Yardımcı olur mu kilo karpuz – efsane ya da gerçek?

Karpuz çok lezzetli, sağlıklı ve ferahlatıcı bir ürün. Nasıl ve salatalık, daha onun bir parçası o su oluşur, ama bu daha tatlı. Bu sayede kendi özelliğini kullanabilirsiniz karpuz zayıflama. Tam insanlara ya sahip olanların önemsiz kilo, tüketilen bu ürün büyük miktarlarda, korkmadan yağını bir daha.

Tam tersi, yetkili bir diyet kullanarak, karpuz, ağırlık başlamak zorunda, gitmek, çünkü kalori karpuz düşüktür. Ve vücudu başlayacak temizlenmesi toksinler ve toksinler gibi yararlı özellikleri bu meyveleri.

Karpuz: özellikleri

karpuz zayıflama

Olgun, tatlı ve gevrek bir ürün olur sizin susuzluğunu gidermek ve arzu «lezzetli». Ancak, insanlar arasında, fitness meraklıları, mevcut bazı dikkat bile doğru meyve. Oluyor bu fruktoz karbonhidrat ve onların bir parçası olarak engelleyebilecek üründür. İnsanlar korkuyor ve düşünüyorum kilolu mesafede karpuz. Bu bağlamda bir soru: «eğer daha iyi bir yer karpuz?». Ya da bu sadece bir efsane mi?

Anlamak için bu konuda aşağıda olacak sökülüp özellikleri bu ürün:

 1. Kalori karpuz – yaklaşık 25 – 30 kalori. Bu düşük kalorili çıkıyor gibi büyük su içeriği.
 2. 100 gram karpuz – 7,5 oranında karbonhidrat ve %0,5 oranında diyet lifi. Son teşvik sindirim geliştirmek.
 3. Quenches susuzluk sadece, ama aynı zamanda açlık.
 4. Folik asit içerdiği oluşan karpuz, durumunu iyileştirir saç, cilt, sindirim.

Herhangi bir durumda, düşük kalori, karpuz olur kilo vermek hedefe ulaşmak. Onu kullanabilirsiniz, hem diyet, oruç günlerini, hem ağrısız bir aperatif doğru beslenme. Çünkü zayıflama tüketilmesi gereken bir günde 1500 kalori ve karpuz kolay girmek için sayı değil, kendilerini sınırlayan bu lezzetli ürün.

Nasıl iyi bir karpuz?

Tüm olumlu etkileri almak için tüketen, alınması gereken gıda kaliteli, sağlıklı ve doğal karpuz. Karpuz bir diyet tüketen kimyasal ürünler kesinlikle adlandırılmış olabilir yararlı. Peki nasıl bir seçim bu berry?

Birkaç temel kural olması gerekirdi hatırlamak:

 • karpuz görünen raflarda erken ilkbaharda, büyük olasılıkla kaşık beslenen nitrat;
 • görsel karpuz düzgün olmalı, form eksikliği çürümüş yerler ve kurutulmuş at kuyruğu;
 • hamuru olmalı, parlak ve sulu, çok lifli. Beyaz değil, sarımsı beyaz.

Karpuz diyet

Soru: «eğer karpuz bir diyet var mı?», cevap kesinlikle olumlu. Kalori karpuz yemek verir gün boyunca hemen hemen hiçbir kısıtlama olmadan. Bu güvenle girmek için günlük kalori ve kullanmak için kaliteli bir aperatif.

Orada da çeşitli diyetler, özel olarak tasarlanmış bu ürünün altında:

Mono -

Bu oldukça sıkı bir diyet kullanarak, sadece bir karpuz. Kullanarak bu tür sert önlemler alınabilir kısa sürede kurtulmak çiftler-üçler sıkıcı, gereksiz kilo.

Ancak, gibi herhangi bir sıkı diyet, olasılık dönüşü kilo. Bu karpuz bir diyet öneriyor doğru «giriş» ve «çıkış» var. Bu-ecek önlemek dönüşü atılan kg. bunun İçin birkaç gün önce ve birkaç gün sonra«,» başka bir yemek hafif bir ürün ve acele değil, bir çikolata ve börek.

Menü bir gün böyle. karpuz diyeti: karpuz ve en az iki litre su için. Yiyecek almak için günde 5-6 kez. Değişiklik yapmak, meyve suları, tatlılar ve içecekler karpuz. Asla oturup bu diyet 5 günden fazla.

Hafif bir seçenek

Bir başka etkili ve lezzetli karpuz diyet verir zaten, daha serbest bir diyet. Yardımcı olur uzatıyorum onunla daha uzun bir süre, değil izin, aynı zamanda daha tutumlu vücut için.

Menü böyle bir diyet içerir: normal, çok kalorili bir diyet, doğru beslenme. Ama yarım saat önce ve sonra yemek yiyebilir sınırsız sayıda karpuz. İlk durumda, bu yardımcı olur, susuzluğunu gidermek ve tatmin ve buna göre daha az bir yemek masada. İkinci olarak, daha hızlı getirmek için tüm zararlı organizma. Son öğün de olmalı karpuz. Böyle bir diyet oturup uzun bir süre.

Oruç gün

diyet karpuz

Birçok kişi farkında pratik bir oruç günü. Onları harcamak, kaybetmek için küçük, ama istenmeyen kilo, temizler toksinler ya da ne zaman hissediyorum izin, dinlenmek ve kendinizi şimdi besi.

Rağmen mitler hakkında, bu karpuz iyileşebilir, böyle bir atölye uzunluğu ağırlık çok hızlı bir şekilde gider. Evet, yaz sıcağında, olduğunda kalori yemek için değil, özellikle istiyorum ve sürekli mevcut susuzluk, karpuz vaziyette bir gün olacak sizin ve basit. Geliştirir, barsak, görüntüler aşırı su vücuttan. Genel olarak, ağırlık azalır 1 – 1,5 kg.

Kuralları atölye gün karpuz:

 • sadece karpuz;
 • bol bol su içmek;
 • ayrıca izin şekersiz yeşil çay, nane ile.

Ve biraz daha fazla seçenek, benzer bir atölye uzunluğu:

 • üzerinde karpuz ve kavun;
 • üzerinde karpuz ve ekmek.

Yaklaşık bir menü bir gün:

 • kahvaltı: yulaf lapası, su, haşlanmış yumurta ve lor;
 • öğle yemeği: protein olabilir, haşlanmış tavuk, beyaz et, balık buğulama;
 • akşam yemeği: birkaç dilim karpuz 3 saat kadar uyku.

Bu durumda, öğün aralarında, izin kullanımı, sınırsız sayıda ürün. Bu teşekkür, düşük kalorili karpuz.

Hatırlamak önemlidir:

 • olamaz yemek için en fazla iki kilo karpuz, bir gün;
 • olamaz oturup karpuz diyet en fazla beş gün;
 • en iyi geçirmek için böyle bir diyet hafta sonu veya bir tatil ve gitmek için evden uzakta, çünkü hala bu ürün, sahiptir, idrar söktürücü ve temizleyici özellikleri;
 • olamaz yürütmek için bir diyet ya da oruç gün değil, bir karpuz sezonu, bu zararlı olabilir, çünkü yüksek nitrat içeriği.

Karpuz diyet: kontrendikasyonları:

 • gebelik;
 • diabetes mellitus;
 • taş veya kum, böbrek;
 • zayıf bir bağışıklık;
 • kalp-damar hastalıkları;
 • çocuk, genç veya senil yaş.

Herhangi bir sonuç beklenebilir

Hangi yine de temel etkileri ve sonuçları olsun, sonra insanlar oruç gün karpuz veya tam teşekküllü bir diyet? Doğal olarak, buna zayıflama, hissedilir ve diğer fiziksel ve psikolojik değişiklikler.
Karpuz kilo kaybı için yardımcı olur çok iyi. Büyük bir artı denebilir belki, temizlik, genitoüriner sistem, çünkü bir gün gerekecek sık sık tuvalete gitmek.

Hissediyorum, konfor koşulları, sindirim. Göz ardı edilmemeli, böyle bir olasılık zayıflama, yaz aylarında! En önemlisi, iyi bir karpuz, olgun, kimya olmadan... Hayatta onu gerçekten kolay ve lezzetli. Sonra bir hafiflik hissi, kilo kaybı.

Sonuç olarak, önemli bir özelliği haline, psikolojik yönü. Sonra nasıl temizlenir, bağırsak, normal sindirim, hissedilir bir hafiflik, artık istediğin kadar yük ağır ya da yüksek kalorili gıda, alkol içmek. Özellikle yaz aylarında cehennem. Çok iyi görünür, bu diyet tam da mide gibi, bağırsak temizlenir. Eğer bir kaç gün tüketilmesi sadece karpuz, karın düpedüz «darmadağın» gözleri hatta ince insanlar.

Özetle

karpuz

Etkili olur mu karpuz zayıflama? Kesinlikle evet. Ve o harika bir asistan gibi olanlar için yapışır doğru beslenme ve kalori sayma için uzun ve etkili bir zayıflama için olanlar acilen sıfırlamak için birkaç ekstra kg önce serbest bırakılması ya da vücut temizlemek. Yaz aylarında böyle bir çözüm haline, sadece bir kurtuluş, ama unutma kontrendikasyonlar konusunda ve de değmez karpuz yatmadan hemen önce.

Şehrin yüksek bir miktar, demir, karpuz yararlı olacak insanlar ile anemi. O kadın yardımcı olur, azaltmak ağrı ve rahatsızlık hissi, adet dönemi. Sayesinde çok c vitamini içeriği İle bağışıklık sistemini güçlendirir ve hazırlar, soğuk mevsim. Olanlar yaz aylarında kullanmadım, bir sürü karpuz, kışın daha az olacaktır tezahürat! Genel olarak, bir karpuz, bir sürü artılar, o kesinlikle harika bir yardımcıdır kilo vermek ve vazgeçmek, böyle lezzetli, kolay ve basit bir seçenek kilo kaybı kesinlikle değmez!

Her derde deva değil, büyük, aşırı kilo ve diğer şeyler, ama harika bir seçenek temizlemek için vücudun tam olarak zarar vermez.