Faydaları zayıflama

Genellikle ima kavramı altında yararlı ya da sağlıklı zayıflama – her zaman tam, doğru, dengeli, gerçekten sağlıklı bir diyet artı ek başına yeterli fiziksel aktivite ve egzersizler. Aslında iyi bir şey kilo kaybı için başka hiç kimse e aklıma.

faydaları zayıflama

Biz tabii ki küçümsemek için çalışıyoruz etkileri zayıflama uygulama bu veya diğer solunum uygulamaları, alımı, bu veya diğer homeopatik ilaçlar ve diğer moda metodolojileri, ama, ne yazık ki, hiçbir temel düzeltme güç ve eklentileri kendisi fiziksel aktivite onlar kendilerini yetersiz ya da etkili kısa bir süre için.

Bu durumda, o zarar kesinlikle zararlı herhangi bir insan vücudu, hatta nispeten küçük (orta), aşırı kilo, gerçekten çok büyük. Bu durumda, aynı gelince gelişiminde obezite, gerçek riskler için, sağlığımız için, bazen insan hayatı için artabilir defalarca.

Gerçek bir anlayış kullanım getirmek için vücudunun normal, başka bir deyişle, kullanımı, zayıflama, sonunda, olabilir, daha iyi bir motivasyon ve hatta uyarılması eylem yolda gerçekten sağlıklı ve daha doyurucu bir yaşam.

Hakkında konuşmak, böyle bir sağlıklı bir vücut için kilo kaybı

Modern istatistik acımasız – bugün, neredeyse üç milyon kişi dünya çapında her yıl ölmektedir nedeniyle gelişmesi hastalık, başlangıçta neden kilolu. Ve eğer birkaç önceki yıl başlatılan obezite temelde böylece acı gibi sakinleri, en zengin ve en gelişmiş (ekonomik anlamda) ülke, bugüne kadar, – bu sorun, giderek bir ayrıcalık yeterince kötü ya açıkçası eğitimsiz insan.

Bugüne kadar parası zamanında zayıflama (çevrim kendi ağırlığı kadar normal scorecard) zor abartmak ya da abartma. Ayrıca, büyük bir sorun, insanlığın bugüne kadar da daha tehlikeli bir çocuk obezite. Çoğu muzdarip kilolu çocuklar, zirveye ulaşan, yetişkin, yaş, var, tam teşekküllü bir sağlıklı yaşam. Bu çocuklar risk yetişkinlikte almak için böyle tehlikeli bir hastalık olarak diabetes mellitus, ve aynı zamanda da daha az tehlikeli bir hastalık etkileyen kalp-damar sistemi insan.

Doğal ve kaliteli tahminleri ahirette bu çocuklar, eşit olarak ve tahminler, onların yaşam beklentisi genellikle kendilerini son derece hayal kırıklığı. Sonuç olarak unutmayın kullanım zamanında zayıflama sırasında böyle bir ihtiyaç olur sadece çok büyüktür.

Bugün bilim adamları ve tıp bulunmuştur, doğrudan gerçek beslenme alışkanlıkları çocuklarımızın yanı sıra seçilen daha sonra onlara kendileri için yaşam gerçekten çok büyük bir etkiye sahip olabilir aile. Aslında, bu nedenle, bu anne çıkıyor düşen, gerçekten artan bir sorumluluk değil sadece, muhtemelen mevcut kendi ekstra kilo ya da kilogram onların çocukları, onların geleceği için belki normal bir ağırlık.

Şüphesiz, yani anne bir sorumluluğu sağlık ve genel durumu (sağlık) çocukları. En pratik klinisyenler güvenli olduğunu iddia ediyor, aynı anda diğer tamamen eşit şartlarda, bu acil durumlar için hayatta kalmak ve iyileşmek hasta olan normal ya da hatta yetersiz oranları, vücut kitle indeksi, biraz şişman bir hasta, ne yazık ki, ilke olarak sahip değil çok parlak umutları.

Ayrıca, bugün için var ve bir tane de yeterince ikna edici ve mantıklı bir hipotez, bir doğrudan bağlar riski-ekşi ... kanser (ve buna göre ölümcül sonuçların böyle) bir miktar, hem de kalite için günlük gıda alımının. Oldukça açıkçası, böyle bir durumda, ne gerçek bir iyilik, zamanında yapılan zayıflama pratik döner overemphasized olamaz.

diyet zayıflama

Unutulmamalıdır ki, bugün için oldukça güvenilir olduğu kanıtlanmış yani kilolu bir insan gibi görünür olumsuz bir sonuç kimse arasında bir dengesizlik sürekli tüketilen ve düzenli olarak (ya da daha doğrusu düzenli değil) ayrılırken kalori ya da enerji. Tehlikeli bir evrensel egzersiz eksikliği , keskin bir düşüş, bir zamanlar normal motor aktivite sonunda ortaya çıkıyor, daha önce sağlıklı insanlar için çok ciddi bir hastalık.

Özellikle önemli olduğu durumlarda, bizim yemek sadece kaybeder kendi faydacı özelliği, ne zaman yiyecek bir tür dönüşür (genellikle gerçekten oldukça hoş) eğlence. Tabii ki bu gibi durumlarda, gıda başlar işlemek için yeterince aktif saf psikolojik etkisi, doğrudan belirli bir kişilik.

Doğal olarak, kullanım zamanında zayıflama sırasında benzer sorunlar yayılabilir. sadece bizim fiziksel, ama aynı zamanda kesinlikle ve bizim duygusal küre. Modern tıp sık sık tekrarlanan söz, yeme göre; örneğin bizim (hatta son sovyet) atalarının, biz sadece onunla tehlikeli bir arka plan için oldukça hızlı bir şekilde ortaya çıkması ilk olarak, fazladan birkaç kilo için, daha sonra, arka plan gelişimi, obezite.

Çoğu modern insan, neredeyse sürekli ayakta sadece bir araba kadar kendi ofisi nerede genellikle yapar ve bütün iş günü, sürekli oturan, bilgisayar monitörü ve geliyor aynı araba çalıştıktan sonra eve harcıyor pm, sadece kanepede yatarken, işlemleri en iyi ihtimalle yarısı kadar aynı enerjiyi verebilecek geçirmek için bir gün onu babaları ya da dede. İşte sırasıyla çıkıyor gıda diyet modern insanın inşa edilmelidir sadece büyük ölçüde başka ilkeleri yerine bu vardı atalarımızın.

Gerçek bir yararı sözde diyet Akdeniz

Bugüne kadar, sanırım, var, insan, bir kez olsun duymadım diyet Akdeniz, zengin deniz ürünleri ve zeytinyağı. Ama pek çok insan biliyorum en modern tıp bilim adamları uzun süredir tanınan bu, sözde, lezzetli, akdeniz diyeti gerçekten iyi bir diyet günlük beslenme için ortalama bir çağdaş kent sakini.

Çıkıyor, zaten oldukça uzun bir zaman oldu tam olarak kanıtlanmış inanılmaz bu diyet etkinliği ve kullanımı sırasında kilo kaybı, ama pek fikrim yok hakkında lehine bu diyet için daha fazla (ya da birincil) korumak, sağlığımız ve buna göre oldukça normal (tamamen sağlıklı ve doğru) vücut kitle indeksi.

Bir kez daha hatırlayın kompozisyon bahsedilen diyetler genellikle dahil daha fazla yeterli miktarda doğru proteinli gıdalar (çoğunlukla söz konusu değil, çok yağlı bir balık ve çeşitli deniz ürünleri). Aynı şekilde bu diyet içerir oldukça büyük miktarda taze veya pişmiş sebze, sadece taze meyve. Bunun yanı sıra, bir diyet içeren bir menü ürünler, oluşan kompleks karbonhidratlar, baklagiller ve ürünleri, hem de en değerli ve sağlıklı bitkisel yağlar (genellikle, çoğunlukla söz konusu zeytinyağı).

Ve tabii ki, mümkün değil hatırlatmak için, bu diyeti mutlaka içermelidir yeterli miktarda ve doğru şekilde arıtılmış su. Keyifli bir anı bu diyet pek çok kişi aslında bu doğruysa adama helal tüketmek için biraz (çok ılımlı bir miktar) doğal şarap. Ancak bu, her zaman böyle bir diyet tüketmek zorunda mutlak en az şeker ve tuz.

Tabii ki, faydaları anlatılan diyet doğrulandı birçok yüzyıllar boyunca ve bütün halklar, modern, Akdeniz, doğrudan kendi deneyimlerinden. Ve eğer belirli bir kişi, kendi eklemek açıklanan diyet yeterli miktarda fiziksel aktivite, hem zamanlı olarak düzenlenen açık havada, doğa ve tatmin edici bir motor aktivite iş günü boyunca (ki en az kırk dakika egzersiz bir gün), bu durumda olacak değil korku zahmetli açıkçası zayıf ve aşırı ağrılı yaşlılık.

Doğru hızı gerçekten yararlı ve tamamen güvenli bir sağlık için zayıflama genellikle olabilir daha bir kalıcı bir kilo bir hafta. Ne yazık ki, mümkün değil anlamak, daha da hızlı düşüş mevcut vücut kitle gerçekten zarar vermek sağlık.

Ancak eğer söz konusu zaten mevcut klinik obezite gerektiren daha radikal önlemler (daha hızlı, daha açıkçası radikal değişiklikler, genel sağlık durumu), o durumda, sağlık görevlilerinin izin uygulama tamamen belli kesinlikle özel (atanan kesinlikle ayrı ayrı) ilaçlar. Genellikle, bu tür küresel kilo sorunu çözülebilir koşullarında yatarak tedavi altında katı bir doktor gözetiminde değil, ancak uygulama olmadan belirli diyetler ve kullanımı tıbbi jimnastik.

Oldukça açıktır ki, bugün, bir hastalık olarak obezite seçildi Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tehlikeli salgın bizim çağdaş insanlık için gerçek yararları zamanında yapılan zayıflama en eski akıntı tamamen estetik faktörler aniden geçti faktörler gerçekten önemli, gerekli. Kuşkusuz, sürekli korumak için, kendi ağırlığını belli sınırlar içinde alınan ücret oranını bugün için en güncel yükümlülüğü kelimenin tam anlamıyla her çağdaş, yeterince düşünme ve düşünme insan.

doğru beslenme

Daha fazla zorlama kendi ağırlığının normale yardımcı olacaktır önlemek kilolu değilim ve bizim çocuklar. Yani, kilo vermek (böyle bir gerek) bugün önemsiyoruz çocuklarımızın sağlığı, yarın, sizin örnekte (hatta varsa ortaya benzer bir sorun) anlamak mümkün lehine ve hatta hayati bir ihtiyaç zamanında azaltmak için aşırı kilo.