Ev yapımı zayıflama

Sadece bir düşünce, fazla kilo neden bu korku hemen hemen her kadın, insanlığın güzel yarısı. Her kadının sahip olmak istediği ince rakam, ilgi çekici form ve mükemmel bir vücut, ama ne yazık ki, doğa donatılmış bu set nitelikleri sadece birkaç tanesi. Herkes koymak zorunda bir sürü çaba, istenen sonuçları elde etmek için ve onları kurtarmak için uzun bir süre. Genellikle ekstra kilo için çok daha kolaydır bunlardan kurtulmak için, ve zaman ve çaba harcamak.

zayıflama

Genellikle, düşünmeye kilo kadın başlar o zaman bir şeyler kendi gardırop olmaktan uygun ve yakınsama bel. Bu noktada arayışı başlar, en yakın spor salonu ve en etkili diyet. Peki sahip olmayanlar için bir fırsat katılmak için spor kulüpleri ve kendinizi şımartmak yurtdışı lezzetler, gelen menüde çoğu yeni fangled diyetler. Üzülmeye değmez, çünkü hızlı bir şekilde kilo vermek ve bir dönüş şekli ve evde yaparak, bir dizi basit ama etkili öneriler.

Özellikleri, ev zayıflama

İlk ne dikkat etmek gerekir, bu gün dönem zayıflama. Ev egzersiz ve bu önlemler, eğer önlem kurtulmak için aşırı kilo, evden çıkmadan, önemli ölçüde farklı sunuyoruz antrenör spor salonları ve diyetisyenler, sağlık merkezleri,. Hemen söylemek gerekir, kilo normale döner oldukça yavaş ve yavaş yavaş, ama son derece kararlı. Beklemeyin ilk ay kilo, 20 kilo, en fazla ne kaybedebilir, bu 5 ekstra kilo ve kaç santim bel. Böyle bir kilo kaybı rejimi ve böyle bir yoğunluğu kilo kaybı olarak kabul edilir en güvenli ve sağlık. Eğer herhangi bir ilaç veya uyarlamalar söz size fantastik reenkarnasyon, bayanlar ile düzgün vücutlu bir kadın model görünümü bir hafta, o zaman bu büyük olasılıkla bir aldatmaca ya da bir kilo kaybı olur sizin için kitle, kronik hastalıkları ve bozuklukları iç organları.

Evde kilo vermek, aslında başka bir yerde, önemli olan süreklilik. Eğer sopa önerileri ile başa çıkmak için yardımcı, aşırı kilolu, sadece birkaç hafta sonra tekrar dönmek hayatın alışılmış, tarihli eğitim nedeni aşırı kilo ve santimetre, tüm çabaları boşuna harcanacak, ağırlığı yakında geri gelecek ve hatta belki de daha fazlaydı. Karar değiştirmek için vücudunuzu daha iyi bir şekilde, size değişiklikleri yapmak zorunda kalacak ve kendi yaşam kurtularak zararlı alışkanlıkları olumsuz yönde etkileyen, görünüşünüzü ve sağlık.

Kalori alımını azaltmak

Sık sık mı düşünüyorsun tam olarak kaç kalori tüketmek, gün boyunca. Genellikle, onları sayma yapıyoruz, sadece oturarak başka bir diyet öneriyor kısıtlayıcı yeme ve kalori sırasıyla. Ancak bu bile, eğer daha önce hiç takip kalorili onun yiyecek, o zaman şimdi başlamak için zamanı geldi. İlk kuralı, istediğiniz hatırlamak için bir kez ve herkes için, bu enerji miktarı, tüketilen gün boyunca kalori hiçbir şekilde sayısını geçmemelidir hakkına kalori. Bu nedenle, eğer sedanter ve hareketsiz yaşam tarzı ve kalori miktarı az olmalıdır, daha etkin, ya da başka bir fiziksel iş yapan insanlar.

zayıflama yöntemleri

Tutun sıkı muhasebe unutmadan yapmaya listesi alımının size yemek bile en küçük bir çerez olarak elma veya şeker. Sadece sen-ecek muktedir almak, günün sonunda doğru bir rakam. Eğer fark varsa, bir gün yedim ekstra artırın fiziksel yükü, sağlanan bu dönemde, terk edilen asansör veya tesiste konuklar yürüyerek birkaç durak, işten eve.

Diyet değişikliği

Çok korkunç bir sınırlama, bir daha sık, neden olur, biten diyetler, bu tatlı feragat. Bilindiği gibi, hemen hemen tüm, sevdiğiniz pek çok kadın tatlılar arasındadır ürünler ile bir çok yüksek kalorili. Bu nedenle, eğer kilo vermek istiyorsanız en kısa sürede, o zaman unutmak zorunda, tatlı ve şekerlemelerde. Bütün mesele, ne kaynaklarıdır ve hızlı karbonhidrat, anında geri vücut tarafından, kalan ve gelir olarak aşırı kilo ve santimetre üzerinde en önemli alanlarda kadın vücut. Otel, tatlılar, tavsiye kesti ve şeker alımı, sayısı en aza indirmek veya tamamen ortadan kaldırmak diyet.

Şimdi yağ da mevcut bizim diyet içinde büyük miktarlarda. Kilo isteyen, ilk elden, farkında yağ ve ince rakam bu iki uyumsuz şeyler. Ancak, buna değer değil tamamen vazgeçmek için herhangi bir yağ. Onlar mevcut olmalıdır, diyet, ama çok sınırlı sayıda, gibi yağlar çok önemli bir rol oynamaktadır yaşam sürecinde vücudun ve döviz işlemlerinde. Onlar-ebilmek var olmak mükemmel bir enerji kaynağı kullanılacak sayısını azaltmak, tüketilen günlük kalori.

Güç modu

Sadece sürmek için kalori sayma ve yemek yararlı ve sağlıklı gıda az istenen sonuçları elde etmek için ve zayıflama evde. İçin ekstra kilo kaybolmaya başladı, ve uyulması gereken belirli bir güç modu, yardımcı olacak bir rasyonel kullanmak, vücuda giren besinleri ve onları parçalamak için enerjiye değil, içine yağ mevduat.

Baştan başlayalım, yani bir kahvaltı ile güne önemli ve vazgeçilmez bir parçasıdır, günlük diyet. Ne kadar doğru ve yoğun olacak kahvaltı bağlıdır ve daha fazla sızıntı her şey bulunuyor. Açın ona sağlayan ürünler vücuda enerji uzun bir süre için. Bu önlemek için yardımcı olur, gereksiz atıştırma, herhangi bir iyi yapmaz, sadece kışkırtmak kilo.

Gelince akşam yemeğinden sonra, bu dönemde tavsiye eksikleri vücutta protein yiyerek, balık veya eti buharda pişmiş, sebze kaynağı olan vitamin ve kolaylaştırma gıda sindirim süreci.

Bir akşam yemeği olmak zorunda değil daha sonra, daha birkaç saat önce ve yatmadan. Bunun nedeni, her şeyi, hatta en yararlı ürünler, vücuda giren bu saatten sonra, sindirimi tam olarak tevdi aşırı kilo, çok korkutucu pek çok kadın.

Fiziksel aktivite

egzersiz kilo kaybı için

Herhangi bir, hatta en dengeli bir kilo kaybı programı değil verimli olacağına, eğer o eşlik edecek, düzenli fiziksel aktivite. Sık sık fiziksel aktivite eksikliği neden olur, eğitim için aşırı kilo. Bunu önlemek için mutlaka spor yapınız. Vurgulamak için egzersiz belirli bir zaman ve egzersiz için önceden derlenmiş bir program bulmak için kullanabileceğiniz bir online ya da özel kitaplar, burada ayrıntılı olarak açıklar ve özellikleri egzersiz. Deneyin şımartmak için aynı anda en az üç kez bir hafta. Ek olarak egzersiz, mümkün olduğunca sık yürümek, aktif bir yaşam tarzı ve vücut yakında almaya, istenilen şekil, mutlu mesut sizin için olumlu değişiklikler.