Tablo zayıflama

Ayrı bir yemek zayıflama

Kimse sevmez kurallar ve sınırlamalar, daha fazla beslenme. İstatistiklere göre, %90'dan yüzde başlatmak, takip etmek, belirli bir diyet, er ya da geç onu reddediyor olmak için ilk düzeyde. Ayrı bir yemek zayıflamak için farklı diyetler, ancak hemen hemen değiştirmeniz gerekir, kendini aşmak için her gün irade gücü yapay sınırlayacak.

Eksik bir psikolojik rahatsızlık, normal metabolizma, bir yaygın nedeni aşırı vücut ağırlığı. Menü ayrı bir güç kaynağından farklı bir çeşitlilik ve sıkıldım. Yani, bu yöntem doğru beslenme açabilirsiniz kalıcı ve bir daha asla oturmak diyet.

Neden önemlidir, doğru yemek zorunda kalmamak için kilo

kilo nasıl

Genellikle, kelime diyet anlaşıldığı zaman veya başka bir sınırlaması tanıdık bir diyet olsa da, yunanca kelime anlamı «güç modu», yani belirli kurallar, gıda tüketiminde.

Eğer bir diyet takip etmek, içine giriş için gerekli maddelerin, sıkı kendini er ya da geç, neden olur, vücutta başarısız değişiklikler nedeniyle, işleyişi, organları ve sistemleri.

Anlamak önemlidir, ne de bir diyet ile baş edemez, dolgunluk. Kilo kaybı için gerekli tutarlılık çalışmaları tüm vücutta. Olumlu sonuçlar elde yardımcı olur ilkelerine uyulması, ayrı bir güç kaynağı. Onların kolaydır sopa hayatı boyunca.

Aşırı vücut ağırlığı nedeniyle sık sık eksikliği alışkanlıkları ve doğru beslenme, öğrendim ile çocukluk. İçme büyük miktarlarda üretilen ürünler modern teknoloji ile, olumsuz çevre oluşturmak için birçok önkoşul değişiklikleri vücudun içinde, neden farklı hastalıkların ve genetik mutasyonlar yolla verdi.

Birikimi fazla kilolu etkiler hız ihlali değişim süreçleri, yaşam tarzı. Sır değil ki, pek çok modern sakinleri eksik motor aktivite, fiziksel yorgunluk, iş yerinde sayılmaz. Birikimi, aşırı kilo neden olan bir alışkanlık halinde kötü bir ruh hali ya da depresyon, ateş, stres, yemek.

İnsan vücudu bir şekilde düzenlenmiştir ki, önemli bir kısıtlaması, diyet diyet sırasında yağ hücreleri de harcanan son derece tutumlu. Kadınlarda stok biriken yağ eksikliği, 9 ay, bu yüzden onlara daha zor normale vücut ağırlığı.

Ayrıca, sırasında «sıkı» bir diyet tarafından üretilen enzimler, katkı ve yağ birikimi. Bu nedenle, fesih sonra bile beslenme kalori içermeyen bir vücut yaratmaya devam ediyor stoklar karşı başka bir «açlık».

Takip ederek ayrı bir güç kaynağı ilkelerine, yönetir ve doğal bir şekilde kilo vermek için başvurmadan çeşitli yollarla yapay olarak normale vücut ağırlığı.

Kullanımı, doğru beslenme

Fikir ayrı bir güç yeni bir şey değil, ama en ayrıntılı olarak onu kabul ve analiz Herbert Shelton kitabında «Doğru kombinasyonu» gıda, yayınlanan 1971 yılında. Yazar, doktor, tıp, pediatri, felsefe, filoloji ve diğer bilimler, ait yaklaşık 40 bilimsel makale.

1928 yılında klinik «Okul sağlığı dr. Shelton» o tedavi çeşitli ağır hastalıklar doğru kullanma, ürünleri, açlık, hem de fiziksel yük etkisi, temiz hava, güneş, temiz su, doğru, dinlenme, uyku hijyeni ve kontrolü duygular. G. Shelton öldü, 100 yıllık yaşta.

İlkeleri ayrı bir güç kaynağı için geçerli değil, sadece uyumlu veya uyumlu bireysel yemek, ama aynı zamanda bir felsefe bir yemek. Çıkıyor, faydaları, kullanımı, en doğru yer gıda olacağına, küçük bir yemek, onu sorunlu bir durum, ya da başka bir hastalık.

Kuralları güç katılar. Yazar, aksine, birçok, belirli bir yaklaşım addicting bu veya diğer ürün tabloya göre uyumluluk. Argümanlar bağımsız değişkenleri ve yalın bir gözlem fizyolog, beslenme, diğer profesyoneller.

İlkeleri ayrı bir güç kaynağı için sağlık ve zayıflama

Bir beslenme göre, geleneksel menü, mide çıkıyor karışımı bir yemek. Her onu bir tür gerektirir, kendi geri dönüşüm ve asimilasyon. Genellikle, verileri, süreçleri birbirleriyle yarışırlar, karşılıklı engel ve birbirlerine müdahale geri dönüşüm için tasarlanmış, onlara bir tür yemek, oluşturmak üzerinde artan bir yük organları, sindirim sistemi.

Kimyasal maddeler için gerekli olan karbonhidrat dağılımı, hareket, proteinler, ve tersi. Sindirim için nişasta, en yaygın olarak kullanılan karbonhidrat, gerekli hafif alkali bir ortamdır. Bu asidik ortamda karbonhidrat neden fermantasyon, gaz oluşumu. Buna karşılık, protein sindirimi mide asit ortamı.

Kullanırken tek bir ürün, örneğin, ekmek, içeren bileşiminde karbonhidratlar ve protein, vücut ayarlamak mümkün vurgulayarak, sindirimi karbonhidrat neredeyse nötr mide suyu. Üzerinden zaman ayrılan asitlik suyu artırmak için bölme bulunan ekmek protein.

Eğer karbonhidrat ve protein ile geliyor farklı ürünler (et, patates kızartması ile), vücut ayırır ekşi suyu için izin asimile karbonhidratlar.

Bilindiği gibi, tükürük alkali reaksiyon verir, çünkü bölme karbonhidrat ağızda başlar. Ama alkali nötralize bile zayıf bir asit. Bu nedenle doğru bir ilk yemek et ve sadece o bir karbonhidrat.

Menü ayrı bir güç kaynağı gerektirir içme yemekler karbonhidrat ve protein bir kaç saat sonra öğün aralarında.

Doğru birleştirmek ürünler ve sırasında beslenme ayrı bir

doğru beslenme

Her üründe kavrami bileşimi karbonhidrat, protein, yağ. Bu ayrı bir beslenme için onların bir parçası olarak kabul edilir, belirli bir grup:

  • Protein açısından zengin olan et ürünleri. balık. peynir. tahıllar. baklagiller. fındık .
  • Nişasta formunda karbonhidrat içeren çavdar. buğday. patates. Nişasta açısından da zengin yeşil bezelye. kabak. kabak. Daha az nişasta şeker pancarı. lahana. havuç. Çok az yeşil sebzeler: kereviz. lahana. yaprakları pancar. şalgam. kabak. salatalık. maydanoz. sarımsak. yeşil bezelye. turp .
  • Karbonhidrat olarak şeker çok bal. diyabet kum. tatlı meyve – muz. izyum. kuru üzüm, kuru erik. persimmon. armut .
  • Zeytin. ayçiçeği. mısır. kremalı. ceviz yağı yağ açısından zengin. Onların da çok sal. et yağ çeşitleri, yağlı balık. fındık .
  • Ekşi meyveler sunulmaktadır portakal. elma. limon. üzüm. erik ekşi çeşitleri de sebze lahana turşusu .
  • Değil ekşi bir meyve olarak kabul edilir, tatlı elma. şeftali. armut. kayısı. erik. yaban mersini .

Oluştururken menü ayrı bir gıda kilo kaybı için gerekli dikkate uyumsuzluk bazı protein çeşitleri. Aynı anda tüketilmesi birkaç çeşit kuruyemiş, ama karışmaz protein farklı bir ürün. Örneğin, bulunan protein, et, gerektirir asidik ortam başta sindirim ve protein peynir – sonunda.

Değmez «yardım» asimilasyon protein yiyerek, et, gıda, limon suyu, sirke, ekşi meyveler. Asit azaltır seçimi, mide suyu, neden et sindirimi yavaşlatır. Peynir veya fındık yüksek yağ içeriği inhibe vurgulama suyu mide önlemek için izin verir çürüyen ve er ya da geç olabilir geri dönüşümlü.

Proteinli gıdalar ile uyumlu yeşil, yeşil sebze, nerede hemen hemen hiç nişasta: taze yeşil fasulye, ihale çeşitleri, kabak ve kabak, kereviz, salatalık, turp, maydanoz, marul.

Yağlı yemekler yavaş seçimi, mide suyu, bu nedenle tüketilen protein yağlı gıdalar ile. Aksi takdirde protein metabolize tamamen değil. Eylem yağ ortadan kullanma, yeşil, yeşil sebze. Salata değmez doldurulmuş bitkisel yağ.

Kural olarak, ayrı bir beslenme gereksiz olur, herhangi bir yağ, önemli kilo kaybı için. Yağı – gıda ve baharat. Eğer bir şey ya da başka bir şey yemek istemiyorum hiçbir yağ, vücut, bu yemek için gerekli değildir.

Şeker ile uyumlu değildir, bir protein gıda, çünkü gut sindirmek. Duraklatma, mide, sıcak, nemli, şeker neden fermantasyon ve gaz oluşumu.

Şekerli gıdalar da değmez tüketilen karbonhidrat ile. Caiz yağ ve ekmek, ama reçel ya da reçel. Değmez birleştirmek için bir randevu bal ve börek.

Memeliler aksine, yetişkin insanlar, tüketilen süt, sadece çocukluk çağında. Mide bu toplar haline lor, saran diğer gıdalar ve böylece engelleyen, onu sindirimi. Süt içmek daha iyi, ayrı, kendi başına. Hatta birlikte tahıl faydaları ondan küçüktür.

Kaçınmalısınız, tatlılar, ve bu kural önemli değil, sadece kilo kaybı için. Bir ayrılık beslenme ayrı bir yemek olarak hamur işleri, tatlı meyveler iyi sindirilir. Diğer ürünler ile birlikte sindirimi büyük ölçüde bozulur.

Yemek, meyve, özellikle kavun-karpuz ve kavun, gerek ayrı ayrı, diğer ürünlerin tüketilmesi için onları ayrı bir yemek olarak ve saymak «gerçek» bir öğün. Meyve kötü bir araya karbonhidrat, protein olduğu için sindirimi bağırsak. Varlığı diğer ürünleri neden kendi gecikme, mide ve hızlı bir fermantasyon.

Ayrı yemek kilo vermeye yardımcı olur, çünkü oluşumunu engeller duvarlarında kalın bağırsak çürüyen protein. Kabul edilir, bu durum doğal uygar insana ve onunla vücut öğrendi oldukça başarılı bir şekilde başa çıkmak için.

Gerçekte ürünler rot — karbon dioksit. asetik asit. alkol bulurlar kan, neden arterioskleroz. giyim ve erken eski organizma.

Vücut harcamak zorunda güçlerin nötralize yerine mücadele ile yağ ağırlığı, geliştirmek sağlık.

Ürün uyumluluk tablosu

Oluştururken menü ayrı bir güç kaynağı zayıflama toplamaktadır uyumlu ürünleri yardımcı olacak özel bir tablo. Her çeşit ürün numaraları verilmiştir. Örneğin, peynir ıf no 14, belirli bir numarası için, ilgili satır ve sütun.

Açıkçası denetlerken, uyumluluk kavramı peynir(14) ile tatlı meyveler(9) farkeder, hangi sırayla bir test gerçekleştirmek için: peynir, tatlı, meyve ya da, tam tersine, tatlı, meyve ve peynir. Sonuç her iki durumda da işe yarar aynı.

Tekrarından kaçınmak için, bir veri tablosunda sunulan sonuç uyumluluk çeşit bir arada bir ürün. Bu durum onun «üçgen» görünümü.

diyet zayıflama

Örneğin, gerekli kontrol uyumluluk tatlı meyve (9) ve peynir (14). Arıyoruz tabloda satır no 9, uygun, tatlı bir meyve. Ama biter sütun 8, sütun, no: 14, uygun bir peynir, bir şey yok! Nasıl olabilir?

Yani, gerek uyumluluğunu kontrol etmek için geri besleme kombinasyonları, yani peynir (14) ve tatlı meyve (9). Satır 14, uygun peynir, içerdiği hücre sütun 9, ilgili tatlı bir meyve.

Bu hücre kırmızı. Yani, peynir ve tatlı meyve bir ayrılık beslenme ile uyumlu değildir ve bu nedenle, bu ürünler değer tüketilmesi aynı anda.

Neden ayrı bir yemek kilo vermeye yardımcı olur

İlkeleri bu çeşit beslenme isim zor bir diyet. Daha doğrusu, bu biraz farklı, «ayrı» bir yaklaşım addicting ürünlerinin temel muhasebe özellikleri, işlem bölme protein ve karbonhidrat.

Ayrı bir şekilde güç uygulanan hayvanlar aleminde. Ama sadece bir kişi öğrendi tabi doğal ürünler ısıl işleme oldu onları pişirin, kızartın, pişirin. Elde etmek için orijinal tat karıştırmak için farklı kombinasyonlarda derlemek, gelişmiş menü, sonra şikayet dolgunluk, nefes darlığı, gerek kilo, yüksek basınç ve kendinizi kötü mü hissediyorsunuz.

Bölüm karışık yemek sindirimi olamaz, çürüme, bozunma ürünleri bulurlar yağ dokusu. Sonuç olarak aramak zorunda belirli bir zayıflama yöntemi olsa da, çok daha kolay önlemek için karıştırma farklı ürünleri yiyerek onları ayrı ayrı.

Porsiyon boyutu menüsünde zayıflama keyfi olabilir. Ana kriter — kendi duygularını. Eğer masadan çıkıyor kalkmak kolay bir açlık, bir on beş dakika geçer, yani porsiyon boyutu seçili değil mi. Eğer orada hala istiyor, gerek bir sonraki alımı artırmak porsiyon büyüklüğü yaklaşık yüzde 10-15.

Çok yakında işe anlamak için geçerli bir vücudun ihtiyacı. Anlamak, neyi, ne miktarda ve ne sıklıkta yemek ihtiyacı için rahatsızlık ve aynı zamanda kilo vermek.

Değmez yemek için belli bir saat beklemek çok daha önemli bir duygu, vücudun bir açlık. O zaman gıda metabolize daha tam ve mutlu. Bazı istersin git iki öğün yemek. Eğer nedeniyle veya diğer nedenlerle başarısız oldu yemek ya da sadece bir iştah vardı, telaşa gerek yok. Vücudu hala kendi alır başka bir gün, bu bir işaretidir kurtarma.

Yavaş yavaş gidecek dayatılan modern bilgi Matris hakkında bir fikir tadında bir ürün. Değer vazgeçmek, çay, kahve, kakao, çikolata, her türlü yapay meyve suları, şekerlemeler, konserve ürünler. Bu yardım geri dönmek için vücut yeteneği zevk almak, tat ve aroma, doğal bir gıda.

Görünür güç için kendi kendini iyileştirme, normalleştirme faaliyetleri, sindirim sistemi. Gıda iş emilmesi için daha tam ve daha az enerji tüketimi, bağırsak mikroflora gelişir daha fazla gerekli vitamin, havai fişek çalışan bir bağışıklık sistemi, normal vücut ağırlığı, çözümlenirse, çürüyen kalın bağırsak.

Doğru beslenme sağlar, sadece kilo vermek değil, aynı zamanda sağlıklı olmak, üstesinden depresyon ve stres.