Koşullar zayıflama

Tabii ki, sadece almak ve uyanmak yalın – bir rüya her birimiz. Ama gerçekte hükümlerine uymak zorunda zayıflama, olmak, sahibi, mükemmel bir vücut.

koşullar zayıflama

Diyet ve zayıflama ile başlamalı ve kişinin bilinçli olarak farkında olduğu bir sorunu var. Ve bu suçlu değil, yabancı biri, o da kendisi. Kız var, sürekli konuşmak, az yemek, ama aslında biraz zaman kullanmak için burada ve orada büyük bir kalori miktarı. Ve orada olanlar bute kendini yumruk göğüs ve derler ki, spor yapan, ama aslında ağır ağır yürürken yolda, yapacak beş kez basın ve zaten yorgun. Açıkça anlamak gerekir, ne var amaç ne yapıyorsun, bunları elde etmek için. Eğer yaptığın bir şey ya da küçük – kabul et bu konuda kendine ve başla değişmeye.

Senin motivasyonları ve arzuları

Biri için temel koşullar zayıflama – dileğini kilo. Eğer biri seni zorladı ya da karar verdin, bunu yapmak için bir şirket işe yaramayacak. Hiç bir zaman daha iyisi için değişim olamaz olmadan istemli bir çaba. Aşılması gereken bir aşama, ne zaman zor olacak. Sonra çok daha kolay olacak, ama bu gelmelidir. Senden, kendini ve chubby? O zaman kovalamaca standartları güzellik ve yaşa rahat kendi bedeninde. Eğer sen gerçekten istiyorsan, kilo vermek, hazır ol zorluklar.

Önemli bir hedef belirlemek ve gelip motifi. İstersen sevme kocasına, adam bulmak girip elbise 42 numara veya memnun ettiğini, belirli bir adama bu güzel çalışmak için teşvik. Bu tuzağa düşme beraat dayalı: "Eh, ben sadece bugün yerim, bu bir parça kek, ama yarın yerim daha az", "partide çalışacağım, tüm yemekler, yarın vereceğim" spor salonunda "iş dönüşü, bana çok üzücü, ne mutlu kendini bu kek" ve benzeri. İyi söyleme kendime bir şey bulamazsın adam edersen çok var, ve kimseye düşünecek olursan kalın. Evet, biraz acımasızca, ama bu iyi bir amaç için!

Ayar yeme

Diyet değil her zaman yararlıdır, ve bu bir temel ölçüt, zayıflama. O her zaman dengeli, bu nedenle alamazsın gerekli norm yararlı bir besin. Ve kilo vermek için gereken bir spor. İçin egzersiz ihtiyacı enerji. Eğer yapacaksın egzersiz gücü ile veya son nefeste yetersiz beslenme, hiçbir yarar getirmeyecek, sadece vücudun stres. Bu nedenle, daha iyi kilo diyet olmadan terk, onlar lehine dengeli bir beslenme.

Dene sadece vazgeçmek en zararlı ürünler değil, kendinizi açlıktan. Sap diyet unlu mamüller, patates ve tatlılar. Şeker için tehlikeli bir şekil. Düzenleyebilirsiniz kendinize bir gün oruç tutmak. Yararlı oturup günde yoğurt, elma, salatalık, lahana ya da süzme peynir. Seç o ürün günlük kullanım için daha iyi gibi.

Yol arıyorsanız

O, bilindiği gibi, dikenli ve zor. Toparla kendini ve unutma: sen ürünü de çok. Geçmesi gereken bir zaman önce görünür sonuçlar. Bu nedenle, olamaz hemen sinirlenip atma girişimleri ekstra ağırlık kurtulmak. Yap planı ve ağırlık ölçmek fanatik her gün önce ve sonra egzersiz. Koşullar zayıflama büyük ölçüde yerine bağlı psikolojik bir tutum insan. Çünkü o bilinçli olarak gelir, istediği, spor ve normal beslenme görünen hayatı ile birlikte otomatik olarak kilo vermek için bir arzu.

güç modu

Sessizce git arıyorsanız, sen anlamadan vücut başlar biraz değişir. Ama ne zaman zaten ciddi bir sonuç, bu kaçamaz, ne senden ne de göz çevresindeki.