Doğru beslenme zayıflama

Bu yöntem, uygun bir diyet kilo kaybı için yardımcı olacaktır sağlığına zarar vermeden ağırlığı azaltmak ve kas korumak. «Ben kilo » yeterince basit, ama mükemmel çalışan bir yöntem, böyle bir zayıflama için uygundur erkekler ve kadınlar için sağlıklı değil, çok insan.

Yöntem çağrılabilir telif, ancak devrimci bir şey yok, o dayalı sağlıklı beslenme, özellikleri metabolizma ve tedavi edici diyetler.

Ne yapmalıyım, kilo vermek için?

zayıflama

Tüm kuralları takip edin. Kesinlikle. Sadece, burada, tarif, yok, bir şey yok, bir şey yok sayabilirsiniz. Eğer karar verirseniz bir şey eklemek kendinizi geliştirmek için etkisi daha hızlı kilo gitmeyecek, zarar kendi sağlığı uygulanırsa. Gerek kalori alımını sınırlamak gerekmez, azaltılmış yağ miktarı diyet ya da öğün sayısı. Eğer o amele olmazdı okudum şimdi bu yazıyı değil mi?

Doğru beslenme zayıflama: sırayla

Başlamak için, biz hallederiz, ne yemek, ne gerek var, ve ne değildir gerekir. Ve daha sonra bakalım nasıl ihtiyacım var kilo vermek için sağlığına zarar vermeden.

Başlamadan önce, kilo kaybı, tavsiye, tartmak ve ölçümler yapmak, bel, kalça, göğüs, ön kol. Aşağıdaki ölçümler yapmanız gerekir bir ay. Gerek yok her gün yöntemi kullanarak üzerinde bir terazi ve bir ara kayıp 100 gram, bu önemli ayrıntılar üzerinde konsantre gerekir.

Zorunda kalacak bir çok değişiklik diyetlerine. Eğer katlanmış masada yediğiniz her şeyi bir haftada çıkıyor, temelini diyet, makyaj, basit karbonhidrat.

Masada bir sürü çerez, çikolata, patates, kola, gofret, tatlı, yoğurt. Ve ne kola içtiğiniz diyet ve mısır gevreği yemek «Spor», hiçbir şey iyi yönde değişmedi.

Tüketmek basit karbonhidratlar, çok sağlıklı değildir ve tüketmek için onları aşırı miktarda. Ve yağlar. Onları sen de çok fazla yemek. Hatta farkında olmadan. Aynı şeker, kek ve kek. Ve en kötüsü, bu yağlar, vücudunuzun ihtiyacı. Feragat tereyağı, ama yemek bitkisel krem ve bisküvi ile krem dolum.

Aşırı karbonhidrat diyet — bu kötü. Aşırı diyet yağ o kadar kötü. Ama aşırı yağ ve karbonhidrat bu kötü bile değil, iki değil, dört kez.

Masada, aynı, olacak, az et ve balık. Ya çünkü size inanıyorum, onlar çok kalori, ya da çünkü birisi size söyledi engelleyen bir üründür. Bu da engelliyor, kilo kaybetmeden sağlık.

Masanızda olacak az meyve, yeşillik ve sebze, çok az (veya hiç) faydalı yağ, çok az su ve çok rafine bir yemek.

Eğer yanılıyorum, sadece bazı nüansları.