Nasıl etkili bir şekilde kilo 10 kg

Birçok inanıyorum sıfırlamak için 10 kg ağırlık – bu gerçekçi değildir. Ve dinleme gibi insanlar, ben de bir atasözü «emek olmadan, çıkaramazsın ve gölet balık». Bu yüzden kaybı 10 kilo mümkündür. Önemli olan takmak için bu kadar çaba ve kendine güven.

Popüler hatalar kilo

Eğer size gereken kilo 10 kg olursa olsun, hangi amaçla (korunması amacıyla sağlık veya itiraz), anlamanız gereken herhangi bir zayıflama – stres için vücudun, özellikle kilo çok hızlı bir şekilde gerçekleşir. Vücudu hiçbir zaman alışmak yeni kabukları ve anlamak için, ne kadar ve nasıl onu harcamak, kendi stokları ve gerekir mi bunu hiç?

nasıl kilo 10 kg

Bu yüzden ani kilo kaybı, bir zaman gelir, ağırlık «güm güm» bir yerde. Ve bir sonraki muayenede hastanede öğreniyoruz, bonus, bizim kilo kaybı ortaya çıktı buket çeşitli hastalıklar. Nasıl etkili bir şekilde kilo 10 kg bir hafta

Bu nedenle, ne zaman ki «ben kilo vermek istiyorum 10 kg» gerekir aşılamak kişiye ne yapmak gerekir genellikle. Ve keskin bir kesim ürünleri etkileyecek olumlu bir şekilde onun durumu.

Kilo yavaş yavaş, vücudunuzun sizinle birlikte zaman rahat olsun, onların yeni formlar, böylece vurma çalışmaları ile iç organları ve sistemleri.

Evet, ve bir istisna hepsi «şekerleme» diyet de yanlıştır. Sonuçta, bu büyük ölçüde etkiler psikolojik durumu. Keskin kesim diyetin sonucunda artan duygusal gerilim oluşmasına ve sinir bozuklukları sonucu olan bir kişi tekrar geri döner, kendi hayatın alışılmış.

Ve bu izin hiçbir şekilde mümkün değildir. Bu nedenle, izin ver kendimi bazen yemek çikolata ya da bir dilim kızarmış et, ama sorun bu olmalı 1 – 2 kez bir hafta ve makul miktarlarda.

Nasıl yemek sıfırlamak için 10 kg?

Sıfırlamak için 10 kg gerekir yemek sadece sağlıklı ve dengeli bir gıda. Dışarıda diyet et hiçbir şekilde mümkün değildir, çünkü bu, aynı zamanda balık, vazgeçilmez bir protein kaynağı sağlayan bizim kasları büyümeye ve yağ olur.

Ancak, kilo kaybı yemek için izin verilir, sadece diyet et. Bu tavuk göğsü, yağsız sığır eti, tavşan ve hindi. Bu et, ya da gerekir kaynatın, ya da pişirmek için bir çift, ama kızartma bitkisel yağda, çok büyük ölçüde artırır kalorili yemekler hemen hemen 2 – 2, 5 kez.

Ancak diğer gıdalar ile dikkatli olmalıdır. Olmasına rağmen, pirinç ve patates için beslenme ürünleri, bunların içerdiği nişasta, kullanımı, hangi sırasında kilo kaybı istenmeyen bir durumdur. Onların değil tamamen ekarte diyet, ama sayısını düşürün onları kabul önce 1 – 2 kez bir hafta.

Bu durumda, ortadan kaldırmak gerekir, bir günlük menü:

 • beyaz ekmek;
 • pastane ve fırın ürünleri;
 • tatlılar;
 • tütsülenmiş gıdalar;
 • turşu;
 • kızarmış;
 • yağlı;
 • sucuk ve sosis;
 • soda;
 • şeker;
 • yağlar;
 • muz;
 • üzüm.

Yiyin, daha fazla sebze ve meyve. Ve pişirme bunlardan salata yerine yakıt kullanın, limon suyu, az yağlı ekşi krema ya da doğal yoğurt. Diyet 10 gün için, kilo kaybetme hakkında bir Blog

Unutmayın, sadece doğru beslenme size yardımcı olmaz hızlı bir şekilde sıfırlamak için 10 kg. Gerekli fiziksel yük. Kendine bir bisiklet ve her gün kolayca ulaşın o kadar çalışmak ve eve, ya da başlar sabah koşu. Ayrıca çok iyi olacak, eğer kayıt bir spor salonu. Orada bir yardım eğitmeni almak için en uygun programı kendiniz için ve neden vücudunuzun sesi.