Zayıflama egzersiz evde

Mutlaka her insan hayatında bir kez olsun düşündün mü ne geldi neden şekil düzeni. Birçok kişi kendi figürü ile mutsuz ve isteksiz yağ kurtulmak, asılı yanal. Pek çok şekilde kilo vermek. Bugün sizinle konuşmak hakkında bir zayıflama yöntemi değil, zaman ve çaba gerektirir. Bu yöntem zayıflama ile evde özel bir egzersiz. Gidelim!

Nedenleri aşırı kilo

zayıflama egzersiz

Önce bir sorunu çözmek için anlamak gerekir nedenleri ile ortaya. Ana nedenleri aşırı kilo şunlardır:

 1. Sigara ve alkol.
 2. Düşük düzeyde fiziksel aktivite.
 3. Metabolik.
 4. Sık kullanımı, yağlı yiyecekler ve hamur işleri.
 5. Büyük miktarda tüketimi, tuz.
 6. Gece öğün.
 7. Overeating.
 8. Genetik yatkınlık dolgunluk.

En sık nedeni bir kaç, ve onlar birbirlerine güçlendirmek. Örneğin, eğer bir kişi çok fazla yiyor, ama bu spor dahil — ondan değil belki kilolu değilim. Adam az var, ama bu sigara, bazen alkol. Bu durumda o da pek fazla kilo problemi.

En sık, insanlar bu ekstra kilo, yanlış yaşam tarzı. Temelde bu beş haftada altı gün hareketsiz çalışma. Sonra, bir hareket, bir ev bir araba, yine oturuyor. Yükselişi kadar daire mevcuttur. Zor bir gün işten sonra alınabilir bir şişe bira ve yağlı atıştırmalıklar. Sonraki gece yapılan bir tv. Ama ne zaman bir kişi yemek sırasında bir şey görünüyor, onun dikkatini odaklanır değil yemek. Bu adam yiyor yüzde 30 daha fazla. Bu yüzde 30 yatırılır, karın.

Daha fazla erkek yarısından yaşayan büyük şehirlerde, neden böyle bir yaşam tarzı, ve bu nedenle daha iyi karınlarını. Yani, zayıflama zorunda tamamen değiştirmek sizin için bir yaşam tarzı. Gerekir vazgeçmek, bazı kötü alışkanlıkları ve satın almak için yararlı.

Kadınlara gelince, çoğu durumda, onlar kilolu doğumdan sonra, hem de evlendikten sonra. Birçok kadın ne zaman evlendi, artık dikkat etmem. Bu gerçeği ile açıklanabilir, ne var, zaten sürekli bir erkek onu seviyor, bu yüzden ona gerek yok, ona şekil izlemek için. Böyle bir politika, doğru, çünkü o mahvedecek bir evlilik. Eğer bu fark, ve kilo vermek karar verirseniz, büyük bir saygı size! Yapalım birlikte!

Önemli bir noktada kilo

Önemli olan kilo kaybetme arasındaki fark tüketilen ve harcanan enerji. Cinsiyet burada bir önemi yok. En önemlisi tüketilmesi doğru gıdalar ve fiziksel olarak aktif olmak.

Bu yüzden, için, dökülme, aşırı kilo gerekir için daha fazla enerji harcamak, daha fazla yemek. Bu olmadan kilo değişmez yuvarlanır. Bakalım üç senaryo:

 1. Bir kişinin ağırlığı artar.
 2. Bir kişinin ağırlığı değişmez.
 3. Bir kişinin ağırlığı azalır.

İlk durumda kişi sürekli yağlı yemek yiyor, bira içiyor ve kanepede yatıyor. Enerji tüketir insana yakışır bir miktar, harcıyor, çok az bir zam için bir iş ya da bakkal. Enerji, o harcamak değil, biriken yağ olarak onun karın ağrısı.

İkinci durumda, fark tüketilen ve harcanan enerji yaklaşık olarak sıfırdır. Örneğin, bir kişi hemen hemen hiç meşgul egzersiz, ama zararlı bir gıda o tercih sebze, salata ve haşlama et. Yanı sıra, içiyor, her gün 2-3 litre su için. Harcadığı az enerji tüketir ve onu çok az. Bu nedenle, ağırlığı her zaman yaklaşık aynı düzeyde. Aynı durum, bir kişi eğer çok yiyor ve sürekli antreman yapıyor.

Son durumda kişi kurtulur aşırı kilo. İlk olarak, o kullanıyor, düşük kalorili gıdalar, bu sayede ondan sadece hayır gereksiz enerji. Ona yeterince bu enerji yaşam için sıradan bir insan. İkincisi, gerçekleştirdiği özel bir egzersiz zayıflama, onu soymak için bir sürü çaba. Çıkıyor bu denge alınan enerji gün var negatif. Buna göre, vücut başlar enerjisini çekmek için iç rezervleri, yani, karın yağ bu adam.

Daha ayrıntılı wade tema güç biz olacağız, ama düşünün çok önemli bir noktada. Bir kilo gerekir tren 2 saat sonra yemek. Ne zaman antrenman sona erecek beklemeniz gerekir daha 2 saat önce bir şey yemek.

şınav

Eğer birşeyler doğrudan egzersiz öncesi, bu etkinliğini azaltacaktır. Kalite egzersiz bozulabilir, size harcamak için gerekli enerji miktarı.

Bittikten sonra hemen egzersiz vücudun başlar, böyle bir dönemde, gerektiğinde hemen geri enerji, harcanan egzersiz sırasında. Bu dönemde yaklaşık iki saat sürer. Bu nedenle bize gerekli beklerler. Eğer bir şeyler yemek, iki saat sonra egzersiz, bu acıyor süreci zayıflama. Egzersiz sonrası yiyecek sindirimi çok daha iyi. Bize bu lazım değil, çünkü biz kilo .

Ne zaman vücut anlar, enerji, dışarıdan gelecek olmaz, o başlar almak için onun yurtiçi hisse senetleri — senin karın yağ. Aradan bir iki saat, vücut artık ara yerde almak için bu enerjinin, çünkü o, onu alacaktı yağ. Aynen öyle oluyor yağ yakma süreci. Bu dönem geçti, japon edebiyatının başyapıtlarından tadını çıkarın, akşam yemeği ve teşvik etmek için kendinizi iyi bir egzersiz sebze, salata ve bir parça haşlanmış tavuk.

Ev egzersizleri zayıflama

Şimdi, hiçbir şey kilo kaybetme süreci bir anlamı olmazdı. Zayıflama isteğe bağlı gerçekleştirmek için ağır egzersiz, vücut geliştirme. Yeterli bazı egzersizleri, fitness. En önemlisi, bunları gerçekleştirirken harcanan enerji büyük miktarda.

Yani, en etkili egzersiz, fitness, zayıflama, evde:

 1. Rotasyon çember — bu çok popüler ve etkili bir egzersiz fitness. Bu daha uygun kızlar için hem de erkekler gibi çalışıyoruz, sollamak yağ, kas kütlesi, ve kızlar için daha önemli düz bir karın. Ek olarak, bu egzersiz kalori yakar, bu dikkate karın kasları. Bu şekilde yaparak dönme çember, öldürmek bir taşla iki kuş. Ne zaman kilo olacak iyi hazırlanmış karın kasları.
 2. Enerjik bir dans uygundur erkekler ve kadınlar. Hatırlayın son seferi gece kulübü ya da disko. Dans birkaç saat sonra, ağır ter. Bu çok iyi, yani, kurtulmak için aşırı kilo. Şimdi size yapılacak bir dans daha enerjik, daha bir disko. Açın bir müzik sizi motive eder ve yanar başlayın kalçalarını hareket temsil eder, ne yıldız. Şaka! İçin zaman harcamak boşa açın video dans ile zayıflama, ve tekrar her şeyi yapmak için orada.
 3. Atlama oturma pozisyonu ve çömelme gerektiren oldukça güç bir sürü. Egzersiz için bacak egzersiz gerektirir, güçlü bir solunum sistemi. Nefes sırasında yoğun egzersiz alır enerji, bu nedenle ihmal etmeyin yapmadan bu egzersiz.
 4. Yükselir, ayak ve gövde. Etrafında mekik yürür oldukça çok mitler. Bir tür, onlar size kilo yardımcı. Bu doğru değil, çünkü onlar, herhangi bir diğer egzersiz, enerji harcama gerektirir. Bu nedenle de unutmayalım pompalama basın. Çünkü sen mutlu olmak istiyorsanız sahibi aziz zar kilo , değil mi?
 5. Şınav lazım kurtulmak için yağ kollarında ve göğüs. Genellikle, eğer bir kişi ile ilgili bir sorun var kilolu o rafa var her yerde, hem karın, hem kollarda. İçin harcamak daha fazla nasıl enerji, yapın, şınav ile alkış. Setleri arasında dinlenme en fazla bir dakika.
 6. Mahi tekme — başka bir popüler egzersiz fitness. Bu daha uygun isteyen kadınlar için selülit kurtulmak için kendi ayakları üzerinde. Bu hareket için tasarlanmıştır devamı için tetkik formu, kalça ve kalça, yanıklar sadece deri altı yağ.
 7. İş ile boks torbası — iyi bir egzersiz oldu. Mutlaka dahil tüm egzersizleri zayıflama. İş ile boks torbası daha verimli bir dans zayıflama. Eğer bir erkek iseniz, o zaman daha iyi çalışmak armut ile 30-40 dakika içinde.
 8. Koşu için en etkili egzersiz, hangi biz bugün bahsediyoruz. Hakkında bir kullanımda bile değmez konuşmaya. Eğer kilo vermek istiyorsanız, mutlaka çalıştırın. İçin koşu getirdi istenen sonucu sürekli artırmak, onların süre ve zaman.
 9. Atlama ip getirecek, aynı sonucu ve koşu. Ancak, burada daha fazla çalışması hedefleniyor yağ yakma alanında diz. Bu egzersiz için daha uygun kızlar. Bu arada, eğer tembellik evden koşu mümkündür değiştirin atlama ipi.
 10. Planck yük tüm vücut. Bu egzersiz yapmak için şınav pozisyonu alın. Bundan sonra, dinlenme paul ön kol. Sırtınızı dik tutun ve kaldırmayın kalça. Bu pozisyonda durmak gerekir kadar düşecek yere. Bu egzersiz hem de etkili bir zayıflama için çok uygun bir set kitle. İlk olarak, bu vardır, en güçlü anabolik etkisi vücut. İkincisi gerektirir muazzam bir enerji maliyetleri.

Ek ipuçları

egzersiz kilo kaybı için

Değmez, yemek yemek, tv izlemek. İlk olarak, sen deli, ve yemek, çok daha fazla, bu da kabul edilemez bir kilo. İkincisi, sizin gibi çok daha uzun bir zaman için ideal ve geniş donanımlı. Genellikle, bir kişi yiyor ve bir şey arıyor, gıda alımı var kaybolduktan yaklaşık 15 dakika sonra o devam kontrol edemez bir film ya da aktarımı. Sadece bundan sonra o gider kendi işine.

Eğer sıkıldı meşgul, evde kayıt için en yakın fitness merkezi. Belki de, yanı sıra kilo kaybı, sen-ecek bulmak yeni arkadaşlar ve tanıdıklar.

Adam karmaşık aktiviteler için diyet aşağıdaki gibi:

 1. Koşu günlük olmalıdır. Koşmak en fazla 2 haftada bir kere. Diğer günlerde sadece çalıştırmak zevk 15-20 dakika.
 2. Haftada bir yeterli dört ideal ve geniş donanımlı bir fitness eğitmeni. İçin üst ve alt vücut parçaları 2 ders haftada. Örneğin, pazartesi ve perşembe — atlamak, dans ve salıncak basın. Salı ve cuma — bem armut ve gerçekleştirmek çıtayı.
 3. Eğitim sürmelidir en fazla bir saat.

İçiyorum en az 2 litre su bir gün. Herhangi bir sıvı, yani, saf su. Tercihen satın almak su deposu. Buna ek olarak, bazı kendi alışkanlık saklamak için evde birkaç şişe su ile.

Çok iyi, eğer varsa, herhangi bir spor malzemeleri, örneğin, lastik bant, ya da topları spor için. Bir fırsat varsa, bulun başka bir şey oluşturun ve evde huzur mabedi olan bu spor için.

Egzersiz kilo kaybı için ev çok. Bu nedenle sürekli değiştirmek, tüm bir eğitim kompleksi. Bir iki ay vücudun alışması monoton strese ve istenilen bir sonuca ulaşmak daha zor olacaktır.

Yemek yiyecek, daha az tuz, o da geciktirir, vücutta sıvı. Ve bu hiçbir şekilde kilo kaybı teşvik etmektedir, ancak etkinliğini azaltır egzersiz.

Sonuç

Şimdi her şeyi biliyorsun nasıl evde kilo verin. Uygulayarak pratik öneriler bizim makale, size ekstra kilo kurtulmak ve böylece bir makyaj ver bedenimi. Ve, en önemlisi, — istasyonu seçtikten sonra, kompleksi hakkında aşırı kilo, emin hissedeceksiniz. Mi olabilir hissediyorum gibi farklı bir şey şanslıysanız düz bir karın? Size iyi şanslar!