Kilo nasıl ayak?

Pek çok kız umurumda soru «nasıl kilo bacaklarda» çünkü onları daha ince kullanarak, normal bir düşük kalorili diyet çok zor. Fiziksel egzersiz de her zaman kendilerini etkili, özellikle eğer onlar doğru seçilmiş. Tam olarak zayıflama, ayak, yorumlar çoğu kadın bu olguyu, en zor görev. Mesele şu ki, form ve şekil, ayak, doğal, doğa, değiştirmek imkansız. Kızlar var, hatta küçük bir aşırı kilo şikayet orantısız gür baldır veya uyluk. Tüm biz-ebilmek almak için denemek için – kilo. Aynı zamanda zayıflama sürecinde yağ önce gider üst vücut zayıflama yüz, eller, miktarı azalır büstü, ve sadece en az söz konusu karın, kalça ve bacaklar. Ne yapmak için ince ayakları ve üst kısmı şekil bu değil ... itiraz? Gerekli nokta ve doğru seçilmiş egzersiz ve özel bir beslenme planı.

zayıflama bacak

Egzersizleri yapmak için ince bacak mı?

Herkes egzersiz, dahil, ayak, onlara yol üründür. Sorarsanız profesyonel bir antrenör, nasıl, kilo, bacak, o pek tavsiye almanız üyeliği, spor salonu. Mesele şu ki, güç yük bacak kasları çok zorlamak aktif olarak çalışmak ve yağ yakmak için ne kadar yol, onların artan hacmi. Bu nedenle, yönetmek bile buradan uzaklaşıp aşırı yağ, onun yerine gelecek belirgin kas ve ortak siluet ayak biraz değişecek olsa elde daha spor ve çekici hatlarıyla. Yine de, çoğu kız, merak, nasıl, kilo, bacak ve onları daha zarif olarak değil, satın atletik şekli.

Ne yapmak için ince bacaklarını ve ortaya hoş bir hafiflik? Gerek aerobik egzersiz yapmak, eşlik aktif yanma subkutan yağ mevduat. Örneğin, yürüyüş hızlı tempoda koşu, yükselmek ve inmek merdivenlerden atlamak, ip yapan veya sabit bir bisiklet üzerinde. Herhangi biri bu egzersiz için iyi olur sorunu ile başa çıkmak için tam ayak, ancak, en iyi sonuçları elde edebilirsiniz birleştirerek ve onları birleştirerek, doğru bir beslenme planı.

Nasıl kilo bacaklarda en hızlı? Sırasında, egzersiz programı oluşturmak için ek bir sera etkisi. Yayılmış bacak zeytinyağı, sarma film sarılmak (çok sıkı) ve üst giy dar losinj. Aktif fiziksel egzersiz bu modda izin daha etkili bir şekilde kurtulmak için, cilt altı yağ. Daha basit bir soruya cevap için ne yapmalıyız, ince bacaklar: satın alınabilir, özel pantolon ve pantolon zayıflama, satılan, genellikle eczanelerde. Onlar yapılır kendi özel malzeme, iyileştirilmesi kan dolaşımını arttırıcı bir cilt sıcaklığını ve hatta sağlayan bir masaj etkisi. Bu arada, düzenli ziyaretler kozmetik güzellik ve alma prosedürleri-selülit masaj size daha hızlı kurtulmak uyluk yağ mevduat. Ve daha sonra tartışacağız, nasıl kilo bacaklarda diyet ile.

Diyet zayıflama ayak: yorumlar ve menü

Eğer azaltmak istiyorsanız, tam olarak bacak ve kalça, belkemiği atölye diyet gerekir hareket meyve, sebze ve tahıl yani karbonhidrat. Beslenme ile protein sebep vücudunuzun artış kas kütlesi. Peki yemek ve ne yapmak için ince bacak mı? Sınırlayın günlük protein alımı kadar az miktarda, önerilen sağlıklı yetişkin bir kişi 100 gram. Yağ miktarı, aldığınız gıda ile de en az olmalıdır – en fazla 20 gram günlük. Örnek menü için bir gün kilo vermek isteyen bacaklarda şöyle:

  • Kahvaltı: bir Fincan çay veya kahve şekersiz, ekmek unu, taze portakal veya greyfurt;
  • İkinci kahvaltı: bir Tabak yulaf ezmesi ile meyve ve taze sıkılmış meyve suyu;
  • Öğle yemeği: 100 g haşlanmış tavuk göğsü, salata taze sebze ile bir kaşık zeytinyağı, bir fincan çay veya kahve şekersiz, ekmek, kepekli un;
  • Akşam yemeği: Meyve salatası.
nasıl kilo bacaklarda

Bileşenler için bu menüyü değiştirmek analogları, örneğin, yerine tavuk kullanın yağsız balık veya dana eti. Toplam kalori bu diyet arasında değişmektedir 800 ila 1200 kcal boyutuna bağlı olarak, bir porsiyon. Ancak, yetersiz beslenme, gerekli de egzersiz yapmak için ince bacaklar.