Seçenekleri çok iyi bir oruç günü için zayıflama

Oruç gün, aslında, deterjan, yani detoks programı. Onlar yardım için hazırlamak plaj sezonu, dinlenme vermek organları sindirim sonra tatil bayramlar, hem de temizlemek için vücut. Bu en iyi yolu hızlı bir şekilde normalleştirmek sağlık durumu.

Doğru tutan oruç günü

oruç gün

Boşaltma programı kurulan özel bir diyet — içme, gün boyunca tek bir ürün. Gündüz tüketilmelidir sadece bir düşük kalorili bir ürün. Bu bir fırsat sağlar sindirim sistemi ile başa çıkmak kolay gelen yemek. Enerji oldu gitmek yarma, çeşitli bileşenleri, serbest temizlemek için vücudun. Bu kadar başarısız veda artı yağ, cüruf ve toksinlerin vücut. Gün zayıflama düzenlenen iki kez bir ay. Kötüye boşaltma günleri için tehlikeli, yani eğitim eksikliği, gerekli maddeler. Bu durumda ciddi bir sorun ile kilo gerekir almak için tavsiye doktor.

Bir karar alarak bir gün geçirmek için kilo kaybı korumak için bazı koşullar bunu yapmak için en uygun ve doğru:

  • oruç gün düzenlemek gerekir ne zaman meşgul edebilir. Bu yardımcı yemek düşünmek çok sık. Bakabilirim varsa elinizin altında yağsız yoğurt, bir soğutma açlık akut atak;
  • yoğun fiziksel stres ortadan kaldırmak için tavsiye edilir. Enerji tasarrufu yardım etmek için bir gün oruç atmak daha kolay. Ama bir yerde oturmak da değildir, çünkü bu yol daha güçlü hissedilen açlık. İyi ziyaret, masaj, buhar banyosu ya da sadece hareket, açık havada;
  • boşaltma işlemi geçmesi gerekir doğal olarak. Almaya gerek yoktur müshil veya idrar söktürücü ilaçlar. Aşırı yükü böbrekler zarar verebilir;
  • iki ya da üç litre su — norm bir taşıma diyet zayıflama. Tercihen içmek mümkün olduğunca günün erken saatlerinde. Sabahları aç karnına alınmalıdır, bir çorba kaşığı bitkisel yağ önlemek için durgun olayların karaciğer. İzin infüzyon içmek choleretic otlar veya kuşburnu;
  • var değil, yavaş yavaş, yavaş yavaş gıda çiğnemek, bu teşvik daha güçlü bir duygu doygunluk, hatta küçük bir kısmıdır ve kilo kaybı teşvik etmektedir.

Hacim gıda, oluşan protein ürünleri, yaklaşık 600 gram. Eğer meyve veya sebze bir gün, en fazla iki kilo. İçinde olanlar gün toplantı boşaltma kaybedebilirsiniz kadar bir kilogram aşırı vücut ağırlığı. Düzenli tekrarı daha belirgin bir sonuca zayıflama. Tabii ki, yapmadan önce böyle bir shake vücut için dinlemek gerekir doktor tavsiyesi. Özellikle hamile ve yeni doğum kadın da ciddi hastalıklar.

Faydaları oruç günü:

  • vücudun en iyi dinlenme, bol miktarda gıda, ilaç kullanımı, uyumsuz ürünler;
  • gider kaynağı olarak atık ve toksinler, kilo kaybı teşvik etmektedir;
  • alınmadığı zaman, etkisi diyet kilo kaybetme yöntemi, gün boşaltma yardımcı başlatmak metabolizma ve metabolizmayı hızlandırmak;
  • oruç gün başlangıcı olabilir geçiş için doğru beslenme, boyunca ayarlamak için diyet doğru, daha yararlı bir gıda;
  • egzersiz irade yardımcı olmaz, sadece kilo kaybetme, ama diğer hedeflere ulaşmada.

En popüler oruç gün

Gün boşaltma dayalı olmalıdır, kişisel gıda tercihleri. Ama eğer ihtiyacın hızlı bir sonuç, bir değer seçmek için diyet, salatalık ya da elma.

Bir elma bir gün

doğru zayıflama

En uygun ve yararlı boşaltma vücut için. Elma sahip zengin vitaminler, düşük kalorili, antioksidanlar açısından zengin ve normalize bağırsak fonksiyonu. Gerekli iki kilo yeşil lezzetli elma, çift litre normal gaz vermeden maden suyu. Yapmak, yeşil çay veya şekersiz kuşburnu. Tüm hacim elma dağıtmak istersiniz altı parça. Yaklaşık üçte biri elma mümkündür fırında ilavesi ile tarçın veya bal. Tavsiye fırında tüm elma yüksek asit mide, gastrit ve ülser. Bir elma bir gün vücut kurtulmak için üç kilo aşırı kilo. Sadece hazırlıklı olmak, ne elma katkıda bulunmak, iyi bir iştah.

Hamile kadınlar için, yanı sıra olanlar için dayanamaz sıkı bir vaziyette bir gün ekleyebilirsiniz elma yağsız peynir. Bir gün fazladan 600 gram süzme peynir ve bir kilo elma. Su en az iki litre. Bir zehirlenme iyi kullanmak için elma ve kefir günde oluşan yarım litre kefir ve bir buçuk kilo elma.

Bir gün salatalık ile

Haklı salatalık denebilecek şampiyonları arasında en etkili sebze günlük kullanım için. Az kalorili bu sebze çekiciliği ile müdahale dönüşüm karbonhidrat yağ. Kalori böyle bir günün sıcaklığı en fazla 300 kcal olumlu bir zayıflama. Salatalık oruç gün sayısı, 3,5 kg. Bu gün yapılmalıdır olmadan, ağır egzersiz. Gerek taze salatalık, yarım kilo, parçalı, beş ya da altı porsiyon. Ortadan kaldırmak için tuz, baharat ve diğer katkı maddeleri. Tamamlayabilir menü, iki yumurta ve bir yemek kaşığı bir çift kepek.

Karabuğday gün

Böyle bir seçenek zayıflama kurtulmak için yardımcı olacaktır kilo kaybı temizler sindirim bozuklukları, metabolizmayı normalleştirir. Bir bardak irmik dökülür çift çok sert kaynar su ve yorgun. İrmik olmalıdır kepekli tahıllar. Lapası pişirmek daha iyidir bir gün önce, gece. Eklemek için bir şey gerekir. Karabuğday en yavaş karbonhidrat, bu nedenle, iyi bir formüle ve artmasına neden olur kan şekeri. Yanı sıra ihtiyacınız litre kefir.

Lapası kabul edilir yemek için altı kez bir gün, bu onun kefir içmek gerekir. Böyle bir seçenek gıda kombinasyonları vardır müshil etkisi ve bağırsakları temizler, ne de bir yardımcı üründür. İçmek için soda veya çay otlar üzerinde. Bir gün gidecek en fazla bir buçuk kilo fazlalık vücut ağırlığı. Var onu ve daha fazla, ama hiçbir çeşniler ve katkı maddeleri bu tahmini yapmak imkansız, ne iyi etkileyecek bir rakam.

Protein bir gün

Protein, bir gün oruç atmak amacı ile zayıflama biraz daha karmaşıktır hazırlamak, ancak daha az etkilidir. Yapmak için tavsiye edilir bir kez, haftada bir, pekiştirmek için ağırlık normal. Kahvaltı almak gerekir, bir çorba kaşığı bitkisel yağ. Bundan sonra ihtiyacınız olacak bir porsiyon protein kokteyl. Yemek oluşur karıştırma su bardağı süt, muz ve yüz gram lor. Kullanabileceğiniz hazır bir kokteyl için spor ve beslenme. Gerek yemek de yüz gram dana haşlanmış veya pişmiş olarak, içmek, şekersiz kahve.

Sonra 4 saat, başlar, öğle oluşan bir bardak su, iki yüz gram haşlanmış dana eti, domates, yeşillik. Tamamlar boşaltma öğle yeşil çay. Sonra 4 saat yemek gerekir, en fazla iki yüz gram tavuk göğsü, haşlanmış ve muaf cilt. Yemek küçük porsiyon salata lahanası. Olarak içme için uygun bir bardak maden suyu yanı sıra choleretic çay. Dört saat sonra alınan akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Akşam öğünü oluşan iki yüz gram fasulye, domates ve bir bardak domates suyu.

Kefir günde

diyet zayıflama

Bu seçenek için atölye uzunluğu ihtiyacınız olacak iki litre kefir, gerek tüketmek, gün boyunca beş ya da altı resepsiyonlar. Kefir boşaltma günde çok rahat, sadeliği ve verimlilik. O da olur bir kilo iki kilo. Bu yararlı bir ürün normalleştirir, bağırsak mikroflorası ve temizler onun etkisi nedeniyle zayıflaması, bir gün yoğurt daha iyi geçirmek için bir ev.

Oruç gün hızlı bir şekilde çeki düzen vermek ve etkili bir dinlenme vücut sonra fırfırlar yeme. Ama bu farkında, kilo gidecek pahasına değil yağ kaybı ve çoğunlukla bağırsak temizliği toksinler ve kurtulmak, aşırı su. Bu nedenle, böyle bir zayıflama yöntemi — geçici bir önlem, yardımcı olan hızlı bir şekil.