Kilo nasıl karşısında?

En sık arıyor soru cevap: nasıl kilo yüz kız ile tombul yanakları ve yuvarlak yüz şekli. Ve bazen her bir ekstra kg hemen gider alanını çene veya yanak. Ne yapmak, nasıl yapmak yüz kilo hızlı ve etkili bir şekilde?

İpuçları uzmanları-diyetisyenler bir konuda ne yapmalıyım, kilo vermek için yüz?

kilo nasıl yüz
 1. Önlemek için önemlidir yüz şişmesi, yani, içmek için en az iki litre su için vücut birikmiş onu ortada. Kaçınılması, gazlı içecekler, tercihen tüketmek, yeşil çay veya bitki çayları.
 2. Yasak alkollü içecek, ne kadar zayıf değildi. Bu nüans nedeniyle dehidratasyon vücudun dönüşür ödem yüzünde.
 3. Daha fazla tüketmek, sebze ve meyve, lif gerekli su dengesini korumak için.
 4. Gerek alımını azaltmak, tuz, vermiyorlar sıvı dışarı atılır.
 5. Ayrıca yararlı size dinlenmek için, uyku en az 8 saat açık havada yürüyüş yapmak, hafif jimnastik egzersizleri, vücut için.

Ne yapmak, kilo vermek için karşısında bir kaç gün?

Basit bir masaj, pat çene ve yanaklarda, bu yardımcı olur, kan dolaşımını artırmak ve yorgunluğu gidermek. Yapmak için işlemi bir kaç günde bir, bu durumda, Sen-meli var olmak tamamen rahat ve odaklanmış masaj.

Daha hızlı kilo vermek için bir kişi? Orada özel bir yüksek performanslı yüz maskesi. Onun hazırlanması için gerekli limon suyu, maya, yumurta akı (yağlı ciltler için). Normal veya karma – yulaf gevreği, maya ve A vitamini kapsül. Uygulanan kompozisyon, bol bol yüz, boyun ve göğüs ve ılık su ile 20 dakika.

Estetisyenler sunan özel bir jimnastik, bir olumlu sonuç verecektir zayıflama yüz, güçlendirecek sesi yanak ve önlemek için yardımcı olacaktır yüz kırışıklıkları.

Egzersiz — kilo nasıl yüz!

Ne diye kilo karşısında:

 • almak diş kalem ve denemekte yazmak havada, o herhangi bir kelime, yararlı olarak kabul edilir harfi, M ve W;
 • çapraz el ve ele omuz, ritmik çekmek boyun ve gecikme pozisyonu birkaç saniye geri ilk pozisyonuna;
 • çekilebilir dudak tüp ve açıkça telaffuz sesli harfleri.

Evde bu tedaviler çok etkili ve bir kaç gün sonra zaten olacak ilk sonuçlar.

Kilo vermek nasıl bir kişi olmadan hızlı bir şekilde yorucu egzersiz?

Vazgeçmek gerekir alışkanlıkları, yatmadan önce çay ya da su, bu yapmanız gereken bir gün. Doyurmak vücuda faydalı vitamin ve mineraller prosedürü yapmak için bitkisel kaynatma.

Mümkün demleme siyah çay ve temizlik bezi ile yüz silin, yerine, balsam, yıkama.

Gelince diyet, kilo vermek için bir kişi gerekir en aza indirmek için içme füme etler, tuzlu gıdalar, asitli, keskin, unlu mamuller ve şekerleme. Etkili bir şekilde yapmak için bir gün oruç edilebilir, üzerinde buğday, karpuz, elma, salatalık, yemekler, tercihen doldurulmuş limon suyu yerine tuz ve baharat.

Yatağa gitmek gerekir saat 10 pm de kalkıp 7, uzun uyku da olumsuz etkileyen, yüzünüzde beliren şişlik ve şişlik.

Görsel simülasyon

Kilo nasıl yüz ile saç modeli? Bunu yapmak için bir saç kesimi vermek doğru formu öğrenmek, makyaj, için, dar elmacık kemikleri ve verilecek kişi.

Etkisi tam yanakları yaratmak için yüksek bir saç modeli ile bukleler tarafta. Hem de hacimli tacı saç ve daracık yanaklarına ayrılmaktadır. Gelince, kozmetik, bu durumda önemli olan doğru makyaj. Yanı sıra klasik pudra ton satın almanız gerekir başka bir tonu daha koyu, onun uygulanmalıdır boyunca çene ve çene ve parlak bir allık hemen altında elmacık kemikleri. Gibi kurnaz yollarla elde edilebilir, düzenli ve çekici bir görünüm, ama her şey basit ve güvenli!

Ne kilo vermek için karşısında bir erkek?

zayıflama yüz

Düzeltme için yüz kontur masaj yapabilirsiniz güçlendirmek için kas tonusu. Bunun için:

 • hazır bitkisel infüzyon alınır kaşığı otlar (papatya, adaçayı, ıhlamur), dökülür 1,5 bardak sıcak su ve infüzyon 20 dakika;
 • iner havlu bitkisel infüzyon;
 • daha fazla almak için onu uçları her iki ellerini almak ve farklı yönlere, bu yüzden çırpıcı ve çene.

Bir kaç daha etkili egzersiz.

 • Cant başını sol omzuna, sol elini yatağın sol tapınak. Şimdi başını dokunma omuz ve el buna engel. Tam olarak böyle yapıyoruz sağ tarafında.
 • Koymak, dirseğini de masaya yumruk altında bırakıyorsunuz çene ve güçle çalışıyoruz ihmal yüzü aşağı, müdahale sırasında bu el.
 • Bağlantı sıkı ve diş çalışacağız geciktirmek için aşağı alt dudak.

Hatta insanlar için dolgun yanakları bu işlemleri etkili ve yararlı, düzenli egzersiz kişinin sadece kilo , ama aynı zamanda geliştirmek, sesi, güçlendirilmesi, kas, yanak ve çene.

Soru cevap — miyim kilo bir kişi onaylayarak «Evet» demek, önemli olan biraz azim ve irade, ve sonuç beklemek yapmaz uzun!