Kilo nasıl ücretsiz

İnsanlar uzun düşündüm kilo nasıl ücretsiz için, icat edilmiş çok etkili teknikler merkezli temel ilkeler üzerinde ağırlığı azaltmak. Bugün, sen-öğrenmek-e doğru oluşturmak programı dayalı bir hesaplama kalori tüketilen ürün ve enerji için gerekli olan çeşitli faaliyetleri vardır. Güzel bir bonus olacak bir şey, aksine, satın alma simülatörleri, yağ brülörleri vb. bu fondöten için gelecek program gerektirmez herhangi bir finansal maliyet.

İnanıyorum kalori

kilo nasıl

Okur gibi, temel kural zayıflama: «yakmak daha fazla kalori, daha onları alır vücut». Eğer unutmak bu gerçeği hakkında bir şey boşa gidebilir tüm program kilo kaybı. Kaldırmak için bir kilo yağ (yaklaşık 450 gr) zorunda 3500 kalori yakmak ötesinde harcanan günlük yaşam aktiviteleri sırasında. Kesinlikle onlardan sen kurtulmak için değil bir gün için, hiçbir zarar, ama yavaş yavaş.

Eksileri ücretsiz zayıflama

Aşağıda verilen adım adım talimatları tüm hesaplamalar için:

  1. Gerek hesaplamak için temel metabolizma hızı. Söz konusu minimum kalori miktarı için gerekli olan sindirim, solunum, vb – yani, hayati sistemlerini çalıştırmak için vücudun. Anahtar hesaplamalar için kullanmak için bir hesap makinesi. Ancak, unutmayın, onun kabul edilemez kesin 100%.
  2. Bir hafta boyunca deneyin ve bir kaydını tutmak için, her bir faaliyetin hangi yaptınız. Aktivite, fiziksel ve zihinsel, spor, yürüyüş, herhangi bir iş – tüm kaydetmek zorunda. Bu yüzden sen-ecek almak bir fikir yakılan günlük kalori. Sadece kalır hesaplamak için ortalama değeri bir kat sonuçlarını her gün ve bunları bölün 7. Makale «Kalori ve faaliyetleri» hesaplamalar için kullanılabilir.
  3. Takip etmek gerekir ne kadar kalori var ile birlikte yiyecek. Bütün hafta tutun izlenmesi, kendi diyet ve kaydedin istisnasız tüm. Geçmişte olduğu gibi, bir paragrafta, maçların sonuçları, her bir gün için, ve sonra tanımlayın ortalama bir sonuç. Kalori farklı ürünleri öğrenmek için özel bir tablo.
  4. Şimdi kalır, kat sayısı, temel metabolizma düzeyini sayısı ile kalori hesaplanan ikinci paragrafta. Şimdi elde edilen değerler yıka, ortalama tüketilen kalori sayısını (s. 3). Eğer bir kişi daha fazla yiyor, daha gerektiren faaliyetleri ve temel metabolizma hızı, sen-si olmak bir şans ve daha sonra kilo.

Örnek olarak kilo vermek ücretsiz — hesaplanması günlük kalori tüketimi

Anna hesaplar, onun temel metabolizma hızı eşittir 1400 kalori. Bu durumda başarıyor yakmak 900 kalori koşuluyla, düzenli fiziksel egzersiz, yürüyüş sırasında ve aktiviteler ev işleri. Kaydetmek için, geçerli ağırlık, o-meli almak 2300 kalori. Ama nasıl gösterdi dergisi muhasebe kalori, gıda, Anna gets her gün 2550 kalori. İşler yolunda giderse ve daha sonra her 3 haftada o kilo başına yarım kilo. Ve suçlu gibi ekstra 250 kalori.

Bu örnek kanıtlıyor gibi kolay puan ekstra kilo bile bilmeden bu konuda. Ancak aynı kolaylıkla ve kilo olmasına rağmen uzun bir süreç. Size başlayabilirsiniz küçük değişiklikler diyet ve slay aynı devam yakma daha fazla kalori, fazla alınan gıda ile. Gerek bir yol bulmak için yakma ekstra 200-500 kalori günlük. Örneğin, yerine maliyeti çok yüksek kalorili gıdalar daha yararlı ve kolay. Ve aynı zamanda daha fazla zaman vermek için bir spor. Fikirler güzel.

Ne kadar zaman, size vermek için spor

Azaltırsanız kilo fiziksel aktivite önemli bir öğesidir. Uzmanlar, spor 200 dakika, haftada en az değil, bu sıcaklığı 40 dakika gün 5 gün bir hafta.