Kullanım deneyimi Black Latte

Deneyiminizi içecek Black Latte bize anlattı Helena, Brussel. Kız anlattı, yaşam, tarih ve hangi sonuçları verdi kullanımı Black Latte.

Fotoğraf Black Latte

Hiç kilolu değilim benim inceliği bazen rahatsız olarak, sevdiklerinize, ve doktorlar. Ama sonra vücutta meydana hormon, yeniden, başladım yavaş yavaş kilo. Öncelikle bana bu bile sevdim, öyle bir figür olarak görmüştür kadınsı özellikleri. Okul başka bir şehirde oldu benim için gerçek bir stres: ayrılık ailesi ile, yeni bir toplum ve çılgın bir yaşam ritmi oluşturduk koşullar akşam isabet yurdu, ben geliyorum sopa ve deneyimler, elde edilen gün.

Ben bile hemen fark ettim, çok değişmiş benim dış görünüm, ama aldıktan sonra fotoğraf ile kutlamaları öğrenci, ben dehşete oldu. Aynı anda karar hakkında acilen kilo kaybetme, ve sonra başladı benim yürüyüş mukam. Zaman benim deneyim, ben çok kullanılan diyetler, söylemek zor, evet, ve buna değer değil, çünkü hiçbiri getirdi iyi bir şey, sadece geçici bir sonuç ve sağlığa zarar. O zaman ben denemeye açlıktan, sonunda öldürdü benim metabolizma, SİNDİRİM sistemi ve hormonal arka plan. Genel olarak, aynadaki mutlu değil, performans ağırlıkları acımasızca büyüdü ve motivasyon yerini derin bir depresyon.

Toplantı gibi bir kız arkadaşı çocukluk oldu benim için kaçınılmaz

Periyodik olarak, ben sıkıca çözüldü almak, başlamak için doğru beslenme ve fiziksel aktivite artışı, ama bu hızlı bir şekilde çok sinir bozucu bana, sonuçlar oldukça küçük. Bu «swing» daha fazla süren 6 yıl kadar ben değil bir arkadaş bir araya geldi, çocukluk. Görünüyordu sadece çarpıcı: ince, sağlıklı, enerjik. Geldik restoran, istedim, eski günleri hatırlamak için. Ben gördüm, o emir, içinde düz bir kıskançlık oluştu. «İşte cadı – düşündüm – o kadar çok yiyor ve iyileşiyor». Ben sipariş verdim, sadece hafif bir sebze salatası sosu olsa da, tabii ki, ben o makarna ile deniz ürünleri kremalı soslu, ne oldu komşu bir tabak, ama yeme bozukluğu, kazanılan yıllar kilo verme, izin vermedi bana hiçbir gerginlik insanların önünde.

«Sen diyet mi?» diye sordu kız ve düştü sempatizanı bir bakış bana doğru. İçinde ben sadece aşka gelen: «Ne hakkında bilmek kilo kontrolünde? Oturur bütün bu ince ve yiyor iki yanak!» Ama o sanki okuduktan sonra düşüncelerimi, telefon çıkardı ve gösterdi, fotoğraf, söyleyerek: «Burada ben tam bir yıl önce». Ben hemen anladım, ne demek istiyor, çünkü ekran bana baktı, mutsuz, hasta bir adam, açıkça obez.

Konuşma bir defa ilginç notlar ve öfke içimde oldu çökmek. Çıktı, ona çok yakınım, benim hikayem, çünkü o 8 yıl boşuna çalıştım kilo, aynı denedim için çeşitli yollar, ve ona yardım sadece içki Black Latte. Ben ilk başta inanamadım, dedim, o bana gülüyor. Ama eve geldi ve okuduktan sonra internette bu konuda bir içecek, ben denemeye karar verdi, düşündükten sonra: «neyse, zararı yok, ve eğer hala bir sonuç alacağım, o zaman sadece mükemmel».

Kullanım deneyimi Black Latte

Sipariş ettiğim içecek ve en azından pek inanan bir başarı bekliyordum ama özellikle bekliyoruz. Aynı fiyat çok çekti beni. Ben içmeye başladı Black Latte: tadı hoş, özel bir heyecan yoktu, ne mutlu, çünkü önceki tabletler, çay ve kokteyller için zayıflama yan etkileri çok kötü. Burada böyle bir şey olmamış gibi görünüyordu, hiçbir etkisi yok olana kadar birkaç hafta boyunca fark etmedi, iştah önemli ölçüde düşmüştür, ve bir pantolon çelik biraz gevşek bel. Genel olarak, yükselen terazi, ben gözlerime inanamadım eksi 6 kg 2 hafta! İki ay kullanmak içecek ben sadece kaybetti, 18 kg, ama sanki çok memnun oldu: çıktı, enerji, sağlık büyük ölçüde geliştirilmiş, SİNDİRİM sistemi, saat gibi çalışır. Bu durumda, ben bunun için herhangi bir ürün diyet – sadece bana değil, keşke çok daha önce olduğu gibi, enerji gerekiyordu, bir yere koymak, ve ben çok yürüdüm.

Şimdi ben tavsiye ederim Black Latte tüm arkadaşlarınıza ve istiyorum her kişi için bir deneyim başarısız bir mücadele ile kilolu, öğrendi bu mucize içecek ve kazandı sonunda bu savaşı! Sağlıklı olun, mutlu olduğunu ve tamamen mutlu!