Haftalık diyet zayıflama göbek ve yan

Başarılı bir şekilde kilo vermek, gerekli olan üç bileşen: doğru beslenme, aktif bir spor ve güzellik uygulamaları sunulmaktadır. Bu geçerlidir kurtulmak aşırı kilo ve düzeltme, belirli sorun alanları. Birçok kadın hayal kurması düz bir karın ya da biçimli kalça, ancak istenilen sonucu elde etmek için, çünkü diyet, ilk başta kilo vermek değil bu bölge, ayarlamaya gerek. Fakat bazı erzak derlenmiş en iyi şekilde ayrılmak yağ ile karın ve yanları.

Tabii ki, böyle bir diyet birleştirmek için gerekli özel egzersizler doğru egzersiz, kas sorunlu alanlarda. Bugün, biz hakkında size anlatacağım en popüler ve etkili diyetler giderilmesini amaçlayan yağ, karın ve yanları.

Yöntem: uzun ama güvenli bir şekilde

diyet zayıflama yanal

En güvenilir bir şekilde kazanmak zarif şekil, kademeli, yavaş bir kilo kaybı düzeltme yaparak diyet ve geçiş için uygun bir diyet. Bu yol bile tarif edilemez bir diyet. Bu daha çok bir yaşam tarzı ve her özellik grubunun sağlıklı beslenme ve spor. Bu en iyi seçim olduğunu anlamak isteyenler için, aşırı bir diyet sağlamak için, genellikle sadece geçici bir sonuç. Uymak için bu diyet oldukça basit. Bazı ürünler yasaklandı, onların kullanılmamalıdır. Ama daire izin verilen ürünler oldukça geniş, bu nedenle aç gitmek zorunda değilsiniz ya da acı monotonluğu gıda. Buna sağlıklı bir yemek için gerekli günlük içme 1,5-2 litre su için. İşte bu basit kurallar, uymak için gereklidir. Düşünün daha fazla bilgi için ürün listesi ve özellikleri bu diyet.

Yasaklı ürünler

Eğer rüya kurtulmak için büyük bir karın, bazı ürünler vermek daha iyidir, çünkü onlar ilk etapta doldurmak yağ depoları sorunlu bir bölge. Bu ürünler şunlardır:

 • Ekmek, hamur işleri, makarna,;
 • Tatlılar, dondurma, pasta,;
 • Herhangi bir alkol;
 • Beyaz pirinç;
 • Patates;
 • Salamura, tütsülenmiş, tuzlu gıdalar;
 • Tereyağı, margarin;
 • Gazlı içecekler;
 • Meyve suları mağaza.

Pes ' de bu ürünlerin bir dizi karmaşık olabilir. Bunu yapmam, çünkü, büyük olasılıkla, keskin bir ret neden olur, ne başarısız. Başlamak için iyi bir vazgeçmek zararlı ürünler yavaş yavaş, madde madde. Böylece çok daha kolay olacaktır, ve arıza olasılığı az olacaktır.

İzin verilen ürünler

Rağmen kapsamlı bir listesi, yasaklı ürünler, diyet bu diyet denilen olamaz, ne monoton, ne de yetersiz. Aralığı izin verilen ürünler oldukça geniştir. Bunların arasında mevcut ve çok lezzetli şeyler. Bir kilo kaybı tavsiye için temel günlük diyet aşağıdaki ürünleri:

 • Süt az yağlı – kefir, yoğurt ve katkı maddesi olmadan, pişmiş süt. Bu ürünler olumlu etkiler işleyen bir SİNDİRİM sistemi;
 • Kuru kayısı ve elma – yararlı yedekler tatlılar. Onlar sadece büyük tat, ama aynı zamanda büyük bir farkla yararlı maddeler, vitaminler ve iz elementler. Bu ürünlerde bol lif, teşvik, aktif ve tam gıda sindirimi. Bir gün koyun, bir çift elma, yemek sırasında atıştırmak. Bir kahvaltı ve öğle yemeği arasında, başka bir – öğle ve akşam yemekleri arasında. Tercih, değer vermek, yeşil elma. Kuru kayısı harika bir tatlı. Bir gün yemek kadar 6 numara.
 • Gıda, protein açısından zengin. Protein için gerekli başarılı bir zayıflama ve şekillendirme, güzel bir siluet. Arasında protein ürünleri seçin, yumurta, yağlı et, balık, tavuk. Bu ürünler ve bir temel oluşturacak çoğu diyet yemekleri.

Örnek menü

Biri izin verilen gıdalar kendiniz icat lezzetli yemekler, bunları birleştirmek menüsü günlük. Biz size bir seçenek bitmiş bir menü ile tamamen uyumlu bir diyet yağ karşı, karın ve yanları.

Sabah başlar ve bir bardak su ile. Onu içmek gerekir hemen sonra uyandım. Gün boyunca içmek gerekir bir günlük ücreti su kilo göre. Kahvaltının yarım saat sonra sarhoş ilk bir bardak su. İçmek yemek olamaz. İçmek sadece bir süre sonra yemek.

Kahvaltı hazırlamak için yumurta çift yumurta. Ona biraz eklemek hindi veya tavuk, yağsız peynir, yoğurt katkı maddeleri olmadan. Başka bir olası seçenek sabah – 200 gr. buğday lapası veya haşlanmış fasulye. Olarak içecekler uygun kahve ve çay, süt ve şeker.

Kahvaltı ve öğle yemeği arasında yemek yeşil elma, bir şeyler içmek, biraz kefir 0% yağ veya yoğurt

doğru beslenme

Öğle yemeği için hazırlayın kendinizi et suyu ve yiyin küçük bir parça haşlanmış et. Garnitür olarak hazırlayın salata domates, salatalık, biber. Aracınız onu mümkün bir damla yağ, ama sadece mayonez! Sonuç olarak iç çay, kuru kayısı.

Öğle ve akşam yemekleri arasında yiyin yeşil elma ya da dolmalık biber.

Akşam yemeği oluşabilir pişmiş et veya balık. Pişirmeye gerek olmadan tuz ve baharat olmadan. Başka bir seçenek akşam yemeği – salata deniz ürünleri ile. Garnitür seçin lahana turşusu. Anahtar çay içmek, tercihen yeşil.

Yatmadan önce yemek küçük bir parça haşlanmış et ya da bir bardak ayran.

Bağlı kalarak böyle bir sistem, herhangi bir sorun olmadan yayınları beş kilo bir ay içinde. Evet, bu çok büyük bir rakam, ama kilo gidecek stabil nedeniyle, vücut yağ değil, nedeniyle sıvı veya kas kütlesi. Seçerek bu diyet, siz hiç şüphe yok ki, kayıp kilo geri gelmeyecek.

İkinci yöntem, hızlı

Bu teknik, hızlı atmak için bir kaç kilo. O daha doğru, daha önceki. Sonuç böyle bir diyet olabilir kararsız ve kayıp kilo geri. Ancak, bu durumlarda, ne zaman bir uyum bulmak gerekir birkaç gün içinde, bu tür diyetler, tek seçenek. Hemen söylemek gibi acil diyet kullanamazsınız, çok sık, onlar üzerinde olumsuz bir etkiye sahip ilaçlardır. Aşağıda öğreneceksiniz en etkili ve en popüler seçenekleri hızlı diyetler. Bunların arasında, mutlaka bulabilirsiniz olanı düģünebilirsiniz.

Diyet 10 gün: eksi 5 kg

Bu diyet olarak bilinen BUTCH, yani protein-karbonhidrat münavebe. Ve onun özü şudur ki, yemek için bir çizgi döngüleri: iki protein bir gün, ne zaman tüketilebilir sadece protein zengin yiyecek içeren ve az miktarda karbonhidrat, karbonhidrat zaman bir gün ortadan kaldırmak için protein ve sadece tüketmek karbonhidrat ve ortalama bir günde, ne zaman var ve bu ve diğer ürünler. Döngüleri duramaz farklı ama özü bir diyet yatıyor bir değişim içerisinde protein ve karbonhidrat diyet.

Haftalık diyet zayıflama göbek ve yan

Bu iyi bir örnek mono yönelik bir düzeltme belirli bölgeleri. Kullanabileceğiniz farklı seçenekler:

 • Yoğurt salatalık ile. Bazı gün sadece litre kadar az yağlı yoğurt ve bir kilogram salatalık;
 • Tavuk ve sebze. Bir gün yemek gerekir, bir kilogram tavuk göğsü ile birlikte salata sebze;
 • Elma-süzme peynir. Bir gün – bir kilogram az yağlı peynir ve en fazla dört elma.

Sopa böyle bir diyet uzun bir hafta için tavsiye edilmez, çünkü organizma yaşamaya başlar eksikliği vitaminleri ve gerekli iz elementler.

Yulaf ve yumurta diyet için uyum karın ve yan

Teklif hala iki mono. Ama onlar gibi sert olanlar tartışılmış bir önceki bölümde. Onları sopa ile oldukça basit. Yulaf ezmesi diyet aşağıdakileri içerir haftalık menü:

 • Günde üç kez yemek ihtiyacı için 200 gr. yulaf ezmesi su;
 • Öğünler arasında yiyebilirsiniz meyve sadece muz ve üzüm;
 • Günde içmelisiniz iki litre su, bitkisel ya da yeşil çay. İçmek için sadece yemeklerden önce yarım saat ya da bir saat sonra.

Tamamlanmış bir diyet gerekir yavaş yavaş. İkinci hafta başlar genişletmek diyet ekleyerek, süt ürünleri, tavuk, sebze. Bu-ecek önlemek dönen kayıp sırasında diyet kilo.

Yumurta diyet sahip değil, daha az verim. O da çok basit. Bir haftalık diyet, hazırlanan yumurta, sebze, meyve ve su. Olamaz tuz ürünleri ve yağı kullanabilirsiniz. Sebze yasak patates. Meyve – muz, üzüm, hurma, incir. Puanına kadınların denedim kendimi bu diyet, hafta veda, beş ve daha fazla kilo alırsın.

menü zayıflama

Biz çalıştık anlatmak en popüler diyetler size yardımcı olmak için sahibi düz bir karın ve ince bir bel. Umarım bizim kanıtlanmış ipuçları size yararlı!