En iyi zayıflama egzersiz

Keskin bir arzu kilo doğar değil sadece, ama kadın ve erkek. Birinin eksikliği, uyum ve kendine güven, ve birisi için — bu çok önemlidir, sağlık geri yüklemek için, yaşamak gibi ya da, diyelim ki, çocuk doğurmak. Ama sık sık gelen ilk şey kafasında kilo vermek isteyen — taciz diyet inanılmaz içeriğine kadar güçlü bir açlık.

egzersiz kilo kaybı için

Ama az düşünen — değişikliklerin yanı sıra, onun günlük diyet dikkat çekmek gerekir ve fiziksel yük, ve bunun için mutlaka pahalı kayak spor salonuna keşfetmek için yeterli kompleksi, egzersiz, zayıflama, evde. Sadece doğru birlikte uygun bir diyet ve ılımlı egzersiz ile istenilen sonuca ulaşmak. Deneyelim bugünden, bu andan takas tanıdık bir yaşam ritmi.

Nereden başlamalı?

Egzersiz kilo kaybı için değil ilk amacı, gerek yok bunları gerçekleştirmek uğruna istatistikleri, gitmek gerektiğini kompleks ve eğlenceli. Böyle bir tutum elde etmek yapmak için gerekli irade ve gücü ile. Hakkında daha zar zor dersin bir diyet. Başlangıç için deneyelim şu:

 • düşünmeyi bırak ve başlayın, hareket etmek;
 • yiyin sık sık, ama küçük porsiyonlar, garip — bu hareket;
 • ortadan kaldırmak, son olarak, diyet unlu mamüller, yağlı ve baharatlı yiyecekler;
 • yiyin eğlenceli — eğer, hala, istedim, ekmek ya da köfte — yemek, sağlık ve sitem. Ama aşırıya kaçmayın;
 • başlayın yavaş yavaş meşgul — bu 10-15 dakika bir gün, ve bu zaten bir başarıdır;
 • spor için gerekli iyi bir ruh hali — yapmayın gücüyle;
 • her geçen gün artırmak yükü;
 • daha fazla su içmek, iki litre;
 • size mutlaka yararlı, kendini kontrol.

Her şey çok basit — şimdi, makaleyi okuduktan sonra, yürüyüşe çıkabilir, gidin bir markete ya da pazara, satın almak, sebze, meyve, zeytinyağı, yeşillik, fındık ve kiremit siyah çikolata neşelendirmek için. Gerek oluşturmak için vücudun ekstra stres ve çok eksik bir yaşam, sadece yavaş yavaş yeniden onun sağlık bir şekilde ve daha sonra bir mekanizma zayıflama başlar kendisi.

Envanter, işe yarayacak olan yeni bir spor hayatı

Başlamak için bir yol bir zayıflama değil sadece takas diyet ve buzdolabı puan kullanışlı bir ürün, evde görünmelidir ve doğru ürün. Yararlı günlük spor:

 • mat veya karemat, uygun için germe egzersizleri, gerçekleştirmek için egzersiz toner basın;
 • halter satın al, önce hafif 1-2 kg için uygundur, kadınlar ve 3-5 — erkekler için;
 • yeni spor giyim için çok önemli bir teşvik ve üstün nitelikli imkanlar sunuyor;
 • çember ağırlığı 1-2 kg değil, daha kolay.

Daha sonra kullanışlı gelebilir elastik bant, ip atlama, beyaz ve diğer egzersiz, ama bir başlangıç ve kaynak listesi yeterli olacaktır. Ayrıca dikkat edin bir yerde geçirmek veya planlama konusunda eğitim. Burada yeterli olmalıdır açık, ferah, temiz, mümkün olmalıdır, alanı havalandırın. Yapın burada her gün temizlik bu da ek bir yük vücuda.

Hangi egzersiz uygun?

Evde yapmak için tüm egzersizler, hangi eğitilmişlerdir spor. Biz sizin için bir araya getirdik en iyi zayıflama egzersiz ve birkaç en önemli alışkanlıkları sağlıklı bir vücut için, sonra üretimini kendi vücut söyleyecektir teşekkür ederiz.

Yani, en çok ilk ve gerekli bir alışkanlık ısınma, onsuz hiç olamaz uygulamaya başlamak. Yap eğilme, çalıştırmak yerinde, atlama, püre kol ve boyun. Isınma almalı en az 15 dakika. Şimdi karmaşık bir ders.

nasıl kilo vermek için egzersiz

Ağız kavgası. Evet, bu basit, ama çok nefret dolu ağız kavgası. Ama bu bir etkili egzersiz. Bodur düzgün, kalça vardı, yere paralel. Başta bodur edilebilir bir sandalye, bu egzersiz tekrar 10-15 defa bir yaklaşım. Daha sonra artırın yükü 20-30 kadar mekik.

Planck. Klasik egzersiz güçlendirmeyi amaçlayan tüm kas grupları. Koymak için yeterli zemin için önkol paralel olarak birbirlerine ve yükseltmek için gövde ayarlayarak, ayak ayak. Uzatmak için gereken en az bir buçuk-iki dakika. Ama bu bir başlangıç, yavaş yavaş artırmak zorunda zamanı.

Köprü. Sırt üstü yatarken, gerek dayanacak elleri ve ayakları zemin ve yükseltmek için, yukarı yüksek taz. Böyle bir egzersiz olmalıdır 15-20 daha az değil.

Basın. Başka bir şey değil, herkesin favori, ama çok etkili bir zayıflama iştir. Sırt üstü yatarken bacaklarınızı kaldırın yukarı. Dönüşümlü dokunmadan seks indir bacaklarını aşağı. Şimdi ellerini başının üstüne koy, ayak, dirsek, diz, dinlenme zemin ve gövde kaldırın.

Bu arada, artı bir yararlı bir alışkanlık dersleri geçmek zorunda, en az yarım saat, bu yüzden girerken bir ritim, yeni bir hayat, kendinizi bu bir kural.

Kilo vermek için pratik yapmak önemlidir halter, onlar artacak yük vermek ve kasları sesi. Yani, sağ ol, ayaklar ayrı omuz genişliği, halter, elinde bir avuç dağıtılır. Nefes verirken kolunuzu kaldırın omuz, nefes — bir süreliğine. Egzersiz dönüşümlü olarak, en az 10-15 kez elini.

İşte, doğru bir alışkanlık takip edin, nefes, bu sayede egzersiz ve bir o kadar hızlı olacak ve yorgun.

Tekrar görev halter — fleksiyon el yatay konumda. Koyun iki tabure yanında olarak spor tezgah. Yalan onlar sırt ve pürüzsüz eller taraftan, böylece dirsek çıktı aşağıdaki kutuları. Nefes — maç önünde ellerini, nefes — bir süreliğine başlangıç pozisyonuna. Böyle bir hareket için yararlı güçlendirmek göğüs.

Ders sırt: orijinal durum, hafifçe bükülmüş dizler, düzenlenmiş genişliği pelvis. Kürek kemiği birleştirmek, düzeltmek, sırt ve şimdi eğilip biraz. Elinde dambıl, el atlanmış aşağı. Nefes — ona kollarını aç, nefes al — iade edin ve tekrar orijinal konumuna getirin.

Bu basit egzersiz kilo kaybı için olmak kaydıyla günlük çalışma yeteneğine sahip, sonuç vermek zaten bir kaç hafta sonra. Unutmayın sadece sizin bir kompleks olmalı birkaç egzersiz her kas gruplarının yanı sıra sağlık dersleri.

Son aşama egzersiz

Bu önemli bir an, çünkü ve tamamlanmış egzersiz doğru şekilde kullanarak ısınma egzersizleri. Tekrar yap eğilme, sallayın elleri, yürüyün, yavaş yavaş bir daire, ister bir dairesel hareket boyunlu, dik durun, omuzlar, katlama kürek, düşünün yarın için bir plan. Çünkü bu önemli bir soru — ne zaman daha iyi ve daha rahat başlamak şarj tam olarak ne olmalı, giriş kompleksi, ne yapmak için başarısız oldu, ama bugün var yarın tekrar. Analiz günü. Sizce kadar oturun poz lotus, kol alt, diz, gözlerinizi kapatın, konsantre olun ve oturup sessizlik içinde birkaç dakika. Şimdi yavaş yavaş ayağa kalkın ve doğruca duş. Şarj bugün bitti. Ya tekrarlamak ister misiniz?

Zihinsel tutum

zayıflama egzersiz

Zayıflama egzersiz evde sadece içerir egzersiz ve doğru beslenme önemli daha ve duygusal bir tutum. Engel değil ders alanında öfke yönetimi:

 • zayıflama — hedef, amaç, ol, sağlıklı, ince ve mutlu bir kişi ve bu durumu korumak için sürekli. Kendinize hatırlatın, bu konuda;
 • bununla kendinize bir dakika rahatlama — sadece uzanın ve zemin, kanepe, gözlerinizi kapatın ve kendinizi karanlığa deneyin kendilerini tanıtmak için bir tür hipnoz durumuna;
 • görselleştirmek istediğiniz sonucu: yazın bir kağıda, beklenen ağırlık ve diğer ayarları oluşturun göster arzuları, nerede, göstermeye, kendini, ince bir adam;
 • doğru kutsal nefes düşünceler, ifadeler kullanın «ben kilo/kilo verdim», «ben ince ve sağlıklı bir kişi», daha sık kullanın, kelime «sağlık», «mutluluk», «uyum», «kullanım», «amaç» ve diğer bir deyişle, projelerini istenilen moda;
 • kullanın, mobil uygulamaları, zayıflama, onlar hakkında size hatırlatacaktır dersleri, teknikleri, gıda ve yüreklendirmek için farklı resimler ve ifadeler.

Ve daha da önemlisi iletişim gibi düşünen kişiler ile aynı egzersizler kilo kaybı için başarılı bir hedef olmayı başardı raylar sağlıklı beslenme ve yaşam tarzı, kaçırmayın ve eğer bu bir şans!