Sarar zayıflama

Kilo vermek yanları, sadece her gün kendine işkence eğerek ya da bir afiş: geliştirmek ana hatlarıyla şekiller ve yağ mevduat azaltmak için bel yardımcı şal film sarılmak.

Tanıdık geliyor mu size tekniği yordamı?

Aşağıda talimatları ve tarifleri sarar.

Nasıl yapmak şal zayıflama evde

sarar zayıflama

Sarar olacak zayıflama yanal daha verimli bir maç onları daha az fiziksel güç gerektiren ve sınırlı beslenme. Sonuç yordamlar bağlıdır tekniği gerçekleştirmek, bu nedenle uyulması gereken birkaç basit kurallar vardır. İlk grup kuralları ile ilgili hazırlık wrap:

 • harcama prosedürü 1 kez 2-3 günde bir, çünkü, vücut için o ciddi bir stres;
 • yok çalışın 2 saat önce ve 1 saat sonra tamamladı;
 • zamanı yordamı seçin ağırlıklı olarak akşam daha iyi bile gerek gece, çünkü bu dönemde aktif cilt yüksek;
 • işlemden önce iyice ısıtın cilt altında, kontrast duşları kullanarak masaj pedleri ve bodur, örneğin, kahve veya tuz.

İkinci grup önerisi gelince, zaten sürecin kendisi sarmak film:

 • işlemden önce kalın bir tabaka yayıldı sorunlu bölgelere, yani bir tarafta, seçilen araç – satın alınan bir jel veya krem selülit karşı ya da kendi başınıza hazırlanan karışım;
 • rüzgar karın film, birkaç kat olarak;
 • sıcak giysiler giyin ve al battaniye için cilt üzerinde hissedildi ısı hatta yanma hissi;
 • bir süre sonra, hem şal için belirli bir karışımı ile yıkayın boca ılık su ile sabun veya jel, ve sonra onları nemlendirin krem kullanarak.

Yemek tarifleri tamamladı

İçsel bakım uygulamaları, maskeler, zayıflama, bir karışım cilde uygulanır önce, onu karşılamak bir film. Özel güzellik salonlarında yordamı var, fiyatı yüksek, ve kullanılan hemen hemen aynı kadrolar, pişirmek kolay. Bağlı olarak uygulanan araç şal olabilir:

 1. Sıcak. Daha hoş gibi etkiler cilt ısı genişlemesine katkıda damarları, dolaşım etkinleştirmek. Son bir etkiye yol açar yakma deri altı yağ nedeniyle oksijen zenginleştirme. Özellikle etkili bir hardal veya sarma, biber ile.
 2. Soğuk. Tersi ilk demek, çünkü yaratmak, bir soğutma etkisi, kılcal damarları daraltarak. Bu durumda, tüm toksinler arıtma yoluyla vücudun iç organları, tüm tehlikeler getiriyor kan.

Sıcak şal zayıflama

Sayesinde ısıya maruz kalan bir sıcak sarar süreci zayıflama yanal daha hızlı gidecek, çünkü bu prosedürler geliştirilmiştir seçimi, ter, hangi ile gitmek toksinler. Ayrıca, ısındı subkutan katmanları – yağ hücreleri benzer hale gelir jöle, onlara yardımcı olur, daha kolay çıkarma, kan damarları ve vücuttan görünür. Aşağıda bazı tarifler böyle tamamladı.

Bal

Şifa özellikleri bal tezahür değil, sadece bir el onu içeri – eğer smear güzellikler boca, onların kilo kaybı daha hızlı gidecek. Bu tatlı organik ürün bileşiminde fruktoz ve glukoz ile karakterize özelliği kolayca nüfuz cilt. Şal bal hızlandırır işlemleri döviz ve yol sesi kumaş. Kenara yanal bu tarifi kullanabilirsiniz zayıflama kalça veya el, özellikle selülit. Tekniği gerçekleştirmek sarar aşağıdaki gibidir:

 1. Hazırlık olarak cildinizi temizleyin kullanımı ile fırçalayın, sonra kurumaya bırakın.
 2. Ön ısıtma 6 yemek kaşığı bal ekleyin 3 damla uçucu yağ herhangi bir narenciye, yani portakal, limon veya greyfurt.
 3. Dağıtın hazır aracı kenarlarında, dön arkanı sarılmak, üstüne giy sıcak bir şeyler.
 4. Gidin yarım saatte bir battaniye altında.
 5. Cildinizi durulayın yanal altında, kontrast duşları, gres onu bir nemlendirici krem.

Kil ile

yemek tarifleri tamamladı

Daha sık tamamladı yanal ve diğer sorunlu vücut parçaları için geçerli, mavi kil, çünkü kendisi kurmuştur aracı hızlandırmak için döviz işlemleri ve tonlama cilt. Onu satın almak için size kozmetik mağaza veya eczane. Yürütmek için şal kil ile ihtiyacınız olan aşağıdaki deyimi:

 1. Alın eşit oranlarda kil ve ılık su. Karıştırın malzemeyi kadar durum bulamaç bırakmamak için topaklar. Ekleyebilirsiniz uçucu yağ.
 2. Yağ temiz ve ısıtmalı boca pişmiş karışımı, üstüne sarma film, giy sıcak bir şeyler.
 3. Al ekose veya battaniye. Kilo kaybı için güvenli olmalıdır gün en az 30-60 dak.
 4. İyice boka mutlaka kullanın nemlendirici krem, çünkü kil cilt kurur.

Tarçın

Vazgeçilmez yardımcısıdır zayıflama yanal, tarçın. Baharat giderici yağ, selülit, teşvik tesviye cilt tonları, ayrıca, tarçın, yatıştırıcı sinir sistemi üzerinde hareket eder. Teknoloji sarar bu müstehcenlik, aynı, bal ile veya kil, ama tarifleri farklı:

 1. Bağlayın 1 yemek kaşığı zeytinyağı 4-5 damla tarçın. Karışım ısı yardımı ile su banyosu.
 2. Parmaklarınızı su ile herhangi bir poşet kil, Ekle 3-4 yemek kaşığı tarçın tozu. Daha ekleyin, bir su, bir tutarlılık vardı benzer bir bulamaç.
 3. Bir su banyosunda eritin, 3-4 yemek kaşığı bal ile karıştırın 1 çay kaşığı tarçın.
 4. Eritin 100 gr çikolata kullanarak aynı su banyosu, Ekle 1 yemek kaşığı tarçın veya damla 5 damla yağ. Sonunda ekleyin 1 tatlı kaşığı zeytinyağı karışımı hazır.

Soğuk bir şal

Soğuk sarar zayıflama yanal ile kullanılan bir diğer amacı ise, daha sıcak – daraltmak için gözeneklerin ve fazla sıvı almak ve bir azalmaya yol açar miktarda. Toksinler bu harcanan yoluyla dışa genişletilmiş gözenekleri, içine, burada, onlarla, düzeltmek, karaciğer ve böbrek. Bir zayıflama etkisi elde edilir ayrıca vücudun harcadığı yağ depoları yanal, ısınmak için. Sık sık bu tür yordamlar için kullanılır, sirke, yosun, uçucu yağlar, örneğin, nane. Onur sıcak olmaması gerek paket battaniye ve sıcak giysiler.

Staghorn

Özelliklerine sirke bağlanabilir kollajen sentezi için gerekli olan deri, zenginleştirme, vitaminler, yağ eritir kenarlarında ve sıvı hacminin azalması ve dokularda. Kullanmaya gerek yok temiz bir ürün, karışık, su ile 1:5 oranında. Alın bu üzüm veya elma sirkesi. Bu hazır bir çözüm girebilirsiniz birkaç damla uçucu yağ, narenciye. Daha fazla araç, daha fazla doğrudan cilde ya da emmek onun bandaj malzemeleri, bandajlar, diğer sonra rüzgar boca. Bundan sonra arkanı dön bir film ve yaklaşık bir saat dinlenin.

Yosun

Kilo kaybı için çok yararlı yosun, ama herkes tarafından zevk olacaktır, örneğin, yosun. Eğer siz de kullanmak istiyorsanız bu ürün, bir yemek, bir şeyler yapmaya çalışın şal yanal veya herhangi bir diğer vücut parçaları:

 1. Alın kapasitesi ile oda sıcaklığında su.
 2. Koyun oraya kelp miktarı 100 g.
 3. 2-3 saat onlar şişmeye max, o-ebilmek eklemek onları kenarları ve satır sonu kadar dönebilirsiniz film.
 4. Bir saat sonra cildinizi durulayın ılık su altında.

Uçucu yağlar

Kullanımı en farklı temel yağlar çok yüksek – onlar geçerli değil, cilt bakımı, ama aynı zamanda kilo kaybı için, özellikle narenciye başarılı. Ek olarak, bu tür etkileri hala gevşeme teşvik, vücudun getiren düşünce düzeni. Yürütmek için şal sadece eritin 5-10 damla uçucu yağ 0,5 l ılık su. Sonra sarın boca bandaj, sırılsıklam böyle bir aracı. Film aynı olmalıdır üzerine bir bandaj.

Kontra tamamladı

zayıflama

Kontrendikasyonlar bir dizi vardır her iki çeşit sarma – sıcak ve soğuk. İlk tür bir yordamı olan kişiler için tavsiye edilmez varis hastalığı, varis, damar patolojileri, tümörleri, böbrek hastalıkları veya kalp damar sistemi, ve hatta hamile kadınlar. Soğuk sarar yanal yapamazsın sırasında sorunlar ve jinekolojik bir parçası. İzin verilmez, bu tür tedaviler durumlarda intoleransı bileşenlerin karışımları veya herhangi bir hasar cilt üzerinde.