Fitness diyet zayıflama kadın: menü 14 gün

Her kadın istediği övünme mükemmel bir rakam. Çoğu bunun için çok çaba gerek. Çok sayıda yolu vardır: çok çeşitli bir diyet, liposuction, masaj, vb. Her seçer, o ruh. Ama mutlaka gözden geçirmek gerekir diyet. Eğer kendinizi hızı, bir koşu bandı üzerinde, ve eve ile çay içmek için kaçmaya, herhangi bir sonuç alamadım. Sadece boşa harcamak zaman ve para.

Fitness diyet zayıflama

beslenme zayıflama

Spor, insan ve sevenler yemek var ilginç bir güç sistemi çeşitli izin verilen ürünler. Zorunda değilsiniz, kendinizi işkence, açlık. Ana kural, maksimum etkinlik, özellikle yemek yedikten sonra. Burada göreceksiniz, ne kadar güçlü bir irade. Çünkü genellikle öğle yemeğinden sonra çok tercih uzanıp kanepe, yetiştirmek değil.

Fitness diyet zayıflama evrensel — bu kadınlar için uygun ve erkekler. Bu hedefe ulaşmak için gereken birleştirmek için doğru beslenme ve egzersiz ile. Önerilen, evde egzersiz zayıflama, haftada üç kez ve her gün zaman ayırmaya eğitim yanma aşırı yağ.

Spor sırasında önemli kullanımı, yeterli miktarda protein, olumlu etkiler kas kütlesi. Ayrıca unutma karbonhidratlar, enerji kaynağı. İmkanlar kaldırmak için yağ diyet gibi, onlar yavaş metabolizma, böylece teşvik birikimine ekstra kilo.

Kuralları, spor, beslenme zayıflama:

 1. 2 saat önce egzersiz gerekir doyurucu bir yemek. Yemekler: balık, sebze salatası, haşlanmış patates, sebze güveç, süt ürünleri, tavuk eti.
 2. Yarım saat önce egzersiz bir fincan kahve veya yeşil çay şekersiz. Bu içki yeteneğine dönüştürmek, enerji yağ, bir aktif kullanılabilir.
 3. Önlemek için dehidratasyon takip edin bir içecektir. Egzersiz başlamadan önce 20 dakika su içmek, ve daha her 20-30 dakikada unutmamak için küçük bir yudum içki.
 4. Egzersiz sonrası ve yemek, ama sadece yaklaşık yarım saat. Bu dönemde çok iyi sindirilir gıda, özellikle de protein karbonhidrat ile.
 5. Yemek tavsiye edilir küçük öğün her 3-4 saat. Yaklaşık 5 kez bir gün.
 6. Bir porsiyon yemek sığmalı avuç.
 7. Egzersiz sonrası kullanılmamalıdır kahve ve siyah çikolata, diğer gıdalar ve kafein içeren.
 8. Kilo vermek istiyorsanız olmadan dizgi kas kütlesi? Sonra 2 saat egzersiz önce ve 2 saat sonra yemek yasaktır.

Artılarını ve eksilerini fitness diyet zayıflama

Avantajları:

 • hiçbir katı sınırlar içinde gıda alımı;
 • teknik hizmet için herhangi bir yaş ve cinsiyet;
 • sağlanan içme doğal ürünler (kimyasal katkı maddeleri);
 • böyle bir beslenme üzerinde olumlu bir iş sadece vücut ve garantili bir reset ekstra kilo.

Dezavantajları:

 • porsiyon kontrolü;
 • biraz pahalı;
 • ağırlık azaltma, yavaş yavaş gerçekleşir.

Dikkat!

 1. Bir contra endikasyonları egzersiz spor diyet de yasak. Bu ayrı bir diyet, bu nedenle, olmadan kullanmak spor yapmak için tavsiye edilmez.
 2. Kesinlikle diyet yasak olan kişiler böbrek hastalığı, karaciğer, kalp-damar sistemi, hamile.
zayıflama egzersiz

Ne var:

 • süt ve süt ürünleri (az yağlı);
 • yağsız et ve balık. Pişirmek gerekir, herhangi bir şekilde buna kızartma;
 • deniz ürünleri;
 • lapası;
 • yumurta (protein);
 • taze sıkılmış meyve suları;
 • meyve ve çilek;
 • sebze.

Örnek menü fitness, diyet kilo kaybı için 2 hafta

Gün boyunca içebilirsiniz taze sıkılmış meyve suları, az yağlı süt ürünleri, yeşil çay ve şekersiz kahve. Unutma temiz içme su içilmesi tavsiye edilir 2 gün l.

Faydaları egzersiz getirilirse, spor, diyet, zayıflama

Süreci hızlandırmak için ek olarak zayıflama egzersiz önemlidir ve beslenme. Gene spor, diyet, zayıflama, egzersiz daha etkili. Kasları güçlendirilir, ve fazla kilolu. Notları metabolizma hızlandırma, oldukça önemli böyle bir konuda nasıl bir zayıflama. Sayesinde doğru seçilmiş ürünlere ve normal diyet sonra egzersiz Size enerji patlaması değil, bir zayıflık.

Sağlıklı yemek tarifleri çeşitli için menü, spor, diyet, zayıflama

Eğer bir menü oluşturabilir, kendi tercihlerine göre, ama dikkat edin aşıldı içme 1600 kalori bir gün.

Uyandıktan sonra yararlı bir içki böğürtlen renklerinden smoothies, oluşan herhangi bir çilek, muz, süt, az yağlı. Her bir karıştırıcıda.

Sebze, salata değişebilir ekleyerek onlara et. Örneğin, marul, biber, biraz yeşil elma ve dilim dilim pişmiş fırında tavuk göğsü.

En sıradan bir omlet yapmak incelik ve geniş bir kahvaltı eklemek için karides. Yumurta ekleyin, süt, hazır, karides ve fırında pişirin.

Sonuçlar korurken kilo kaybı fitness diyet

Kendi performans borçludur kombinasyonu doğru gıdalar, porsiyon boyutları ile fiziksel aktivite. Size hızla kilo. Bu teknik değil, herkes için lazım bir hafta kadar kaybetmek 10 kilo. Her şey yavaş yavaş ortaya çıkar. Eğer meşgul iseniz, sadece kilo kaybı, ama bir dizi için yağsız kas kitle, hakim göstergelerin ağırlıkları değmez.

Daha iyi çıkarsın bir şey hangi-ebilmek değil almak ve deneyin onu ne sıklıkta. Sonuçlar Sizi kesinlikle memnun edecek. Ve sadece kilolu mücadelede, ama göreceksiniz aynada tonlu, ince vücut. Sayesinde doğru beslenme kurmak sağlık.

Ayda kaybedersiniz yaklaşık 5 kg. için Tasarlanmış bir diyet uzun bir süre uygulamadan herhangi bir zarar vücut. Yararlarından biri de budur. Fitness diyet alıştırmak Sizin doğru beslenme ve sağlıklı bir yaşam için.

Hedefi — gel kendine güvenen, çeşitli engelleri aşarak yolda. Düşmeyin baştan. Bunun için ilk günlerde değer vazgeçmek ziyaretleri yerler olabilir, zararlı ve yasa dışı bağımlılık yapıcı gıdalar. Ayrıca, önerilen kaldırmak için evin tüm stokları tatlılar ve yüksek kalorili ürünler. Daha iyi bir duygusal tutum başla hazırlanmak için böyle bir diyet.

diyet zayıflama

Yavaş yavaş vazgeçmek ürünler kullanılmamalıdır kaldırarak, bir kaç gün içinde. Yani eylemler kendi vücut ve psikolojik olarak daha kolay aktarmak için diyet kısıtlamaları. Çünkü keskin bir reddi ortaya çıkmasına katkıda bulunur depresyon, krizi getiren önemli bir zarar. Fitness kilo kaybı için diyet ile birlikte fiziksel aktivite değiştirmek mümkün vücudunuzun.