Zayıflama ürünleri

Aşırı kilo sık sık dönüşür karmaşık bir sorunu çözmek için hangi almak için çeşitli yollar. Bunların arasında kullanılan teknikler, belirli gıdalar, kilo kaybı için bunları sağlamak için, günlük diyet.

Var mı zayıflama ürünleri

zayıflama ürünleri

Özlem beslenen, ama bir anda kaybetmek gereksiz ve çirkin kilogram, hamle incelemek, hakkında bilgi, hangi gıdalar yağ yakmak ve oluşturmak için en iyi dengeli bir diyet.

Arasında çeşitleri, gıda çeşitleri vardır ayrı grup kapasitesine sahip kademeli yağ mevduat kaldırmak.

Bunlar, örneğin, düşük kalorili gıdalar, sindirimi kolay, ikmal enerji rezervleri, ama dönüşür yağ.

Ayrıca, beslenme gibi özellikler ürün grubu için bir dizi hızlandırılması, döviz işlemleri, daha düşük oluyor, iştah ve bölme yağlar. Bir görev olur doğru onları birleştirmek için bir günlük menü.

Hangi gıdalar kilo kaybına neden

Dengeli bir diyet öneriyor muhasebe için hangi gıdalar kilo kaybına neden izin yemek lezzetli sağlığına zarar vermeden ve şekiller.

  • Proteinli gıdalar

Proteinler, çıkıntılı bir yapı malzemesi olarak çeşitli kas lifleri, kemik, saç, cilt, vücut tarafından gerekli. Onların aşırı aksine, karbonhidrat ve yağ, dönüştürülmüş yağ tabaka ve birikir.

Yazdığınız diyet proteinli gıdalar kilo kaybı teşvik çünkü onların emilimini vücudun harcadığı kalori önemli sayıda. Kullanıldığında kaybolur bu yağ, aynı zamanda güçlendirilmesi kas kütlesi.

Ayrıca, aynı sincap, iştah azalır, çünkü oldukça uzun bir süre sindirilebilir, oluşturarak, tokluk hissi. Protein, kullanılan ile birlikte karbonhidrat, yavaşlar ve bölünme teşvik, koruma, normal glikoz düzeyi. Bu nedenle, beyne giden sinyal açlık ve gereklidir kullanımı daha fazla porsiyon yemek.

Tablo 1 – protein ürünleri Listesi

Ürün adı Faydaları vücut için Protein miktarı, g/100g
Kefir, 1%

Yoğurt

Kolay sindirilir, sindirim geliştirmek, katkıda arıtma cüruf geri yardımcı olur bağırsak mikroflorası 3

6

Et:

· sığır eti;

· yağsız domuz eti;

· tavuk,

türkiye

Yardımcı tedavi anemi, teşvik, yapı kasları, kemikleri güçlendirmek, olumlu etkiler sinir sisteminin işleyişi  

20

25

 

25

Lor

Peynir

Oluşturduğu tokluk hissi, teşvik güçlendirmek için diş, tırnak, saç, kemik 18 – 24

14

Ton balığı

Karides

Yardımcı, kemikleri güçlendirmek, artırmak bağışıklık 21

26

20

Yumurta Muhteşem doyurmak değil, neden açlık, ama haftada bir tavsiye en fazla 4 adet 13
Süt Sağlayan, vücudu tam bir protein 1,2 – 3,6
Süt serum İştahı azaltır, teşvik, bağışıklık sistemini güçlendirmeye, cildi temizler 0,5 — 2
Baklagiller:

soya;

fasulye;

bezelye

İzin inşa etmek ve korumak için elastik kas kütlesi oluşturmak tokluk hissi  

22

20 – 21

14

Listesi yararlı vücut için protein ürünleri seçmek için izin çeşitli göre, kendi tat tercihleri.

doğru beslenme zayıflama
  • Yavaş karbonhidratlar

Dahil günlük menü bu tür ürünleri içeren, yavaş karbonhidrat ile karakterize yavaş bölme. Bu nedenle, oldukça uzun bir süre için onları dönüştürmek glikoz, içinde olan adam gerekli değildir devamını gıda, açlık hissi yok.

Lehine kilo vermek insanlar yavaş karbonhidrat getirmek ve bu nedenle daha az dönüşüm yağ mevduat. Cazip yeteneklerini şekeri normal düzeyde tutmak. Planlama için günlük diyetin önemli gezinmek için iphone ürünleri ve tüketilmesi olanlar verecektir öngörülebilir bir sonuç.

Tablo 2 – Yavaş karbonhidratlar. Temel ürünler

Ürün grubu Kontrol listesi ve öneriler
Baklagiller Temsilcileri, bu gruplar, soya, fasulye, mercimek biri olan maddeler güç yapan insanlar bulabilirler. Sayesinde çok içeriği protein oluşan kas kütlesi. De uygulanabilir fasulye ve bezelye
Et, balık Bu ürünler mevcut olmalıdır diyet. Balık tüketilmesi tavsiye edilir haftada iki kez. Et çeşitleri tercih ederler tavuk
Sebze Hemen hemen tüm sebzelerde vardır yavaş karbonhidratlar. Her gün masada olmalıdır, kabak, domates, lahana ve diğer çeşitleri. Yararlı yeşillik pırasa, ıspanak
Unlu mamüller Değmez tamamen vazgeçmek ekmek. Uygun satın, ürünün, üreticisi olan kullanılan unu. Öğle yemeği için yemek makarna, makarnalık tercih edilir
Kashi Pişmiş kahvaltı için yulaf lapası sağlar ve uzun süre tokluk hissi. Çünkü yavaş karbonhidrat mevcut hemen hemen tüm tahıl, pirinç hariç, kahverengi, beyaz ve monkey, her gün pişirmek için yeni bir tür tahıl. En yararlı olanları – bu, yulaf ezmesi, darı, buğday, inci arpa, yavaş ocak. Tavsiye buğday ve yulaf ezmesi
Meyve Birçok çeşit meyve – muz, elma, greyfurt, avokado, mükemmel doyurmak, bu nedenle tavsiye edilir günlük bir menü. Ayrıca zengin yavaş bir karbonhidrat, armut, şeftali, kayısı, kiraz

Herhangi bir ürün, doyurmak riski olmadan kilo almak olmalıdır diyet sadece kilo, ama insan taraftarlarının sağlıklı bir yaşam tarzı.

  • Yağ yakma ürünleri

Bu ürün kategorileri arasında, diyet çeşitleri, düşük kalorili, kilo kaybı teşvik, metabolizmayı hızlandırmak, adım sindirim için izin değil, onu dönüştürmek yağ. Aynı anda gerçekleşir arıtma gereksiz zararlı tortu, iştah azalır. Bu özellikleri sayesinde sağlanır ve yavaş yavaş kilo kaybı.

Tablo 3 – ürünlerin Listesi

İsim Nedir, kullanımı
Sebze Yağ yakma özellikleri doğasında büyük ölçüde lahana – brokoli, beyaz, renkli, bulgarca biber. Faydaları vücudun nedeniyle gerçeği harcıyor sindirim benzer bir yiyecek daha fazla kalori içeren ürün. Sahip benzer özellikleri enginar, pancar, salatalık, kereviz
Zeytin Yemek on kadar zeytin, bir gün, önemli ölçüde hızlandırmaya arıtma süreci. Tavsiye edilir ayrıca kullanımı zeytinyağı salatalarda ve diğer yemeklerde. En yüksek miktarda bir çorba kaşığı günde
Ahududu Bu kokulu berry mevcuttur enzimler, teşvik arıza yağ. Yararlı yemek için yarım bardak taze veya dondurulmuş ahududu, yemekten önce, yaklaşık yarım saat
Kuru üzüm Bir avuç yıkanmış sıcak su üzüm başlattı sindirim süreci. Yararlı temizliği ile birleştirmek, kuru erik ve dogrose oranı 1:4:2. Bu kaçırılan kıyma karışımı içmeden önce (iki çorba kaşığı) koyun, biraz bal.
Meyve En aktif meyve, greyfurt. Mümkün yemekten önce iki-üç kez yemek yarısında fetus. Uygulanabilir portakal, mandalina ve diğer turunçgiller.

Ananas gibi kaba lifleri temizler bağırsak birikmiş mevduat köreltiyor açlık teşvik kurtulmak için gereksiz bir ağırlık.

Deniz yosunu İçeriği sayesinde çoklu doymamış yağ asitleri, cildin yağlı bölme, normalleştirir, bağırsak faaliyeti
Baharat En popüler baharat, zayıflama, tarçın.

Ayrıca yaygın olarak kullanılan diyet yaparken kilo zencefil, metabolizma

Kepek Hızlı ve uzun bir süre karnını doyurur, düşük kolesterol artırıyor bağırsak faaliyetleri

Günlük etkinleştirme menüsünde, mevcut ürünlerin izin olmadan zayıflatıcı diyetler yavaş yavaş şekil yapmak ince ve gergindir.

  • Düşük kalorili gıdalar

Bilgi kalori kullanılan ürünleri arasında seçim onlara bu değil artırmaya, yağ tabaka.

nasıl hızlı bir şekilde kilo vermek

Tablo 4 – En düşük kalorili gıdalar

Ürün adı Kalori, kcal/100 g
Şekersiz çay, siyah, yeşil
Deniz yosunu 5
Dereotu, maydanoz, başka bir yeşillik 13
Salatalık 15
Russula 17
Turp 19
Kuşkonmaz 20
Ispanak 22
Domates, kabak 23
Taze fasulye, patlıcan 24
Beyaz mantar 25
Kızılcık 26
Bulgarca biber, lahana 27
Kabak 28
Mantar, karnabahar, şalgam, yağsız yoğurt 30
Limon, mantarlı, aspen 31
Brokoli, havuç, böğürtlen, deniz topalak 33
Kohlrabi 36
Kvas 37
Ayva, mandalina 38
Lingonberry, bilberry 40
Soğan, çilek 41
Şeftali, bektaşi üzümü 44
Elma, şekerli kahve 45
Ananas 48
Elma suyu açıklık 50
Tereyağı 51
Kiraz 52
İncir, şeftali suyu 56
Süt, yoğurt, fasulye 58
Yengeç 69
Walleye pollock 70
Mezgit 72
Pişmiş süt, yağsız peynir 85