Su zayıflama

Sorularla zayıflama biz ilgilenen sık sık. Kadınlar bu tema umurumda devamı: gebelik ve doğum çok etkileyen kadın vücudu, sağlıklı bir kiloyu korumak zor olur. Ekstra kilo ve için çalışıyoruz görünür ve özellikle kış sonra, tatil ve «zamları bu». İşte hesap «ile mücadele ağırlığında» isteyen, yollar «daha verimli»: genellikle kadınlar «mucize geldiği», ya da, bol bol terleme ve «dişlerini sıkarak» saatlerce meşgul spor salonunda. Ve az düşünen ya da hiç farkında olduğunu, normal bir su değil sadece harika bir yoldur sağlıklı bir kiloyu korumak için, ve ilaç sağlayan kolaylaştırıcı boyunca birçok hastalık ve hatta nekahet tamamen.

Neden bu kadar basit?

su zayıflama

Derken parlak – kolay, hemen hatırlamak doğa kanunları: olma, «uygar» insan, biz onları unutmuş bir temizlik. Hayat yaşamın su ve su olmadan mümkün değildir, ama biz görmezden bu yasa, dönüşüm, vücudunuzun şu anda «savaş»: hücrelerin zorunda kelimenin tam anlamıyla her gün mücadele kıymetli nemi, ama yine de yeterli değil, ve milyarlarca ölüyor, dehidratasyon.

Herhangi bir arıza dahil vücudun ve bozuklukları lipid metabolizması, %99 ortaya sıkıntısı su. İnsan vücudu su oluşur en fazla 2/3, ve biz kilo vermeye çalışıyoruz «buradan uzaklaşıp su kullanarak,» idrar söktürücü diyet, ve her zaman geleneksel kullanarak ürün: sonuçta, eczane, çaylar ve diğer ilaçlar daha hızlı. Böyle bir yaklaşım, ganimet değil sadece şekli – su «geliyor», ve yağ kalır, ama sağlık ve zayıflatan: «aklı başına geliyor » diyet sonra, hücreleri başlar stoklamak su gelecek, zor iş, böbrek ve diğer iç organları.

Nasıl kilo su ile?

Her şeyden önce öğrenmek gerekir su içmek her zaman istediğiniz gibi «bir şey yemek», ve özellikle kendinizi sınırlamak için beslenme gereklidir.

Çoğu kişi zar zor ayırt açlık susuzluk: beyin gerekli sıvı ve bize oynanan bir iştah, ama sonra bir su bardağı su sık sık «susturulmuş». Eğer 20-30 dakika sonra hala yemek istiyorsanız yiyin; ancak, aldıktan sonra bir kısmını sıvı, vücut yolundaki az bir kısmını yemek – bu başlangıç süreci zayıflama. Eğer beklemek istersen var ve zaman su içmek, iştah göstermeye başlar kendini daha az. Rakam hale gelecektir ince: genellikle kilolu sorunları karşısında insanlar, kullanılmayan saf su içmek.

Ne zaman bir hücre olsun az su azalır, metabolizma hızı, vücut süreçleri; yağ da, bölünmüş yavaş oluşan yağ mevduat. Yağ yakımını hızlandırır, zaman su akmaya başlar yeterli miktarda. Önce hızla artar idrara çıkma, ancak birkaç gün içinde her şey daha fazla veya daha az normal ve ağırlığı yavaş yavaş gitmek. Ama, değilse sınırlamak, tuz, diyet, yeniden dengesini olası değildir: su oyalanmak dokularda birikir, herhangi bir şişlik – kilo kaybına burada konuşmak zorunda değil.

Zayıflama su ile tasarlanmış, hatta özel su diyet ve bazıları fiyatlı, güvenli ve etkili, arasında çok popüler hale gelmiştir isteyenler korumak rakam şeklinde.

Su diyet

Farklı seçenekler için su diyetler; vermek, daha yumuşak. Diyet kahvaltı unlu, yağlı, şekerli ve kızarmış yemekler, ince tuz miktarı; içme çay şekersiz, kahve, az miktarda şeker (1-1/2 tsp).

Su içmek gerekir belirli saatlerde ulaşmak için, daha iyi etki. Tam bir bardak temiz ılık su ile 30 dakika yemeklerden önce, bir bardak daha – daha önce 2 saat sonra. Yemek sırasında içmeye gerek yok. Sabah aynı, bir kez uyandı, çok arzu içecek 2 su bardağı su (gece vücut nem kaybeder), bir de orta derecede sıcak (limon suyu ile). Kısa bir diyet başlamak daha rahat kontrol edebilir, nasıl tepki vereceğini vücudu hazırlamak daha ciddi bir seçenek sağlayan kurtulmak 10-18 kg kilo kaybı.

nasıl kilo su kullanılarak

İşte örnek menü 3-x ideal bir su diyet.

1. gün sulu diyet

 • Kahvaltı: haşlanmış yumurta, peynir, çavdar ekmeği (2 ince dilim).
 • Öğle yemeği: armut, 2 taze erik.
 • Öğle yemeği: salata (salatalık, domates, yumuşak peynir, yeşillik), haşlanmış tavuk (göğsü), bir dilim ekmek (boyunca diyet çavdar ekmeği veya kepekli buğday, yoğurt kurutulur).
 • İkindi: 2 şeftali.
 • Akşam yemeği: haşlanmış sebze (patates olmadan) bir dilim yağsız haşlanmış sığır eti.
 • 2. akşam yemeği (yaklaşık 21.00): 150 gr az yağlı peynir, taze meyveler ve az miktarda yoğurt.

2. gün sulu diyet

 • Sabah: yumuşak yağlı peynir (ekleyebilirsiniz 1 tatlı kaşığı bal veya reçel), bitkisel çay ve iki dilim ekmek.
 • Öğle yemeği: 2 nektarin (şeftali).
 • Öğle yemeği: salata, herhangi bir çiğ sebze, taze bir yeşillik, bir dilim az yağlı haşlanmış balık, ekmek.
 • Ara öğün: elma şekersiz.
 • Akşam yemeği: 2 haşlanmış yumurta, taze lahana salatası, domates, bir dilim ekmek ve peynir.
 • 21.00: küçük bir parça haşlanmış tavuk, ekmek ve domates.

3. gün sulu diyet

 • Kahvaltı: taze marul, haşlanmış tavuk, ekmek, yeşil çay.
 • Öğle yemeği: 2 erik.
 • Öğle yemeği: sebze çorbası patates bir dilim yağsız sığır eti, ekmek.
 • Ara öğün: 2 armut.
 • Akşam: bir balık buhar pirzola ile buhar (çiğ) sebze, ekmek; 21.00: 1 gün.

Her gün su içmek ve grafikler, ve her yemekten sonra ve başka bir bardak için, 1 tatlı kaşığı bal bir gece.

Değerlendirme, dayanıklı bir diyet zor değil. Ağırlık azalır sadece 1,5-2 kg, ama geliştirmeye başlar hissediyorsun.

Sağlık genel su bağlıdır, doğrudan, yukarıda belirtildiği gibi. Yani, gastroenterolog sık sık benzer hastalar, bir bardak su için 30 yemeklerden önce dakika yardımcı olur, mide normal üretmek için suyu sindirim için. Kim unutmaz bunu asla mide ekşimesi ve geğirme, gastrit ve diğer SİNDİRİM sistemi hastalıkları ve ağırlığı da normal (veya yakın). Temiz su kurtarır sadece mide, ama aynı zamanda böbrek ve idrar sistemi (hayır iltihapları – her şey su ile yıkanır), ve eklem ve kasları. Çünkü zaman su eksikliği, vücuda dağıtır onu idareli ve eklem tam olarak alır.

Nasıl düzgün su içmek zayıflama

Başarılı kilo kaybı, değmez tekrar unutmak suda. İçiniz ne kadar (2 gün l – tamam ama 1,5 l – zorunlu), ama yavaş yavaş, küçük yudumlar.

Birden fazla bardak bir kez içmeye değmez (özel durum – sabah bir porsiyon su).

Çalışın, daha fazla çorba, ve koymak onları daha az tuz; daha sık yiyin, taze meyve, çilek ve sebze, salatalar, sebze yemekleri.

diyet zayıflama

Nereye giderseniz gidin, alın, yanınıza, su, küçük bir şişede, o mükemmel yerleştirilir çantanızda, ve günde birkaç yudum her fırsatta. İş yerinde de su tutun yakınında, gibi spor aktiviteler: etkin bir iş su vücutta harcanan çok hızlı bir şekilde.

Unutmayın, kahve ve siyah çay gibi, herhangi bir alkol, teşvik hızlı dehidratasyon, ve onları istismar etmeyin. Alkol özellikle tehlikeli olduğunu, bu nedenle, sonra bayramlar ve tatiller yararlı oruç gün su.