Diyet fotoğraf önce ve sonra kilo kaybı

Tarih sıradan insanların başardı kilo vermek için, gerçek bir fotoğraf önce ve sonra kilo kaybı için güçlü, ve bazen tek bir teşvik çalışması üzerinde bir rakam. Bizim makale — yorum farklı zayıflama yöntemleri ve foto-onaylamak.

Zayıflama: incelemeler, fotoğraflar öncesi ve sonrası

öncesi ve sonrası kilo kaybı

Birçok kız, isteyen kilo hedefe ulaşmak için destek yoksun. Yakın insanlar anlamak istemiyor önemini girişim zayıflama, hayır kız yürüyüş için bir spor salonu ve çevresinde her yemek lezzetli yüksek kalorili yemekler. Bu durumda nasıl yapıyoruz bayanlar. Birisi alır iradesini yumruk ve gider başarı ile tüm zorluklara. Ve isteyen birisi için ek yollar motivasyon.

Böyle bir motivasyon olabilir fotoğrafları görüntüleyin başarmış insanlar yağ kurtulmak. İnternette fotoğraf raporları herhangi bir diyet ya da karmaşık bir egzersiz. Görünce, ne kadar sağlıklı, güzel, gençleşmek insanlar kilo kaybı sonra, siz de kazanmak için sabır, bu zor bir mücadele.

Ünlü: tarih zayıflama ile fotoğraf önce ve sonra

Yıldız tv ekranlarında her zaman özel bir dikkat, bu nedenle, onlar göze alamaz, gibi birçok. İhtiyaç duydukları bakmak. Ama ünlü insanların da doğasında zayıflık. Birisi kilo doğumdan sonra, birinin şeklini bozan bir hastalık. Ve diğerleri sadece bir noktada bir izin yemek için kendinize ekstra bir. Sürekli görmeye yıldız ekranda, zor değil, bir değişiklik fark, onların vücut. Bu nedenle, kimlik, onların fotoğraf önce ve sonra hiç kuşkum yok.

Popüler şarkıcı Polina Gagarina sırasında gebelik ve doğum sonrası dönemde şişman 40 kg. Çoğu zaten yüklemişler onu hesaplarından, ama ne oldu herkesin sürpriz, ne zaman bir yıl sonra kız döndü sahneye mükemmel ince. Gizli Pauline Gagarina özel bir beslenme düzeni ilkelerine dayalı alternatif mono-diyet. Kendisi şarkıcı, şaka, yaklaşık bir düzine kilo gitti ondan dönüyor sonra sarışın. Bilindiği gibi, stres geciktiriyor, yağ dokusu, vücudun bu nedenle zaman Pauline çekti kapalı bir daire endişeler genç anneler, vücudu değişmeye başladı tabii.

Dana Borisova her zaman ünlüydü dayanılmaz görünüyor. Ancak, 2011 yılında bilinmeyen nedenlerle slim tv aldım daha 15 kg. Yardımcı Dane meyve ve sebze diyet. Bugün bir kadın görünüyor, zarif ve etkili bir şekilde ve kilo alımı.

Irina zor, formda kalmak gibi eğilimi var dolgunluk. Ergenlik döneminde o vardı oldukça kıvrımlı bir form. Dolgunluk döndü şarkıcı, oğlunun doğumundan sonra. Ama kız çaresiz ve döndü uzmanları. Sayesinde liposuction ve beslenme planı, bir onun için geliştirilen beslenme uzmanı, Irina sümela kilo kadar göstermek için bir fotoğraf manidar bir bikini.

Doğum şekli değişti ve insanların favori Ani Lorak. Ukraynalı şarkıcı, uzun süre savunduğu, olmak, tam, ne değildi, ne onun kendisi ne de hayranları için. Ama özel bir program, dans, yanı sıra taciz fitness dersleri için yardımcı bir kız geri kazanmak olur.

Diyet: sonuçlar, zayıflama, fotoğraf öncesi ve sonrası

Elde etmek için şekil hayallerini, kadın nüfusun yarısı sanatların en farklı diyetler. Bu-ebilmek var olmak sistem iyi bilinen doktorlar, beslenme düzeni, internetten, beslenme planları beslenme uzmanı. Sonuçları görmek için diyetler, değerlendirmeleri okumak ve onlar hakkında internette forumlarda.

Dukan diyeti ile ilgili kilo vermek insanlar dünya çapında. Bu özel sistem sayesinde hangi kaybedebilirsiniz 1 sıkıcı kg, ve 40 ve daha fazla kilo yağ. Fransızca doktor düzeni geliştirdi beslenme ömür boyu izin verirken müşterilerinin isteği bazen yemek için gereksiz, zararlı ya da kalori.

Popüler tv sunucusu Elena Malysheva da yeminli doktor. Yoğun istek üzerine, izleyiciler Elena Vasilievna oldu bir kaç program için bir güç sıfırlama olmadan kilo da sağlık zarar. Ben tv sunucusu var, kendi web sitesi burada verilen tüm öneriler, kilo kaybetmek, hem de bir bölüm var, burada insanlara bakmak öncesi ve sonrası zayıflama, fotoğraf makyaj olan bir bütün galerisi.

Catherine Mirimanova ünlü oldu aynı kitabında «Sistem eksi 60». Bu güçlü iradeli bir kadın sümela sıfırlamak 60 kilo kendi programı o sunar, kendi emek. Motivasyon için fotoğraf istediğiniz Catherine, bir annenin doğum öncesi haline parlak bayan.

Su aerobik zayıflama: fotoğraf önce ve sonra

zayıflama kuralları

Su aerobik — fitness, benzer aerobik, ama dersleri suda. Su aerobiği, doktorlar operasyon sonrası kişi ve yaralanmalar, egzersiz havuzu — kurtarma için en iyi yolu, vücudun. Su vücut destekler yaparak, olası bir fiziksel stres bozukluğu olan kişiler için.

Su aerobiği, sertleşir, vücudun metabolizmasını hızlandırır, uyku normalleştirir, bağışıklığı artırır, vücut sağlıklıdır. Hem egzersiz ve yüzme havuzu, size emin bir tonda, onun sinir sistemi, iyi bir ruh hali, canlılık, fiziksel dayanıklılık. Su aerobiği, gösterir, yaşlılar, hamile kadınlar ve hatta çocukların anne.

Ama alabilirim sırasında su jimnastik kilo? Dedikleri gibi incelemelerde bu yordam, kendisi su aerobiği, kilo vermeye yardımcı olmaz. Özünde, herhangi bir spor işe yaramaz, eğer, sonra tekrar yemek için. Ancak, birlikte doğru beslenme ile egzersiz yüzme havuzunda vermek güzel sonuçlar. Hem programı haftada üç kez, göreceksiniz, hangi elastik ve pürüzsüz hale cilt. Adil seks-ebilmek var olmak emin ay selülit daha az belirgindir.

Su aerobiği, yardımcı olur ilk etapta taklit şekli. Fotoğrafta görüldüğü gibi değil, hatta tam kız olabilir kullanarak spor yapmak kendi hacimleri, daha şirin. Sırasında su jimnastiği oluyor, kas dokusunun güçlendirilmesi, düzeltilmesi için sorunlu bölgelerin düşüş yüzde yağ dokusu vücutta.

Koşarak zayıflama: fotoğraf önce ve sonra

Koşarak — o tür bir yük olan herkes için kullanılabilir. Tabii ki, yoksa ona kontrendikasyonları. Yoksa para ya da zaman grup fitness dersleri, bir çalıştırmak için dışarı gelemez, herhangi bir tam bir adam. Çalıştırmak için gerek yok özel bir envanter yapar, onun en sevdiği şekilde sıfırlama kilo.

Bilindiği güç yük büyümesini teşvik kas. İşte yoğun egzersiz ihtiyacı için bölünme vücut yağ. Alabilirim, kilo kullanarak bega? Resimde gördüğünüz sonucu koşu filmi 7 hafta.

Bu arada, koşu erkekler insan bile daha sık kadın olarak çok güçlü bir buçuk temsilcileri ile iletişim kurmak için isteksiz grup dersleri.

Zayıflamak için koşmak gerekir düzenli olarak, ideal olarak, her gün. Çalışma hızı kolay hesaplamak için darbe. Eğer egzersiz sırasında kalp atışı hızlanır, 150 ve üzeri, yoğunluğu azaltın koşu.

Başlayın mesafe 1 km ve yavaş yavaş artırın. İlk ayın sonunda zorunda çalıştırın zaten 2 km ve ikinci ay 3-4 km Daha fazla ter kaybedersiniz, daha iyi temizler, vücudun toksinler. Bu nedenle, uzmanlar tavsiye koşturup rüzgar geçirmez ve sürdürülebilir bir giysi.

Eğitimden sonra hemen içmek yasaktır. Bunu bir saat sonra. Ama koşu daha iyi imtina yemek iki saat boyunca.

Ev fitness: tam insanlar önce ve sonra zayıflama, fotoğraf

İçin spor eğitmen olmadan ve evde ihtiyacı büyük bir alıntı. Birçok kişi egzersiz başlar şevk ile, ama 1-2 hafta sonra alırsınız daha fazla dikkat dağıtıcı işler ve ders sonunda koyulur kadar bitmiyor hiç.

Motivasyon ile yardımcı olabilir gerçek bir fotoğraf başarmış insanlar gücü bulmak için sıkı bir egzersiz programı takip etmek.

İnternet çağında mutlaka yazılır fitness kulübü, para ve zaman harcamak grup oturumları. Yeterli bulmak, ağ üzerinde uygun video kompleksi ile egzersiz ve tekrar bir eğitmen.

Hula hoop zayıflama: fotoğraf önce ve sonra

Şişman kadın vücudunda lokalize öncelikle karın yanları, kalça. Bu süreç, korunması ile ilgili üreme organlarının. Kadın doğası var yuvarlak kalça ve hafifçe çıkık bir göbek, çünkü bu durum onların işlevi üremeyi. Ve eğer vücutta görünür aşırı yağ, o ganimet bel ya da hiç gizler onu.

Zayıflama yapmaz, şekli mükemmel. Hatta bırakarak, kilo, değerli wasp bel mümkün değil görmek. Sonra yardım geliyor spor malzemeleri düzeltilmesi için karın ve yanal — nasıl hula hop yaptığını zayıflama. Fotoğraf önce ve sonra kullanım için ikna edici konuşmak etkinliği bu mermi.

zayıflama egzersiz

Burulma çember alır ve sadece günde yarım saat. Ayrıca, bu tür egzersiz yapabilir, müzik veya en sevdiğiniz tv dizisi. Birçok kız incelemelerde belirtiyorlar neredeyse hissetmiyorum çember, bel ve yarım saat eğitim tamamen harap ediyor. Ancak, bir sonuç bekleyebilir. Zaten bir kaç hafta sonra göreceksiniz nasıl simüle bel ve boca daha küçük olur.

Temel kuralları yeni başlayanlar için:

  • İlk ders seçin ve en hafif plastik nasıl hula hop yaptığını.
  • Başlayın egzersizleri ile günde 5 dakika. Eğer çember sürekli düşüyor, değil umutsuzluk: çok yakında öğreneceksiniz kolaylıkla bükmek.
  • Isı vücut egzersiz öncesi. Bunu gerçekleştirmek için bir kaç basit hareketleri.
  • Sırasında dönme çember çalışın hareket leğen. Dik durun, ayaklarınızı koyun geniş veya dar — size sunuyor. Zaten daha duracak senin ayak, daha fazla yük, karın ve kalça kasları, bu yüzden çalışın, zamanla elde tamamen kapalı diz.
  • Uygulama iyi havalandırmalı kapalı.
  • Büküm çember düzenli olarak. İçin tavsiye edilir, egzersiz olarak, her gün.
  • Ne zaman kendinizi daha güvende değiştirin kolay nasıl hula hop yaptığını üzerinde ağırlıklı ve ondan sonra kullanın masaj mermi. Her zaman yükün artması, değişen, çember, bel görünebilir morarma. Onlar korkacak bir şey yok, esmerleşme hızlı bir şekilde toplanır ve ağrı azalır. Ancak, uzmanlar önermiyoruz uygulamaya başlamak ' de ağır bir şal gibi kullanılan olabilir kendini yaralama. İçin ince kız bir riski vardır zarar iç organları.