En etkili zayıflama yöntemleri

Bugün, orada çok sayıda yolları kilo kaybetmek için. Doğru, bazıları sağlığımız için yararlı, ama yine de bahsedelim, onlar hakkında her şeyi bilmek kilo.

Diyet

zayıflama

Diyet farklı ve hatta onları sınıflandırmak mümkündür. Örneğin, en içeriği bol besin maddeleri: protein, yağ veya karbonhidrat. Bunlar et, balık, sebze, meyve, pirinç, krem vb bir diyet Var, hangi büyük ölçüde sınırlı temel bileşenlerinden biri gibi düşük karbonhidratlı ve düşük protein. Ayrıca bu temel özellikleri bir diyet düşmek mono ve kombine. Diyet bütün gün seçilir, bir tür bir tür ürünler belirli bir miktarda (sebze, bir tür meyve, pirinç, et, vb) ayrılmıştır 5-6 resepsiyonlar. Bu tür diyetler için geçerli değil. En sık, onlar zayıf boşaltma sıfırlamak için, birkaç kilogram kadar herhangi bir olay. Kombinasyon diyet mevcut çeşitli yemekler ve ürünler. Sopa olabilir kombinasyon diyet kalorili diyet 1200-1800 kcal yaşam boyunca. Diyet için etkili bir yoldur kilo vermek, ama sadece bir sopa.

Egzersiz

Egzersiz etkili bir şekilde kilo vermek özellikle erkekler için. Spor metabolizmayı hızlandırmak, mekanizması çalıştırarak yağ yakma egzersiz sonrası iyi görünüm ve hissediyorum. Seçebilirsiniz bir veya iki tür egzersiz Size daha fazla ruh: vücut geliştirme, koşu, yüzme, basketbol oyunu ya da futbol, tenis vb. en Önemlisi, egzersiz düzenli idi: 2-4 haftada bir ve en az 45-50 dakika.

Sauna

Sauna sadece yardımcı olur, kurtulmak için size birkaç kilo, ama aynı zamanda bir şifa prosedürü gibi görüntüler ekstra toksinler vücuttan. Rotasyon nedeniyle yük, yüksek sıcaklık ve düşük nem uyarılır, tüm metabolik süreçleri sonunda, gençleşme, hücre ve organizmanın. Ayrıca, sauna bağışıklığı artırır. İle saunalar oluyor sadece serbest toksinler, ama hala ısıtılan eklem ve solunum yolu, yumuşamış ve çözülür yağlar. Ama kapılmak yok sık görülen bir sauna ziyareti. Her şey ölçülü olmalıdır. Yük alınan sauna, kötü etkisi bir kalp.

Bitkisel ilaç

Tüm tanıdık çaylar ile zayıflama. Kompozisyon bu tür çaylar genellikle dahil bir dizi otlar. Söylemek etkisini çay hızlı değil, ama önemli. Bitki, içerdiği gibi çaylar katkıda bulunur: bastırılmış duygular, açlık, artan vücuttan sıvı, enerji üretimi ve atılımı safra vücudun normale ve teşvik sindirim, batarya tüketimini artırır. Uygulamak gibi çaylar gerekir zaman zaman değil, sürekli, çünkü otlar arasında, ilaçlara ve bunları uygulamak gerekir dikkatli olun.

Masaj

Masaj zaten çok bin ve daha o günlerde atalarımızın ikna edildi, onun etkinliği. Masaj doğrudan etkiler lenfatik ve dolaşım sistemi organizma. Cilt akış kan daha büyük bir hacim, ne pahasına artar, metabolizma, «zararlı» eylemler yağ mevduat.

Yukarıdaki tüm yöntemleri özellikle etkilidir, eğer onları uygulamak için karmaşık. Anlattık, tabii ki, tüm yolları, zayıflama, ama bu şekilde en zararsız ve hatta, tam tersine, yararlı sağlık için. Orada hala birçok diğer yolları hakkında duyabiliyordu reklamlarda, görmek ve okumak için dergi sayfalarında ya da sadece duymak için tanıdık. Bunlar farklı «hap», cerrahi, hipnoz ve çok daha fazlası. Sonuçta seçim Size kendisi. Ama unutma istekli ile ilgili olarak, kendi sağlığı için!

İpuçları acemi bir kilo

Rüya tamamen kurtulmak için «yağ», nefes darlığı ya da depresif bir durum? Umutsuzluk yok, çünkü çok etkili ve zaten kanıtlanmış bir şekilde kilo vermek ve önemli ölçüde sağlığını geliştirmek. Sadece başlayın ve sağlıklı bir yaşam! Çoğumuz zorunda hayatında en az bir kez denemek için bir kilo, bu nedenle temel ilkeleri zayıflama herkes için tanıdık.

İşte onlar:

  1. Diyet
  2. Egzersiz
doğru beslenme

Şu anda üretilen çok sayıda diyet hapları, yapılan ameliyat ve diğer birçok yenilik vermek obez insanlar için büyük bir umut olsun uzun zamandır beklenen azlık. İstatistiklere göre, bir zayıflama süreci her erkek oluyor daha hızlı ve daha kolay, daha kadın. Bunun nedeni erkek ve kadınlarda farklı sayıda ve farklı yerelleştirme yağ hücrelerinin vücutta. Kendileri yağ hücreleri ayrılmaz bir parçası olan insan vücudu. Bazı erkekler kilo vermek için yeterli başlamak için yoğun bir şekilde ve tabii ki düzenli olarak egzersiz. Erkek vücutta mekanizmaları serbest yağ çalıştırmak daha hızlı.

En etkili yolu, kilo nasıl erkekler için

Yani ayarlanmış olumlu bir süreç zayıflama ve hazır başlamak, erteleyerek bu uzun kutu. Sadece sadece işlemini başlatmak serbest yağ, gerisi zaten çalışacaktır kendisi.

Hatırlayalım bizim uzak ataları vardı hiçbir fikrim kalori ve kon dizin, ancak, zaten kendi uyum ve canlılık. Temel gıda alımının olarak, sebze, meyve, fındık ve et. Çünkü o zamanlarda henüz oldu, ne şeker, ne pastaneler, ne de sosis. Bu nedenle, Sen-meli değil çok eski defterleri tablo kalori ve glisemik endeksi gıdalar, sadece yeniden biraz kendi beslenme planı ve egzersiz başlar.

Bu bir başlangıç için hızlı adım yürüyüş ve hafif sabah egzersizleri dambıl ile. Zamanla, ne zaman girecek tadı gitmek ve daha etkili bir egzersiz. Unutmayın, zayıflama etkisi, fiziksel efor doğmak şartıyla meşgul olacak 2-4 haftada bir kere ve düzenli olarak değil, ayda bir kez. Seçin, dersi sevme: koşu, spor salonunda egzersiz, yüzme, oyun arkadaşlarıyla futbol, basketbol ve eğlenin sadece işleminden kurtulmak «yağ».

Peki, nasıl bir tutum değiştirmeye beslenme? İlk olarak, beslenme olmalıdır kesirli, yani günde 5-6 kez. Unutmak zorunda, tatlılar, hamur işleri, yağlı et, hayvansal yağlar ve alkol. Bizim yardımcıları başlatma işlemi serbest yağ olacak yararlı karbonhidratlar: tam tahıllar, baklagiller, kepekli ekmek veya ekmek, sebze ve meyve. Karbonhidratlar dahil her öğünde. Ana öğün zihinsel bölün tabağını ilk yarısında bir yarım tabak almak zorunda çiğ sebze, meyve. Şimdi bölün akşam yarım tabak daha iki parça, tek parça almalı proteinli gıdalar (haşlama, ızgara veya rosto, balık, kümes hayvanları, yumurta veya peynir), ve ikinci - yararlı karbonhidratlar. Yavaş yavaş boyutunu azaltın tabak. Arasında kahvaltı, öğle ve akşam hafif bir atıştırmalık meyve ya da bir dilim siyah, tam tahıllı ekmek, ekmek. Ekleyin, onlara büyük miktarda proteinli gıdalar, örneğin, bir parça haşlanmış et veya peynir, bir yaprak marul, bir salatalık ya da domates. Yararlı bazen yemek için küçük bir miktar fındık. Unutmayın su içmek kadar 2 litre günde. O metabolik süreçleri hızlandırır, vücutta meydana gelen ve onu rahatlatmak olacaktır toksinler. Ve buna ek olarak, bazı onun bir alışkanlık var en az 2-4 saat kadar uyku. Eğer dayanılmaz istiyorum, bir bardak yoğurt yiyin veya herhangi bir meyve.

Buna ek olarak, bazı zayıflama süreci çok iyi bir şekilde, yaşam ve sağlık, ve o kesinlikle Size teşekkür edecek uzun ömürlü.