Olarak kabul keten tohumu zayıflama

Getirmek için, şekli ve sipariş kurtulmak için birkaç gereksiz kilo deneyebilirsiniz keten tohumu, yaygın popülerlik kazanmıştır, olumlu geribildirim bir sürü onay uzmanları ve diyetisyenler.

Çıkıyor, bu ürün düşük karbonhidrat büyük miktarda yağ, lif ve aktif asitler. Onlar teşvik yağ yakma işlemi en sorunlu vücut parçaları. Ürün doğal, serbestçe kullanılabilir, güvenli sağlık — peki, neden bir deneyin değil mi?

tohumu zayıflama

Başlamadan önce zayıflama keten tohumu kullanarak, bir göz atın ve onun için benzersiz bir kimyasal bileşimi olan ve bağlı yararlı özellikleri bu ürün. Aktif yiyerek, onu yemek için bir uzun, bir müşteriye, kendi vücudu için aşağıdaki besin:

 • makro: potasyum, magnezyum, sodyum, fosfor, kalsiyum;
 • iz elementler: demir, bakır, selenyum, çinko, manganez;
 • bitkisel maddeler: kampesterol, beta-sitosterol;
 • vitaminler: B1 (tiamin), B2 (riboflavin), B3 (niasin, PP, nikotinik asit), B4 (kolin), B5 (kalsiyum Pantothenate, pantotenik asit), B6 (piridoksin), folat (varyasyon folik asit), C (askorbik asit), E (alpha-, gamma-, delta-tokoferol), K1 (phylloquinone);
 • amino asitler;
 • doymuş yağ asitleri: pentadecanol, (miristik), palmitik, octadecanoate (stearik);
 • doymamış yağ asitleri.

Böyle bir kompozisyon keten tohumu belirler ve onların tedavi edici özellikleri olan sadece kilo vücut yardımcı olur stres ile başa çıkmak için açlık grevi. Böyle zengin bir kiler eser elementler, vitaminler ve çeşitli asitler yorgunluk gelmeyecek kesin. Ama tüm bu mini-ordu yıkmak nefret yağlar ve teslim ekstra kilo?

Bu arada kompozisyon. Tohum keten mevcut başka çok ilginç bir denilen bir madde lignans. Bu antioksidanlar, sadece yaşlanma sürecini yavaşlatmak, vücudun, aynı zamanda aktif olarak inhibe kanser hücreleri.

Eğer doğru kabul keten tohumu zayıflama, elde iyi sonuçlar. Bu ürünün etki mekanizması vücudun kilo kaybediyor, şu şekilde özetlenebilir.

 1. Karbonhidrat keten tohumu biraz, yani daha fazla enerji vücudun belirli bir ürün almazsınız.
 2. Buna göre, o-ecek başlamak kendi stoklarını tüketmek olan gibi nefret edilen yağ tortu, yerelleştirilmiş en sık yanları, kalça, bel, karın vb
 3. Arıza yağ aktif olarak yardımcı amino asitler içerir ve onlara büyük miktarda.
 4. Kilo iyi yardımcı yeteneği bu bitkiler normale iş boşaltım sistemi, yani tüm gereksiz aktif silinebilir vücuttan. Ama biriken toksinler, toksinler ve hatta aşırı sıvı hepsi de ekler rakamları gösterge üzerinde ölçekler.
 5. Mide keten tohumu gerilmek neden hızlı bir doyma hissi, yani daha fazla istemiyor, ama hacim kullanılan gıda ihmal edilebilir düzeydedir. Şimdi beslenme ve hiperenflasyon mide duvarının veda edebilirsiniz.
 6. En önemli artıları zayıflama keten tohumu kullanarak, ve sonuç olarak, tüm bu işlemler sırasında açlık mide hacmi azalır. Bu da demektir ki, gelecekte bile zaten bir süre sonra sonra diyet istemeyeceksiniz yemek için çok fazla.
 7. Aktif peristaltizm, bağırsak inhibe emilimi için yağ.
 8. Mide hızlı bir şekilde serbest toksinler ve fekal kitleler.
 9. Böyle kaliteli bir bağırsak temizliği ve önemli bir gelişme GASTROİNTESTİNAL sistem de zayıflama sürecine katkıda.

Elde edilen keten tohumu aslında, en etkili zayıflama, doğru şekilde kullanıldığında. Ancak, önce oturmak bu tür sıradışı diyet, değer hakkında bilgi, yarar ve zarar bu ürün. Elbette varmış kontrendikasyonları hakkında öğrenmek gerekir önceden, sonra hayal kırıklığına değil.

Bu ilginç! Bulunan tohum keten lignan ve omega-3 yok yok hatta etkisi altında ısıl işlem: onlar dayanabilir 180°kaybetmeden yararlı özellikleri.

Yararları ve zararları

Başlamak için, öğrenmek daha yararlı keten tohumu zayıflama: uzun zamandan beri, insanlar onları kullanılan bir ilaç olarak bir çok hastalıklardan. Yani veda, aşırı kilo ile, bu ürün, düzenli olabilir, iç organların çalışmasını:

 • bağışıklık sistemini güçlendirir;
 • riski azalır kanser;
 • geliştirilmiş çalışma karaciğer;
 • güvenle ele sindirim sorunları, keten tohumu var gerçekten iyileştirici etkisi (kuşatıcı ve koruyucu) mide mukoza üzerinde;
 • sonuç olarak, toksinler onlara emilir ve onlar artık vücutta birikir;
 • kolaylaştırılmış kabızlık;
 • inkar edilemez, onların kullanımı ve şeker hastaları için: onlar adım insülin eylem ve normalize kan şekeri;
 • düzeliyor yağ metabolizması vücutta;
 • geliştirilmiş cilt görünümünü (olur daha sıkı, elastik), saç (parlaklık elde) ve tırnak (güçlendirilmiştir).

Böylece faydaları keten tohumu zayıflama, vücut, yağ kaybetmek, yaşar, stres ya da yorgunluk. Tam tersine: çok sayıda besin parçası olarak bu harika ürünün tedavi birçok hastalık ve patolojik durum.

zayıflama

Ancak her şey olumlu değil, çünkü merhem uçmak bu varil de vardır: bazı durumlarda, yüksek biyolojik aktivitesini oluşturan keten tohumu zarar verebilir sağlık. Bu nedenle, kullanamazsınız kilo ile aşağıdaki durumlarda:

 • genel pankreatit, kolit veya kolesistit;
 • tahammülsüzlük;
 • taş veya kum, safra kesesi veya böbrek taşı;
 • gebelik.

Almak için keten tohumu zayıflama sağlığına zarar vermeden, dikkate almak gerekir bu liste kontrendikasyonları. Aksi takdirde, aşırı kilo kurtulmak, kırmak ve iç organların çalışmasını. Eğer hiçbir şey size engel denemek için pratikte çok sıradışı bir teknik düzeltme öğrenin deyim seçin tarifleri — ileri ile mücadele için yağ ve selülit.

Kullanım talimatları

Orada bütün bir talimat gibi kabul keten tohumu zayıflama değil, basit bir diyet. Şema işe yaradı ve ekstra kilo gitti, hareket aşağıdaki gibidir.

Öneriler

 1. Kullanarak kilo vermek istiyorsanız, keten tohumu sağlığına zarar vermeden? Bu durumda, başlangıç için doktorunuza danışın olarak muayene olup kontrendikasyonlar ve ardından bir beslenme uzmanı.
 2. İlk, en önemli kural, içme gibi keten tohumu zayıflama: en fazla 50 g / gün. Böyle bir kural olması nedeniyle bu üründe bulunan cyanogenik glikozitler özelliği vardır, vücutta birikir neden ona büyük miktarlarda onarılamaz zarar.
 3. Biz kesinlikle bir soruyu cevaplamak için en iyi nasıl tüketilmelidir, keten tohumu zayıflama — kuru formda veya sıvı. Bunu herkes kendisi belirler. Performansı için bu bir etkisi yoktur.
 4. Almak daha iyi tohumlar beyaz keten içeren büyük miktarda besin katkı süreci zayıflama.
 5. Tercihen onları pişirmek için sabah suyu (un, yağ) taze idi. Bunu yapmak için ihtiyacınız olacak her gün. Eğer araç duracak bir gün, o kaybeder onun yararlı özellikleri ve elde hoş olmayan ekşimiş bir tat.
 6. Boşuna değil böyle bir zayıflama olarak adlandırılan diyet: bu dönemde ihtiyaç miktarını azaltmak yemek gıda ve sayısını sınırlamak için tatlı, yağlı, nişastalı besinler, tuz.
 7. Dikkate almak çok önemlidir doğru bir gün, ne kadar içmek keten tohumu zayıflama: sürekli olarak bunu kabul edemeyiz. 10 gün sonra aktif kabulü gerekir vücut vermek mühlet içinde 10 gün ve daha sonra yenilemek için bir süreç zayıflama.
 8. Bol bol su için.
 9. Siz tohumları saklayın kaplarda koyu cam. İyi bir buzdolabı için okside, ama en fazla altı ay.
 10. Sonuçları hakkında yardımcı olup olmadığını, keten tohumu zayıflama, önceden yorumları okuyabilirsiniz. Yok saymak çok büyük bir rakam. Bu genellikle 2-3 kg için 10 gün, ama hissetmek harika olacak.

Konaklama seçenekleri kullanımı

 • Seçenek # 1: eziyet, orijinal ürün, kahve değirmeni için oldu unu. Onu tüketmek takviyesi olarak 1 çorba kaşığı her ana öğünde ekleyerek onu yoğurt, meyve suları, süt ürünleri, çorba, bal, yulaf ezmesi, reçel, çorba. En sık tüketilen keten tohumu ile yoğurt.
 • Seçenek # 2: öğütülmüş keten tohumu var, kuru, düz olarak unu, ancak sıkılmış bol su ile durulayın. Dozaj aynı.
 • Seçenek # 3: demlemek keten tohumu zayıflama olarak et suları ve infüzyon (tarifi aşağıda), içki, 2 yemek kaşığı bir gün önce yemekten yaklaşık yarım saat.
 • Seçenek # 4: keten tohumu yağı (raftan satın alınabilir, kendiniz pişirmek için) boş bir mideyle, yaklaşık 15 dakika kahvaltıdan önce. Su geri olmalıdır, oda sıcaklığında, ama sıcak bile değil, ılık. Eğer seçmek için en iyi zaman tüketilmesi ürün — sabah veya akşam, — diyetisyenler tavsiye için ilk seçenek Başlat gerekli tüm işlemler, vücuttaki bütün gün.

Şimdi biliyor tam olarak nasıl kullanılır, keten tohumu zayıflama, istenilen sonucu elde etmek için. Önemlisi — doğru olanı yapmak için değil, abartmak ve seçmek için yardımcı olacak bir tarif veda gereksiz kilo rahat ve hiçbir kötü hissi.

Yemek tarifleri

Diyet keten tohumu kullanımı zayıflama göstermektedir farklı yemek tarifleri. Bu belki bir kaynatma veya infüzyon, kefir karışımı ya da puding. Önemli pişirin çok lezzetli değil, kötü.

İkinci nokta, gerek menü yapmak için böyle bir şekilde değildi, monoton ve pall. Bu-ecek dayanmak açlık grevine zaman daha büyük bir miktarda, yani daha iyi sonuçlar elde etmek.

 • Kefir kokteyli

Çok popüler bir yemek, keten tohumu zayıflama, yoğurt ile zayıf bir yağ. Bir bardak süt ürün dökün, 1 çay kaşığı ezilmiş tohumu. İçki ile 10 dakika. Sonraki her ders (10 gün sonra) doz un artırmak: ilk önce 2 çay kaşık, bir bardak, sonra 3.

 • Puding

Biri en etkili zayıflama yemekleri — kisel, keten tohumu. Sıcak * meyve kompostosu eklenir ezilmiş keten tohumu (bir bardak sıvı — 15 gr ürün için). Soğuduktan sonra komposto var çok tatmin edici bir yemek, uzun giderici bakım açlık.

 • Kaynatma

Bir çay kaşığı keten tohumu dökün, kaynar bir bardak su. Karıştırarak, tutmak, kısık ateşte 20 dakika. Çıkan suyu, serin, süzün.

 • İnfüzyon

Pişirmek için bir infüzyon keten tohumu ihtiyacınız olacak 2 yemek kaşığı ana ürün 2 su bardağı dik kaynar su. Bu doğru demlemek için keten tohumu: normal bir cam kavanoza ya da bir tencere kapağı altında. Bunun için gerekli termos. Daha iyi bir aşçı iyileştirici sıvı ile pm için durdu bütün gece.

yemek tarifleri zayıflama

Toplayıp yemek tarifi ve bir kez daha kontrol ederek, var mı kontrendikasyonlar için böyle bir düzeltme tekniği, şekilleri, başlayabilirsiniz, onu doğrulama uygulama. Dikkatli uygulama keten tohumu zayıflama, aslında birçok insana yararlı oldu evi, eski kolaylığı, vücut ve kas ağrısı.

Yapmaya çalışın, tüm önerileri doğrultusunda uzmanları, adım adım talimatları da — ve sonunda terazi göstereceğim o değerli bir rakam, sen öyle görmek istedim.