Alabilirim bal kilo?

Eğer şeker yasak sırasında kilo kaybı, bir o kadar da ”alabilirim bal kilo ?“ cevap her zaman olumlu. Sadece bu doğal ürün arıcılık, bu yüzden hala ve mega-yararlı. Antik çağlardan beri, bal kullandık ve beslenme, gençleştirme ve kurtarma, vücudun genel olarak.

edilebilir ve edilemez bir kilo

Görüş beslenme iki şekilde bölünmüş. Etkili, güçlü kalori bal kilo kaybetme birçok yasaklar. Ancak, mahrum, kendi vücuda yararlı karbonhidrat – bu güçlü bir günahtır. Aynı miktarda mineral ve vitamin içerdiği ürünler arıcılık, tekrarlanan değil, herhangi bir varolan bir ürün.

Zayıflama olması amacı vücudun iyileşme, satın alma, canlılık ve dayanıklılık. Olamaz kendinizi mahrum kullanımı, bazı ürünler gücünü çıkarsama size bir zarar vermez. Bu sözler için öznitelik bal ve meyve. Lehine ve başka bir değerlendirmek zordur. Yüksek olduğu kesin. İşte alabilirim dozaj bal kilo? Tabii ki, evet, ve sadece bu yüzden.

Alabilirim bal kilo: kullanım

Ne kadar bal bir kilo belirlemek gerekir kendilerine, sayma, kalori miktarı günde. Sıkı bir diyet sopa eğer, sanmıyorum da bulunduğu bir konaklama deneyimi için çok önemlidir bu yüzden çok fazla sınır var. Ve faydaları bal yüksektir:

  1. Bal genellikle olarak adlandırılan hafif bir antidepresan ilaçtır. İnsanlar, bal tüketmek, daha az acı, psikolojik bozukluklar.
  2. Bilim adamları, arı ürünleri, bağırsak arındırmak ve rahatlatmak toksinler.
  3. Bal antibakteriyel, antiviral, antifungal etkisi. Boşuna bal dahil birçok ilaç öksürük.
  4. Artırır metabolizma seviyesini yükseltir ve “iyi” kolesterol.
  5. Saç büyümesini teşvik, daha temiz ve sağlıklı bir cilt.
  6. Geri güç bir zihinsel ve fiziksel efor.

Alabilirim bal kilo: öneriler

Eğer kesinlikle ve kesinlikle ikna olduğunu bal kilo, o zaman düşünmek gerekirdi – ne şekilde yararlıdır:

  1. Anti-selülit masaj bal çok yararlı cilt için. Onlar onu yapmak pürüzsüz ve parlak bırakır. Ancak, unutmamalıyız hakkında önemli beslenme aşamasında selülit kurtulmak. Bal yeteneği derin cilde nüfuz uyararak lenf.
  2. Aşamasında zayıflama diyet geçmemelidir 1200 kalori. İşte bu nedenle ve sadece bekliyoruz, ne kadar bal bir yemek. Ben kendimi söyleyeyim, o çok mücadele yardımcı olur tatlılar için özlem, ama en fazla bir yemek kaşığı günde.
  3. Vardır mutlak kontrendikasyonlar yemeye bal – şeker hastalığı, alerji, kalp ve böbrek yetmezliği.
  4. Ballı scrubs, besleyici maske bal ve bal banyosu – bu çok bilinen yöntemleri kullanmak bal bir kilo.
doğru beslenme

Herkes neden sağlıklı bir yaşam tarzı, isteyen kilo vermek ya da sadece kilo kontrolü, biliyorum bal çok yararlı şeker. Bu nedenle, yulaf ezmesi, ve bir güveç yapmak için arzu edilir, yani bal ile. İşte alabilirim bal kilo vermek zorunda kendisi belirlemek için optimal bir doz. Ve bu sürekli değil durumda, ve çok tatlı. Bir çorba kaşığı bal 94, 2 kcal. Seçim yapmak sadece size!!