Diyet, zayıflama, yemek lezzetli ve yararlı

Eğer haberin kilo, o zaman gerekir, doğru diyet, beslenme zayıflama, vücut. İlk etapta ekarte etmek için büyük miktarda tüketimi, karbonhidrat ve sadece protein ve sebze ve üzerinden zaman sonucu göreceksiniz. Biz çalıştık hazırlamak sizin için bir diyet uygun bir diyet bir hafta.

İnsan vücudu oldukça karmaşık zorlamak yakmak için kendi yağ mevduat. Varsayalım başardı arkadaşlar yağ yakma işlemi ve hoş bir sonuç elde edilmiştir. Ama nedense bu ekstra kilo üzerinden oldukça kısa bir süre içinde tekrar geri döndü. Beklenmedik bir şekilde? Hayır, beslenme uzmanları derler, her şey doğal. Süreç zayıflama – hızlı, önemli değil, sadece ağırlığı azaltmak, aynı zamanda önlemek olası dönüş. İçin bu ve orada diyet, zayıflama, temsil değil, sadece örnek menü, belirli bir süre (hafta, ay) ve içeren bir dizi kural, uyulması gereken. Onlara ve size başlamak.

Altı önemli kural

beslenme zayıflama

Güç modu için zayıflama varsayar, sadece gözlemlemek için bazı diyet kısıtlamaları, ama diğer kurallar bir dizi takip. Hakkında herhangi bir kural söz konusu mu?

1) uyandıktan Sonra değil, hemen tüketilen bir gıda. Çok daha kullanışlı uyandıktan sonra fiziksel egzersiz yapmak için 15-20 dakika. Bu kural, tabii ki, orada insanlar için değil, yapmak için kullanılan kolay bir şarj, her sabah. Altında fiziksel yük anlaşılmaktadır yavaş yürüyüş, yavaş koşu, egzersiz spor salonunda ve daha fazlası. Olabilir üstesinden gelmek için bir yol yürüyerek çalışır, ama kullanmak için böyle bir yürüyüş olarak, beden eğitimi, yalnızca şartıyla, ilk kahvaltı işyerinde olacak.

Dikkat: izleyerek bu noktaya, çok dikkatli olmak gerekir, çünkü tüm koşmak, atlamak ya da meşgul başka bir bakan bir fiziksel aktivite.

2) Kahvaltı olmalı, besleyici, ama bu demek değildir ki, yemek için bir çok ihtiyacımız var. Mesele şu ki, fiziksel aktivite sonrası sabah, hem de onun hiçbir zaman bir gece için bir kişi «açlık», vücut için çalışacağız kurtarmak yağlar. Ve eğer onlar aktif olarak gelecek gıda ile, bir vücut değil, sadece onları kurtarmak için yönetmek, ama aynı zamanda artırmak.

İpucu: muhtemelen açlık çıkarsa çok güçlü ve neden bazı rahatsızlık. Bu durumda, uzlaşma ile vücut, yeme elma veya başka bir meyve.

3) Yemek gerekir küçük porsiyonlar 4-5 kez bir gün. Diyetisyenler sık sık söylüyorlar, bu konuda bir kural, çünkü gıda olmalıdır özledim korumak için, kan şekeri normal düzeyde, kurtarma glikojen depolar, ve, vücut için gerekli vitamin ve elemanları. Bu hedefe ulaşmak için gerekli yiyecek bir sürü. Başka bir şey, diyet, zayıflama olmalıdır farklı. Bu yüzden, eğer yemek için bir sürü şey vücut değil, sadece görevi ile baş edebilir, ama yapar ve diğerine dönüştürür, aşırı kalori yağ.

4) Tercihen bir günlük tutmak güç olduğundan daha kolay kontrol etmek için, kendinizi rahat analiz, diyet, sağlıklı beslenme, zayıflama, gerekli değişiklikleri ve eklemeleri.

Günlüğüme yansıyan hafta menüsü, yardımcı, örneğin, yapmak için gerekli satın almak için bir pazar. Daha az önemli bir yiyecek günlüğü ve sayısını kontrol etmek için bir yemek yenir. Oldukça sık, insanların kilo isteyen, düşünmüyoruz aperatifler için tam bir öğün. Ama bilmiyorlar ki beslenme denir aperatifler, beslenme, hareket halindeyken kontrolsüz kalori alımı. Buraya uzmanlar ve durum, bir kişi yiyor, ama bu masaya koyar plaka üzerinde gıda, ve ne zaman hareket prensibi: yedim, bir kaşık çorba, bir parça sosis, bir kaşık salata. Bu durumda, eğer bir günlük tutmak için bir alışkanlık haline, bu tür aperatifler da ona dahil olur, sanki otomatik olarak. Bu, sırayla, izin, gerçekten takdir, ne kadar yemiş yiyecek bir gün.

5) Diyet, beslenme zayıflama geliştirilmelidir verilen bireysel norm gıda tüketimi. Hesaplanan bu oldukça basit ve özel bir formül. Beslenme uzmanları inanıyorum, zayıflama vücut-meli yapmak daha fazla %40 daha fazla kalori kaynağı olarak, bireysel normal.

6) Diyet zayıflama (ayda başka bir dönem) olmalıdır dengeli. Gözlemlemek bu kural, yardımcı madde no 4, sunan kilo vermek bir günlük tutmak güç. Ama günlük ve sınırlı değil. Yani, orada hesap, güç, yardımcı otomatik olarak saymak eksikliği ve (veya) aşırı vitamin öğeleri. Onlar mükemmel uyum ve belirlemek için günlük kalori tüketimi.

Haftalık menü

Makyaj doğru bir haftalık menü – kolay değil. Nedeni oldukça çok var. İlk olarak, farklılıklar, yaş, ağırlık. İkincisi, kalori tüketimi, günde, ne de çeşitli faktörler tarafından etkilenmektedir. Üçüncü olarak, kişiye özel diyet tercihleri, çünkü kilo kaybetme süreci büyük ölçüde bağlıdır, psikolojik bir durum insan. Ve eğer sürekli var nefret yulaf, pek kilo gidecek çok hızlı bir şekilde, istediğiniz gibi.

Örnek bir diyet kilo kaybı için bir hafta gibidir.

Pazartesi

İlk kahvaltı: salata, sebze, buğday, su, çay (daha iyi durdurmak için seçimi yeşil).

İkinci kahvaltı: meyve (armut, muz), yoğurt (bir ya da iki günlük).

Öğle yemeği: bonfile tavuk haşlama, salata soslarında, sebze (herhangi bir), balık çorbası, kurutulmuş meyve kompostosu.

Akşam yemeği: sebze Salatası (yerine güveç), ekmek, kepek, çay.

Salı

İlk kahvaltı: yulaf ezmesi ve yoğurt olmadan dolgu, elma ekşi-tatlı (yerine armut), doğal kahve.

İkinci kahvaltı: lor peyniri ile yağsız ekşi krema, et suyu, çilek, örneğin, kuşburnu.

Öğle yemeği: çorba sebze suyu ilavesi ile herhangi bir tahıl, kahverengi (!) pilav, fırında balık, salata, meyve suyu ya da komposto.

Ara öğün: incir veya kuru kayısı, yoğurt olmadan dolgu maddeleri.

Akşam yemeği: biftek, sebze salata, çay.

Çarşamba

İlk kahvaltı: yulaf ezmesi süt veya su, elma istemiyorsanız bir pişmiş, doğal kahve ya da çay (ve tekrar çay iyi seçim yeşil).

menü zayıflama

İkinci kahvaltı: yoğurt olmadan dolgu, fındık (biraz, çünkü onlar arasında yararlı bir ürün, ama aynı zamanda ve yüksek kalorili).

Öğle yemeği: çorba, et suyu, taze lahana, patates püresi, balık köfte, meyve suyu.

Ara öğün: salata, herhangi bir meyve, kraker olmadan, katkı maddeleri.

Akşam yemeği: haşlanmış sebze, jambon ve çay.

Perşembe

İlk kahvaltı: güveç peynir, şekerlenmiş meyve, tost, içecekler, çay, meyve suyu ya da doğal kahve.

İkinci kahvaltı: bir elma, yoğurt olmadan dolgu maddeleri.

Öğle yemeği: buğday, su, tavuk pirzola, çorba, komposto.

Ara öğün: biraz fındık ve kuru meyve, yoğurt olmadan dolgu maddeleri.

Akşam yemeği: salata, fileto tavuk, çay.

Cuma

İlk kahvaltı: pirinç lapası süt (olmalı tatlı), yulaf lapası, tercihen eklemek kurutulmuş meyveler, içecekler, çay ya da doğal kahve.

İkinci kahvaltı: meyve – muz, kefir (bir ya da iki gün) veya yoğurt olmadan dolgu maddeleri.

Öğle yemeği: sebze çorbası, patates püresi, gulaş, sebze salatası, meyve suyu ya da komposto.

Ara öğün: az yağlı peynir, tost, kraker, kakao.

Akşam yemeği: sebze salatası, haşlanmış balık, yoğurt olmadan dolgu maddeleri.

Cumartesi

İlk kahvaltı: salata, sebze, omlet, tost (yerine tahıllı ekmek), doğal çay veya kahve, süt ile.

İkinci kahvaltı: yoğurt dolgu olmadan, biraz marmelat veya birden fazla halka ananas.

Öğle yemeği: tavuk çorbası, sebze, tavuk göğsü, salata, komposto veya meyve suyu.

Ara öğün: lor peyniri ile yağsız ekşi krema, kurutulmuş meyve.

Akşam yemeği: haşlanmış tavuk göğsü, salata, meyve suyu veya çay.

Pazar

İlk kahvaltı: yulaf ezmesi, herhangi bir tatlı meyve, doğal kahve ya da çay.

İkinci kahvaltı: bisküvi, kraker olmadan, katkı maddeleri veya tost, meyve suyu.

Öğle yemeği: çorba karabuğday, pişmiş et, sebze, komposto veya meyve suyu.

Ara öğün: herhangi bir meyve, yoğurt olmadan dolgu, çay.

Akşam yemeği: salata, sebze, kahverengi pirinç, biraz haşlanmış balık ya da et, çay.

Gözaltında

Öyle görünebilir örnek bir diyet kilo kaybı için bir hafta. Bunu kullanmak için daha uzun bir süre (bir ay), çünkü rahatsız olacak ilkelerinden biri, diyet, zayıflama, yani dengeli olmalıdır. Kullanımı aynı ürün oluşumuna yol açabilir eksikliği vücutta belirli bir öğe.