Kilo nasıl gerçekten iyi mi?

İle mücadele olanlar kilolu, biliyorum zor atmak ekstra kilo. Ve hala sorun yaşıyorsanız sonra sonra gelir en zor tutmak için yapılan bir ağırlık! Bu nedenle en iyi çare değil geçici önlemler, yani, diyetler, sağlıklı yaşam, doğru beslenme. Öğrenmek istiyorum, nasıl kilo kaybetmek gerçekçi ve kalıcı değil, bir kaç hafta? Öğrenmek istiyorsanız güçlendirmek sağlık zayıflatmak değil, kalıcı diyetler, yaşlanma bu bir düzine yıl? O zaman okuyun kuralları, size yardımcı olmak için bu gerçekten zor ve uzun yıllar sağladığı için size optimum ağırlık ve mükemmel bir duygu.

Güç modu

kilo nasıl

Pek çok kadın olduğunu iddia yeme çok az, ama yine de devam tombul. Sonra araştırma, diyet çıkıyor, ne ile beslenirler, onlar çok düzensiz ve fast-ayak. Yani eğer gerçekten güzel gerçek bir şekilde kilo vermek, bir şey ile başlayın kurmak güç modu. Örneğin, 8 kahvaltı, öğle yemeği 13, 19 ve akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Neden önemlidir? Vücudumuzun çok hassas tepki verir tüm değişiklikler ve tabiat-doğa hedefliyor hayatta herhangi bir ortamda. Eğer bir mola öğünler arasında 2 saat, 10 saat, vücut durur emin olmak için ona hiç bir yemek verecek. O yüzden acil bir şekilde stok yapmaya başladı, «kara bir gün». Biz hemen onları görmek, karın, kalça, olarak, ikinci, çene ve diğer sıkıntılar. Bu nedenle sağlayın vücuda tam güven eğitin onun yemeğini almak ve aynı zamanda, ve sonra tüm stokları cilt altından erimeye.

Zorunlu kahvaltı

En büyük kalori tüketimi oluyor sabaha kadar 15-16 saat. Akşam onlar harcanan az bile gezdik spor salonu. Bunun nedeni, sabah vücut hedefler büyük başarılar ve akşam zaten uyku için hazırlanıyor. Bu nedenle, eğer düşünceler, gerçekten kilo, başlayın, sabah kahvaltı, tüm bu kalori vücut zevk süreç bırakın bol bol var bu akşam, metabolizma bu süre içinde düşük ve hemen hemen hiçbir şey dönüşebilir enerji, sadece yağ.

Daha fazla içmek

Bu şartı sağlar, vücuttan fazla toksinlerin. Eğer böbrekleri sağlıklı, içerim günde en az 2,5 litre temiz su. Lütfen dikkat – çay, kahve, çorba, komposto ve temiz su! Ancak bu durumda zararlı maddeler hücresel düzeyde gidecek ile birlikte toplam sıvı basılmış bir mesane. Bu miktarda su içmek gerekir önce 20-21 saat, çünkü gece tüm cam vücuttaki süreçleri sona erer, ve su gidecek tüm deri altında oluşturan, sabaha kadar şişmesi.

Karar tüm bağırsak sorunları

Modern insan çok sık yiyor her şey korkunç. Topluca sendromu olan tembel bağırsak, doğasında bir hareketsizlik, işlenmiş gıda, kötü ve oluşan durgunluk fekal kitleler. Buna paralel olarak, ölen faydalı bakteriler, bağırsak ve süreç daha da şiddetlenir. Hiçbir bakteri – gıda işlenmiş enerji, tüm maddeler düşüyorlar deri altı birikimi. Bu nedenle, yerine bir soru, ne kadar gerçekten kilo kaybetmek için, bir doktora başvurun ve hareket testleri, guatr. Varsa en azından ufak ipuçları kabızlık, şiddeti, karın ağrısı, bağırsak kolik ve hiçbir yararlı bakteri doktor atfetmek ilaçlar yeniden bağırsak mikroflorası. Ama bundan sonra onu korumak için kullanımı biyo-kefirs, en az 0,5 l / gün. Aynı şekilde yiyin mümkün olduğunca pancar, herhangi yemeklerinde haşlanmış olarak. O köprü çok bağırsak problemleri. Sonra bu alanı tanıtmak organizmanın bu düzeni, göreceksiniz bizim soruya bir cevap, gerçek mi, kilo vermek için bir ay. Vücut ağırlığını azaltmak gibi hemen normal sindirim. Görünür kolaylığı, gidecek, bacak ağrısı, kronik yorgunluk ve uyku hali. Ağırlığı azalabilir, bir ay sonra tedavi 5-7 kg (eğer aşırı normal bir ağırlık vardı üzerinde 10-15 kg). Evet, tren karın kasları, bu kilo kaybı önlemek sarkık iç organları.

Kural 90 10

gerçek zayıflama

Yeni başlayanlar için, onu yola 80 20. O da şudur, gıda da yüzde 90 olmalı, kolay ve yararlı ve yüzde 10 – zararlı, ama böyle lezzetli ve favori. İçin, ruh onun sonunda yıkmak reddi hamur işleri, çikolata, hamburger vb. gibi, onları yemek için bile gerekir. Ama daha 10. bölümü toplam gıda. Gerisi diyet taze olmalı, hazırlanır, bağımsız veya catering, ama doğal gıdalar yemek, salata, taze sebze, meyve, daha az şeker, un ve patates. Örneğin, kahvaltıda yemek için 250 gr yemek, öğle yemeği için 650 gr, akşam yemeği 200'de, Toplam 1100 g / gün. Bunlardan 110 g-ebilmek var olmak çok zararlı ama lezzetli. Bu olabilir, papatyam 55 gram ve yarım çikolata 55 tarihinde Veya dondurma 80 gr ve patates kızartması 30'da Ederek, bu genellikle mümkün değildir, kilo vermek gerçekten 10 kg bir ay, ama altı ay içinde kilo da gidecek çok belirgin!

Oruç gün

En kalıcı gelemez oruç gün. Dikkat edin, bir gün oruç, bir gün boşaltma. Önlemek için, stres için vücudun geçirmek ve bunları düzenli olarak aynı gün bir hafta, örneğin, pazartesi günleri. Oruç gün dayanabilir alımı gıda, sadece yoğurt çok yararlıdır, veya çiğ sebze, pirinç, buğday, maden suyu, doğal meyve suları. Seçenekleri gibi gün ağırlık, sadece seçmek sizin için en uygun ve mutlaka doktorunuza danışın.

Hareket yerine diyetler

Birçok kadın aynı ilgi, gerçek kilo bir hafta. Gerçekten, bu sadece atmak var. Genel. Ve bitmiş olması ne 2 hafta olacak daha büyük, karaciğer ya da bağırsak veya safra kesesi verecek çok ciddi bir hata. Bu yüzden en iyisi haftada bir kilo 1,5 kg, maksimum izin verilen hekimler tarafından. Ama en iyi kilo 1,5-2 kg / ay, ama düzenli olarak. Bu yardımcı olabilir, zengin bir kahvaltı, orta ve öğle yemeği ile hafif bir akşam yemeği. Ve, tabii ki, gerek sürekli hareket. Kolay adım, koşu, yarım saat simülatörü, - tüm bu-ecek yapmak sen daha ince ve yardımcı iş kalp ve diğer organlar. Bu diyetler iseniz, dikkatli, mutlaka tavsiye gerekir doktor! Yoksa, iyi, böbrek, size kontrendikedir kremlin diyet, eğer mide asit fazlalığı, oturmak meyve diyet. Ve eğer taşlar safra kesesi, herhangi bir diyet olabilir sizin için ölümcül.