Hızlı kilo kaybı için bir hafta

Hemen hemen her zaman hızlı bir zayıflama yoktur yararlı sağlık etkileri. Aynı zamanda daha hızlı oluyor kilo kaybetme süreci, daha az stabil bir sonuç. Ancak bazı durumlarda, sadece kurtulmak için gerekli birkaç kilo, sadece bir hafta.

Birkaç kural hızlı zayıflama

hızlı zayıflama

Hızlı zayıflamak için uymanız gereken bazı önemli kurallar:

No. 1 — yağ azaltma

İlk etapta alımını azaltmak yağ. Günlük diyette bulunması gereken en fazla 25 g yağ. Tabii ki, bu miktar yetersiz, tam bir vücut çalışması, ama huzurlu bir şekilde kabulü sırasında kısa bir süre kabul edilebilir.

Günlük menü silinmelidir et ürünleri, hayvansal yağlar, kuruyemiş, unlu mamüller. Sen-ebilmek almak her sabah bir çorba kaşığı balık yağı veya taze bitkisel yağ, % günlük haberlerle yağ.

No: 2 — tatlı feragat

Hemen hemen her tatlı yiyecek kaynağıdır şekerli karbonhidrat birikimine katkıda subkutan yağ mevduat. Şeker tüketimi insülin üretimini arttırır ve dolayısıyla ağırlık artar. Dikkatli bir şekilde tüketilmesi ve süt. İçerdiği laktoz ile aynı değil kilo kaybı teşvik etmektedir.

No. 3 — istisna, geri dönüşümlü ürünler

Tüm ürünler, uzun raf ömrü kesinlikle kontrendikedir kilo. Bu konserve, cips, içecek ve diğer gıda koruyucu maddeler ile. İzin var ürün kimliği minimum işleme, örneğin, yulaf ezmesi, pirinç ve diğer tahıllar.

No: 4 — karbonhidrat azaltılması

Günlük karbonhidrat miktarını önemli ölçüde azaltmak gerekir, neden olur, sıvı kaybı, vücut hacmi ve şekli önemli ölçüde düşecek. Uzun bir uyum, düşük karbonhidrat diyeti tehdit, kötü sağlık etkileri, ancak bir hafta önemli bir zarar uygulanmış olacak.

No. 5 — artan motor aktivite

Daha hızlı kilo kaybı için gerekli kombinasyonu herhangi bir diyet, aerobik. Tercihen meşgul, en az bir saat sabah ve bir o kadar da akşam. Eğer meşgul, günde iki kez elde değil, yani akşam egzersiz artırmak gerekir. Bu durumda, tesis bünyesinde gerekir yoğun ve dahil çeşitli egzersizler.

No: 6 — protein alımı

İçin, kilo kaybı azaldı, hacim, yağ değil, kas kütlesi için gerekli diyet yoktu miktarda protein. Günlük vücut için gerekli yaklaşık 1,6 g protein ağırlığının her kilogramı için. Protein diyeti olarak kabul edilir en zararsız vücudumuz için. Ama geleneksel et yemekleri dışında protein içerir ve yağ, son derece istenmeyen bir kilo. Bir alternatif olabilir proteini toz olarak. Bir protein shake içmek gerekir gün boyunca aralıklarla 2-3 saat. Haftada 1-2 kez ihtiyaç vardır balık, haşlanmış veya pişmiş, buharda.

No. 7 — mümkün olduğunca çok içmek normal su

Fazla su, stres, vücut için. Tüketimi, su büyük miktarda böbreküstü bezleri salgılar artan miktarda stres hormonları. Bu hormonlar ve teşvik yağ yakma süreci. Fazla tüketilen protein, daha fazla gerekli su. İçmelisiniz gün en az 10 bardak su için: sabah uyandıktan sonra, önce ve sonra egzersiz ve öğün aralarında.

No: 8 — sürekli bir değişim kalori

Sürekli değişim kalori zayıflama sürecini hızlandırır. Özü böyle bir zayıflama şudur: 3 gün yemelisiniz ederek, mümkün olan en düşük kalorili, 4 gün artırmak, tüketim miktarını 300-400 kalori. Daha sonra tekrar geri dönmek için gereken minimum miktar. Ve böylece dönüşümlü açlık ve besili bir gün.

nasıl hızlı bir şekilde kilo vermek

No. 9 — çeşitli katkı maddeleri alımı

Çünkü kilo kaybı, vücut kaybeder vitaminler, mineraller ve besin doğru olarak, bir şey almak gerekir çeşitli multivitamin kompleksleri. Yararlı olacak ve ekleyerek, lif, protein shake.

No. 10 — düşük tuz alımı

Aşırı tuz miktarı artar, sodyum, vücutta katkıda gözaltı vücutta su. Gerek imkanlar azaltmak için tuz alımını durdurmak: tuz gıda ve izlemek varlığı tuz bitmiş ürünler. Tuzsuz diyet kurtulmak yardımcı yaklaşık dört ekstra kilo.

Hızlı zayıflama yorumlar farklı. Çoğunlukla başlangıçta, onlar olumlu. Ağırlık gerçekten hızlı bir şekilde kaybolur. Ama eğer daha sonra geri dönmek için tanıdık bir rejim güç ve kayıp kilo çok yakında geri dönecek.

Kilo vermek nasıl güzel mi?

Bazen hızlı kilo kaybı getiriyor istenen sonuçları olduğundan, hacmi azalır değil bu vücut bölgeleri, keşke azaltmak. Bu durumda, belli bir gerekli yükü tam olarak vücudun sorunlu alanları.

İçin hızlı bir şekilde kilo bacaklarda hafta buna dengeli bir beslenme uygulamak ve fiziksel çaba. Böyle bağlanabilir koşu, yüzme ve egzersiz. Bu kesinlikle yasaktır «salıncak» bacak kasları, bir yana, onlar-ecek bakmak daha kalın. Gerekir güçlendirmek için bacak kasları aracılığıyla düzenli çatlakları. Başa dans veya harcama egzersiz eliptik simülatörü.

Sonra yağ tabakası bacak bölgesinde azalır, dönüş önlemek için kayıp bir yağ tavsiye edilir haftada 2-3 kez yapmaya pilates veya aerobik.

Hızlı kilo için bacaklarda bir hafta uzun bir diyet değişikliği gerektirir ve kardiyovasküler. Meşgul yürüme, yürüyüş, fitness, dans, koşu, yürüyüş. Bu sınıflar yük uyluk kasları, bacak ve kalça. Hızlı zayıflama kalça bir iki hafta mobilyalı, eğer verilecek eğitim en az bir saat bir gün.

Yardımcı olan hızlı kilo vermek için bacak ve profesyonel masaj. Birikimi, aşırı yağ ve aşırı sıvı oldukça duyarlıdır masaj maruz. Hiçbir zaman ya da finans profesyonel masaj hizmetleri yerine bağımsız bir masaj. Tercihen uygulamak bu anti-selülit kremleri, kafeinli ve sarmaşık ile donatılmıştır.

Süreci hızlandırmak için kurtulmak aşırı kilo olması arzu edilir bir kardiyovasküler özel şort veya rüzgarlık zayıflama. Onların yardımı ile sağlanır «sauna etkisi» ile birlikte, daha sonra görüntülenir ve ekstra sıvı.

Her zaman bir seçenek vardır katılmak için spor kulüpleri ve spor salonları. Zayıflama egzersiz, ayak bir hafta içinde yapılabilir ve evde. Yararlı olacaktır aşağıdaki türde egzersizler:

  • «Ağız kavgası duvara». Gerekli kalkıp sırtını duvara koymak ve ayaklar omuz genişliği. Yavaş yavaş batan, ulaşmak için gereken hükümleri, ne zaman bir diz olacak, dik açıyla bükülmüş, sonra da yavaş yavaş Tekrar tırmanmaya en az 10-12 kez.
  • «Lunges». Ayakta pozisyonda olmalıdır adım ve bacağını bükerek, diz, aşağı mümkün olduğunca düşük. Sonra geri orijinal konumuna ve tekrar egzersiz için başka bir ayak. Yapmak bu egzersiz yaklaşık 10-15 defa.
  • «Merdiven». En basit egzersiz gerektirir, çünkü sadece yükselmek ve inmek için merdiven ve asansörü kullanmayın.
  • «Dönme havada». Zemin döşeme gerekir dönüşümlü bacakları yükseltmek ve çok daha dairesel hareketi havada. Yapmak için 10-15 kez her bacak için.
kilo kaybı ilkeleri

Sonucu elde etmek için önemlidir tekrarlayın egzersiz için her gün bir hafta boyunca, belirlenen zayıflama.

Hızlı zayıflama yaz

Özellikle ilgili soru hızlı kilo kaybı yaz aylarında. Yaz aylarında hızlı kilo vermek için yardımcı olacak basit ve uygun fiyatlı ürünleri: portakal, karpuz, salatalık, havuç ve domates. Düzenli olarak oruç gün uygulaması ile bu ürünlerin.

Ürün adı Kalori miktarı 100 gram
Portakal 33
Karpuz 21
Salatalık 13
Havuç 27
Domates 17

Hızlı kilo vermek için yaz aylarında haftada bir yardımcı azaltılması, tüketilen gıda miktarı ve hacim artışı için tüketilen sıvı. Normal tek porsiyon yemek gerekir azaltmak için 2-3 günde bir kez. Ayrıca, öğünler sık olmalıdır aralıklarla 2-3 saat. Mutlaka yaz bol ham su, su kaybını önlemek için vücudun. Her yemekten önce içmek gerekir, bir bardak sıcak su, hızlandırmak, sindirim.

Bir hafta içinde hızlı kilo kaybı kaybetmek mümkündür 3 ila 10 kg. Ne kadar kilo vermek için, haftada sadece bağlıdır, seçilen yöntem zayıflama ve egzersiz yoğunluğu. Hangi yolu hızlı zayıflama seçildi, unutulmamalıdır gerektiğini çok sık uygulamak acil zayıflama, çünkü bu olumsuz yönde etkileyebilir ve sağlık. Tercihen başarıyla tamamladıktan sonra, hızlı kilo kaybı, tamamen yeniden güç modu ve en uygun diyet şeklini korumak için en iyi durumda.