Nasıl hızlı ve etkili bir şekilde kilo vermek?

En acil sorun, modern dünyanın aşırı kilo. Özellikle akut duruyor önce temsilciler güzel bir seks, çok kritik bir bakın ve kendi görünümünü. Bugün öğrenmek için zayıflama yöntemleri kullanabileceğiniz gibi farklı kaynaklar: internet, gazete, televizyon, dergiler sunuyoruz kadınlara bir çok seçenek zayıflama. Ama onlar kadar etkili ve güvenli? Doğru kilo vermek bir kadın için evde kendiniz getirmek için şekli bir prosedür ve zarar değil kendi sağlığı için?

zayıflama kuralları

Temel kurallar yetkili bir zayıflama

Her kişi, başlayan mücadele ile kilolu ve belirten bir soru kendinizi nasıl hızlı bir şekilde kilo vermek için evde, açıkça anlamak gerekir, ne yanlış, çok hızlı zayıflama yöntemleri sağlayan kaybetmek ağırlığının önemli bir kısmını çok kısa bir sürede, çoğu durumda, neden sadece geçici bir üründür. Kesilen kilo tekrar gidecek onun yerine ve «neden» ile bir «arkadaş» olarak 3-5 fazla kilolu ve onlarla birlikte görüntülenir uyku hali, uyuşukluk, saç dökülmesi ve hatta anoreksiya.

Doğru ve güvenli kilo kaybı – bu karmaşık ve çok hızlı bir süreç. Ancak, umutsuzluk yok, etkili bir şekilde kilo vermek için evde bir kuvvet altında, her kişi için en önemlisi uymak için bir dizi kurallar ve tavsiye dinlemek uzmanları. Başlayan süreç iyileştirme, onun vücut için gerekli iç üzerinde çalışmak olduğunu. Son derece önemlidir kurtulmak o güvensizlik, kendi yeteneklerine, doğasında olan insanlar için kilo gerekir korkmayı ve güvenle taşımak için hedefe. Anlamak gerekir ki, zayıflama son derece gereklidir kendileri için değil, kocasına, arkadaşlarına fitness antrenör veya doktor-diyetisyen.

Uzmanlar, buna karşı somut ve gerçek hedefleri, örneğin, kilo vermek için haftada 5 kg, ve sonra sıfırlama işlemi bir ağırlık gibi görünür, bir şey korkunç ve öz zayıflama – imkansız bir görev. İşlemi başlatmak için sıfırlama kilo ve bunu kalıcı yapmak gerekir:

  1. gözden geçirmek ve planlamak kendi güç modu. Uzmanlar, beslenmek için, günde 5-6 kez, mutlaka kahvaltı ve akşam 4 saat kadar atık olan bir uyku. Ancak, tüm ince ayar altında hayat bu öneriler, bir şey, hiçbir şekilde ... ... ve kendinize kahvaltı için ikinci bir eksikliği, tam teşekküllü bir akşam yemeği – bu gerçek bir işkence. Yaklaşım planlamak için kendi menü anlamlı, en önemlisi, gıda, sağlıklı, yararlı ve güç kesirli ve eşit dağıtılmış gün içinde;
  2. normalleştirmek için bir gece uyku, gerekir, gitmek için en az 7 saat, yazın yoğun programınıza ideal bir dinlenme 30-60 dakika boyunca. Bu, belki meditasyon, keyifli bir yürüyüş, parkta öğle yemeği ya da iyi bir uyku varlığında böyle bir olasılık. Hangi zayıflama yöntemi seçerseniz seçin, olmadan normal uyku vermeyecek beklenen sonuçları;
  3. vücudunuzun sağlamak sürekli, düzenli, mümkün fiziksel yük. Eğer aşırı kilo çok büyük yazmanız gerekiyor stilim gün düzenli yürüyüş rahat bir tempoda, mümkünse vazgeçmek asansör ve toplu taşıma. En az bir kilo gidecek ve kullanılabilir hale daha etkin bir türlü yük, yapmak mümkün olacak sabah koşu ve kayıt spor salonu. Spor yaparak, evde ya da spor salonunda, gözlemlemek önemlidir içme modu ve takip yapmaya.
beslenme zayıflama

Bu üç temel öğe gerekir hayata getirmek için bir kişi, isteyen kilo normale. Ayrıca, kilo vermek için, azalabilir, hacimleri ve daha çekici olmasına özen gösterilmelidir mümkün, kendi cilt, gergin bir süreçte kilo alımı ve bazen kaplıdır flamalar, sonra sıfırlamak olabilir çok gevşek ve çirkin. Bunu önlemek için, yanı sıra, fiziksel aktivite yanlış olmayacaktır giriş programınıza haftalık masajlar kullanarak besin formülasyonları. Bu prosedür yardımcı olur cilt tonunu iyileştirmek ve kas yapacaktır elastik.

Nasıl olmalı, beslenme zayıflama

Herkes soruyor, nasıl hızlı bir şekilde kilo vermek, evde ilk iş değiştirmek zorunda, kendi gücünü kurmak ve içme modu. Bu konuda örgütün güç ele alınmalıdır dikkatli ve rasyonel. Eğer emin değilseniz, doğru bir seçim, herhangi bir diyet veya beslenme alışkanlıkları izin vermez işte, hemen kendinizi sınırlamak ya da git monoton diyet en iyisidir başvurmak için profesyonel bir diyetisyen. O söyler, kilo nasıl hapları olmadan, diyet takviyeleri, sihirli hap yanan yağ, ve yardımcı olacak doğru düzenlemek için yemek.

Eğer sizi ilgilendiren bir soru olarak kilo başına bir hafta içinde evde güvenli ve etkili bir şekilde, o zaman doğru ve dürüst bir cevap geliyor – olamaz! Zarar vermeden, ahlaki ya da fiziksel sağlık önemli sonuçlar elde etmek bu kadar kısa bir süre, hemen hemen imkansız. Mantıksız kısıtlamaları kullanımı, yağ, protein ve karbonhidrat olabilir son derece tehlikeli kilo vermek insan, tüm bu bileşenler maddeler vücudun ihtiyaç duyduğu için normal seyri metabolik süreçleri. Daha önemlisi öğrenmek için tüm bu bileşenleri doğru birleştirmek ve yemek aynı anda küçük porsiyonlar ve daha sonra bir deri bir kemik vücudu sorunsuz alışmak böyle bir diyet ve az ile yetinmek.

Ama yine de hızlı kilo vermek ve kiloyu korumak iyi mi? Önemli bir kural güç isteyenler için kilo yemek gerekir düzenli olarak. Tüm iyi bir diyet gerekir paylaşmak, aşağıdaki oranlar:

  • kahvaltı – 30%;
  • öğle yemeği – 50 %;
  • akşam – 20%.

Her gün bir menü bulunmalıdır bitkisel lifler elde edilebilir kepek, meyve, sebze ve kepekli ekmek. Hatırlamak önemlidir, ne olduğu hakkında bile en etkili zayıflama yöntemi değil, verecek herhangi bir sonuç değilse hariç menü tatlılar, fast-food, alkol ve gazlı içecekler.

Yeni egzersiz doğru

Bilindiği gibi, yaklaşım, kilo kaybetmek olmalıdır, karmaşık, bu nedenle ek bir kuruluşun doğru ve düzenli bir beslenme sağlamak için gerekli olan kendi vücut fiziksel aktivite. Spor için vücut için gereklidir etkinleştirmek ve normalleştirme metabolik işlemleri yapmak, yarma, yağ ve boşaltım onu vücuttan imkanlar sunuyor.

Nasıl kilo ayda 8-10 kg ve tutmak için daha sonra ağırlık uzun bir süre için artan değil mi? Cevap: egzersiz, doğru ve düzenli. Başlangıç aşamasında, özellikle aşırı kilo önemli ve zor motor aktivite olarak günlük yük kullanabileceğiniz bir yürüyüş veya yüzme, daha sonra, kasları güçlü olsun ve ağırlık biraz azalır, git koşu ve bisiklet veya sabit bisiklet. Mümkünse randevu spor salonuna gitmek, step-aerobik, yoga ya da pilates.

yük zayıflama

Ama, mümkün değilse, spor kulübü mü? Nasıl hızlı bir şekilde kilo vermek bir erkek için evde olmak güzel ve sağlıklı? Satın alabilirsiniz, ucuz, basit ve etkili bir spor malzemeleri – hula hoop (çember) ve ip. Bu spor malzemeleri sağlanan günlük egzersiz kilo yardımcı ve geliştirmek metabolizma teşvik.

Egzersiz yapmak gerekir, böylece tüm hareketleri, zevk vardı, bu yüzden ne rahat olmalıdır, kapalı hava taze. Seçerek en uygun zaman egzersiz için, ortadan kaldırarak ortaya çıkması, herhangi bir girişim (koyarak telefonu titreşim modu kapatarak kapı zili, televizyon, bilgisayar, vb) dahil edilebilir, en sevdiğiniz müzik ve egzersiz başlamak için. Olması gerekiyor en az haftada dört kez, 30 dakika her egzersiz olmalıdır için ayrılan bu kadar kardiyo, bu yüzden yapmaya gerek saat ve daha fazla.