Fitness hızlı kilo kaybı için

Spor – bu bir dizi, özel olarak tasarlanmış bir egzersiz ve beslenme kuralları, amacı iyileştirme görünümünü, yani rakamlar. Tesis bünyesinde fitness ödül gücü, iyi bir sağlık, güzellik ve güzel bir fiziksel şeklidir. Onların yardımı ile etkili bir şekilde kilo azaltmak, geliştirmek, kas, yapmak, güzel bir rakam, hem de sağlığı geliştirmek. Büyük bir popüler grup dersleri ve fitness turları.

Bugüne kadar geliştirilen çeşitli programlar için eğitim amacı çözüm misyonlarının. Onlar sorunları çözmek zayıflama yaptıktan şekli bazı ayarlamaları, artan kas kütlesi, hem de güçlendirmek için aynı kas ve eklem.

fitness zayıflama

Belirtmek gerekir ki, spor kilo kaybı için geleneksel olarak bir araya getirir tamamen farklı bir tür yük – bunlar arasında egzersiz, kuvvet ve germe, aerobik ve bu kadar kardiyo. Beste kompleksi için özel egzersizler, fitness olur, böylece her kas grubu dahil edildi.

Neden bu kadar önemli spor programı

Çok merak ediyorum mantıklı bir soru: nasıl kullanarak fitness elde edebilirsiniz hızlı kilo kaybı ve artan kas tonusu? Bunu yapmak için: doğru beslenmek, gerçekleştirmek bu kadar kardiyo yakmak için yağ hücrelerinin yanı sıra egzersiz gücü oluşturmak için güçlü ve kabartma kas.

Bütün bunlar, zorunlu sayılır bir geliştirme antrenman programları, fitness eğitmeni, bu nedenle, onlar, genellikle, dahil bir kaç parça. İlk etapta böyle bir programa gitmek bu kadar kardiyo. Onlar temsil bisiklet (bir seçenek olarak – egzersiz bisikleti), koşma, zıplama, yüzme havuzunda ya da dans öğeleri. İle birlikte egzersiz bu programın bir parçası ideal bir düzenin 15-20 dakika. Sonra doğrudan geçebilirsiniz yürütmek için özel bir egzersiz. En iyi seçenek bir egzersiz her gün ayrı kas gruplarını.

Bir örnek verelim:

 • pazartesi – egzersizleri karın ve yan, hem de sırt için;
 • çarşamba – kalça, uyluk ve bacaklar;
 • cuma – sırt, omuz kemeri ve kol.

Bu nedenle, niteliksel olarak hazırlanmış istediğiniz tüm kas ve yeterli iyileşme süresi bir sonraki dersi.

Bugün Halka yüklenen binlerce video ile bireysel çalışmaları ve bütün bunların kompleksleri. İndirin bu dersleri bilgisayarınıza tamamen ücretsiz. Yani yapabilirsiniz evde kendiniz ister bir fitness salonu.

İyileştirme şekilleri ile fitness durumda, tabii ki, değil bir gün. İlk belirgin çaba sonucu görünür yaklaşık bir ay. Kısmen kurtulmak, vücut yağ – şekil yetişmek ve ince olacak. Ama vücut ağırlığı kadar azalır, çünkü ağırlık «kayboldu» yağ yerine kilo maxed kas hacmi. Ama zaten bir kaç ay içinde oldukça beklenebilir kurtulmak 5-6 ekstra kilo.

Temel kuralları

Eğer kararlı mücadele ile kilolu ve kendi görünümünü geliştirmek gerekir öncelikle sormak, doğru spor. Birkaç kural vardır, çalışma-doğrudan bağlı bir sonuç.

 1. Düzenli egzersiz. Eğer amacınız kilo vermek, tembel olmak, düşman. Sadece eğer egzersizleri düzenli olarak, beklenen sonucu elde etmek için. Eğer tercih ederseniz, tek başına ev dersleri, tercihen meşgul müzik – çok daha eğlenceli olacak ve daha sert.
 2. Kapsayıcılık. Olamaz konsantre herhangi bir kas grubu için (hatta bu sizin en sorunlu bölgesi) yapmak veya sadece kardiyo yük. Çok önemli bir çalışma, tüm vücut, bir kompleks.
 3. Sağlıklı beslenme. Yatıyor bu reddi tatlılar (yüksek hacimli), yağ, zararlı sağlık yemekler ve yarı mamul, sınırlama kendini, alkollü içecekler ve tam reddi böyle bir zararlı alışkanlıkları, sigara gibi. Diyet yapmak için gerekli olan rasyonel ve dengeli. Zenginleştirmek meyve, kurutulmuş meyve, sebze, tahıllar, fındık, süt, balık ve et. Çok yemek kesinlikle yasaktır.
 4. Fitness gereken bir yaşam biçimi haline. Tedavi edilemez bu spor olarak 2 aylık bir diyet. Eğer bir seçim yapmış, kendi lehine, böylece çelik yapışık aktif ve sağlıklı bir yaşam, doğru beslenme, spor, yanı sıra sağlık ve güzellik, onlar size verecektir.

Faydaları fitness, sağlık ve kilo kaybı

beslenme zayıflama

Ne spor için çok yararlı bir şekil, anlamak, olmalı. Bu nedenle daha fazla üzerinde durmak gibi, o daha az önemli ve daha iyi bir sağlık için. Genellikle, insanlar pek düşünmüyorlar elde edene kadar bariz kanıt gerek. Örneğin, hareketsiz bir yaşam tarzı kaçınılmaz olarak kışkırtır sırt ağrısı veya düzenli olarak yinelenen bir baş ağrısı.

Eğer amaç sağlığı korumak için çok dikkatli gerekir bu sinyaller verir, vücut, ve, önlem, önleyici tedbir. Daha önce sen başlamak, bunu, daha iyi olacak vücudunuzun. Ve spor bu konuda en iyi yardımcısı:

 • Egzersiz sırt kasları sağlayacak omurga için iyi bir destek, yani siz unutun ağrı ve ek olarak doğru duruş.
 • Fiziksel aktivite, kan dolaşımını artırır, bu sayede vücudun daha fazla oksijen. Ve bu, sırayla, olumlu şekilde etkiler her organ ve genel sağlık artırır.
 • Özel olarak tasarlanmış egzersiz vermek eklemlere daha fazla hareketlilik ve yapacak, kan dolaşımını aktif. Sonuç olarak, yapılacak bacaklarda ağrı ve eklemlerde crunch.

Ve, tabii ki, en önemlisi gerekli olduğu her zaman dinlemek vücudunuzun ve elbette, ipuçları, tecrübeli eğitmenler tarafından spor ve yetenekli bir doktor.

Kime kontrendikedir spor

Kategorik kontrendikasyonları bu tür fiziksel efor, ne yazık ki mevcut. Sevindiren şey, onları çok fazla değil. Peki, fitness yasaktır yapmaya:

 • sınır ruhsal durumları, psikiyatrik bozukluklar ve epilepsi;
 • lezyonlar, kalp kası organik karakter, yaşandığı miyokard;
 • onkoloji;
 • karmaşık yaralanmaları omurga;
 • travmatik beyin yaralanması, geçirilen son zamanlarda.

Bu durumlarda, doktor izin verebilir sadece derslere fizik tedavi egzersiz tedavisi ve – ayrı ayrı. Geçici olarak kullanılamaz meşgul akut, herhangi bir kronik hastalığı, SARS ve hatta, ne kadar garip gelse de, yokluğunda uyku.

Ayrıca, bir listesi vardır, hastalıklar, spor, tamamen yasak değil. Ayarlamalar egzersiz yapmak zorunda:

 • Bir varis. Yok mekik, saldırılar, atlama. Statik voltaj mümkündür. Tempo yürütmeler egzersiz ılımlı olmalıdır. Bunları yapmak mümkün yatarken veya otururken.
 • Hastalıklarında, eklem. Önlemek için atlama, güç ve statik yükler ile büyük bir ağırlık.
 • Hipertansiyon. Tercih etmek daha iyi, sakin bir tempoda, yoga ve pilates.
 • Gebelik döneminde. Katılmak zorunda belirli dersleri, ders «Spor için anne.» Sadece izni ile jinekolog ile 12., 38. hafta.

Toplamları

İsteyenlere şekil ile fitness, üzerinde stok gerekir, azim, çalışkanlık ve sabır. Çünkü sonuç görüntülenir birkaç gün. Ama, dedikleri gibi, her şeye ulaşmak, – tüm. Rahatladım kilo geri zaten geri gelmeyecek, ve kasları uzun süre sizi memnun edecek sesi.

egzersiz

Birçok deneyimli insanlar vardı, denemek için, çetin bir mücadele ile kilolu çeşitli bir diyet, yine de seçilen spor. Ve iyi bir nedenle. Çünkü bu en etkili yollarından biri. Yorumlar hakkında çoğunlukla olumlu ve diyorlar ki eğer şarj işlemi doğru yapılırsa, o zaman bu ekstra kilo düşüyorlar bir iz bırakmadan, ve karşılığında alacağınız güzel ve ince bir vücut.