Kabartma tozu zayıflama: yemek tarifleri ve sonuçları

Birkaç övünme demir irade kilo kaybetme sırasında. Sık sık arıza eşlik kilolu, izin istenen sonuçları elde etmek için, yakın vücut, hayallerini. Puanına kilo soda diyet yardımcı olur, son derece kısa sürede kurtulmak aşırı kilo, ama kullanışlı mı soda zayıflama ve onu almak?

Soda gibi vücudu etkiler

soda zayıflama

Kabartma tozu veya sodyum karbonat alırken içeri mide asitliğini düşürür. O suda çözünmez, süspansiyon durumu ile reaksiyona girerek mide suyu. İçecek su ve sodyum bikarbonat genellikle ne zaman mide ekşimesi, asitlik. O ortadan kaldırmak için yardımcı olur duygularını, neden bu sapmalar iş mukoza mide.

Alabilirim, kilo soda kullanarak

Var birkaç alışkanlıklar kabartma tozu zayıflama: içecek ilavesi ile sodyum karbonat, banyo, sarar, lavman. Banyo prosedürleri gerçekten kurtulmak birkaç kilo kilo, ama bu yağ ve aşırı su vücutta durumunda lavman – kurtuluş birikmiş fekal kitleler. İçme içecekler ile soda ve hiç de zarar verebilir mide. Böyle bir yöntem sadece uygun insanlar ile hyperacidity. Soda kokteyl kolaylaştıracak belirtiler ile ilişkili bozulmuş asit-baz dengesi.

İçme soda zayıflama

Rağmen, herhangi bir uyarı olası tehlikeleri vücut, insanlığın icat için çeşitli yollar yeme içecek ile kabartma tozu ile zayıflama. Sodyum karbonat karıştırılır, sadece su ile. Karşılaşılan bir kombinasyonu ile süt ve süt ürünleri. Eylem sodyum karbonat güçlendirmek ekleyerek limon suyu. Büyük bir rol oynar alırken çözümleri ile kabartma tozu.

Sabahları

Hazırlayın içki oranlarını 0,5 tsp. kabartma tozu ve 250 ml saf su. Bölün kokteyl parçaların sayısı sayısına eşit bir öğün. İçiniz çözüm başlamasından yarım saat önce yemek boyunca, 7-14 gün. Sonra ders yapmak için tavsiye edilir bir iki haftalık bir mola. Tekrar edilebilir, istediğiniz kadar vücudunuzun, bu dikkatle izleyin duygu.

Bir önceki yöntem size uygun değildir, o zaman biz kısıtlayabilirsiniz alımı kokteyl günde. Günde aç karnına çözeltisi, 0,5 tsp. kabartma tozu ve 500 ml sıcak su. Yiyin sonra 30 dakika. Sıcak bir içecek daha hızlı çalıştırır, sindirimi yardımcı olacaktır ile başa çıkmak için geniş bir kahvaltı. Ders alma, sadece 2 haftada bir kere. Tekrarlayın istediğiniz vücudunuzun kaç kez. Yok sıkı kısıtlamalar. Etkisini artırmak için, bu iki yolu kullanarak limon dilimleri veya 0,5 çay kaşığı. limon suyu.

Gece

Harç ile kabartma tozu ve limon ile zayıflama için, kabul edilebilir bir gecede. Bir bardak su içinde karıştırın 0,5 tsp aktif madde ve 0,5 çay kaşığı. limon suyu. İçerim sonra 30-40 dakika sonra, aşırı gıda alımı, ama 2-3 saat önce uyku. Tavsiye tüketilmesi böyle bir içki sonra geniş donanımlı alanlar sunmaktadır. Su ve soda ile zayıflama da çok etkilidir bu durumda.

O yardımcı olur çekilme kalıntıları vücuttan toksinlerin ve lenf akışını geliştirmek, sadece güçlendirecek bir yağ yakma etkisi yoğun bir çalışmadan sonra. Bilindiği gibi limon c vitamini, bir geri yardımcı olur ve dokuların büyümesini. Ders alma soda içecek gece ise 2 hafta. Bu süreden sonra yapılması gereken bir iki haftalık bir mola.

Yoğurt ile

Karıştırın 200 ml %1'lik yoğurt, 0,5 tsp karbonat, sodyum, 0,5 çay kaşığı toz zencefil ve bir çeyrek çay kaşığı tarçın. Yemek, kokteyl, hemen pişirme sonra. Bu içki yerine akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Günde birkaç saat uyku. Baharat sahip iyi bir etki ile yağ yakma. Reddi zararlı bir akşam yemeği kesinlikle yardımcı olacak ekstra kilo kurtulmak için sadece 14 gün.

Diğer varyasyonları kefir kokteyl. Bunu yapmak için, ihtiyacınız olacak, 200 ml az yağlı yoğurt, 1 çay kaşığı toz zencefil, 1 tatlı kaşığı bal, 0,5 çay kaşığı sodyum bikarbonat, çeyrek çay kaşığı öğütülmüş kırmızı biber, bir tutam tarçın ve biraz da limon suyu. Böyle bir içecek tüketilebilir günde 2 kez: aç karnına (30 dakika kahvaltıdan önce) ve akşam yemeği yerine. Sonra 14 gün vücudunuzun belirgin bir şekilde dönüştürdü.

Süt

Kilo soda ve sütü bir sopa talimatlar. Isı 200 ml süt ayırın o 1 çay kaşığı karbonat, sodyum. İçme soda kokteyl gerekiyor, sonra 2 saat sonra yemek. Kurs süresi ve mola arasında ise 14 gün. Süt içerir bu yararlı iz elementler, kalsiyum, potasyum, fosfor, bu asitliği azaltır ve iyi açlık tatmin.

Soda diyet zayıflama

Ayakkabı ile kabartma tozu yetenekli kurtulmak 4 ekstra kilo sadece iki hafta. Tüm bağlıdır, başlangıç kilo, özellikle alınan bir insan. Bunu yapmak için, içmek için kokteyl dayalı sodyum bikarbonat açıkça talimatlar. Güçlendirmek için bir zayıflama etkisi kullanarak ideal ve geniş donanımlı bir yapı bulabilirler ve bazı banyo işlemleri. Unutulmamalıdır ki, son için hızlı yöntemler. Onlara kilo gider yok pahasına bölme yağ sayesinde yoğun ter örnek soda küvet veya şal, ya da çekilme ile cüruf kullanılarak soda lavman.

Soda banyosu

zayıflama soda ile

Böyle bir seçenek gibi kilo soda kullanarak bir banyo, bir yere sahip olmak, eğer önemli bir olay olarak kalır birkaç gün içinde, bir saat. Başlamak için, sıcak su ile küvet doldurun. Hava olmalıdır 36-37 °C. Ekleyin yaklaşık 120 g sodyum karbonat. Kokusunu bastırmaya tozu kullanarak parfümlü bir deniz tuzları ve esansiyel yağlar. Bütün su hacmi yeter 5-7 damla. Banyo almak kadar soğuyana kadar.

Soda küvet kurtaracak 2-3 kg aşırı sıvı vücutta ve tartma göreceksiniz bu sonuç. Dikkate almak gerekir ki, aynı kolaylıkla kilo geri zaten birkaç gün. Sonraki prosedürler izin vermez böyle bir çarpıcı etkisi. Bir kerede olacak kurtulmak için yaklaşık 500 gr kilo. Kurs süresi en fazla iki hafta sonra yapmak için gerekli 14 günlük bir mola.

Soda şal

İçin etkisi daha belirgin, önce sarma tercihen yararlanmak fırçalayın. Bunu yapmak için de kullanabilirsiniz küçük bir miktar sodyum karbonat. O gözenekler açılacak ve uzun süreli kullanımı rahatlatmak çatlakları ve sarkma cilt. İleri uyun adım adım talimatlar:

  1. Hazırlayın çamaşır sodası. İhtiyacınız olacak 1 litre saf su ve 10 g aktif madde.
  2. Islak küçük bir parça doğal dokusu çözüm ve şal etkilenen vücut bölgesi.
  3. Tut plastik wrap sarın ve onu tedavi için bir yer oluşturmak için sera etkisi.
  4. Emmek çözüm vücudunda 20 dakika uzaklıktadır. Olası alerji, batma hissi, döküntü. Eğer güçlü hissediyorum rahatsızlık, hemen işlemi durdurun.
  5. İyice durulayın ve işlenmiş koltuk ve besleyici krem uygulayın. Eğer kızarıklık geçer ve uzun bir süre için, en sıradan ya da serinleten bir araç ile yardım eder.

Lavman soda ile

Kullanarak bir lavman ile soda çözüm görüntüleyebilir kalıntıları fekal kitleler, bağırsak. Yani, kurtulmak için bir kaç kg kilo kaybı. En azından doldurmak bağırsak üç gün sonra, büyük olasılıkla geri dönmek çok kilo. Olarak hızlı zayıflama yöntemleri bu seçeneği kullanabilirsiniz, ancak daha sık ayda bir kez. Yine böyle bir rutin bir etkisi parazitleri öldürmek. Adım adım talimatlar:

  1. Buna ek olarak, bazı çözüm. 1 galon sıcak su ihtiyacınız olacak 1 tsp karbonat, sodyum.
  2. Doldurun lavman, ucu takın, öne eğilin.
  3. Emmek çözüm birkaç dakika içinde bir bağırsak ilk dürtü.
  4. Lavman rahatlatmak fekal kitleler, pislik olabilir, ilk bölümü bağırsak sayesinde göreceksiniz çekül terazi.

Kontrendikasyonları

Kabartma tozu bir kilo olarak kokteyl kontrendikedir insanların hastalıkları ile mide. Kışkırtmak için değil, yeme bozukluğu, istismar etmeyin lavman ile soda çözüm. Banyo ve vücut maskeleri yasaklandı, insanların hastalıkları ile cilt veya varsa açık yaralar. Herhangi bir prosedür kullanılarak karbonat, sodyum dahil olmak üzere, gazlı içecekler diyet kontrendikedir hamile kadınlar emzirme.