Zayıflama ürünleri

Zayıflama ürünleri - inceleme araçları zayıflama: zayıflama hapları, zayıflama, mikrokristalin selüloz, zayıflama çayı, tay hap, meyve özleri, "süper sistem altı", zayıflama ürünleri yorumları.

Öyle görünüyor ki daha kolay – eczane-o zaman burada hangi seçim araçları zayıflama. Tabletler, çaylar, spreyler, iştah, yağ brülörleri. Yuttu – ve hiçbir kıvrımlar bel! Değer mi tüm bu yöntemler, harcanan para? Anlayalım!

Zayıflama hapları

zayıflama ürünleri

Eczaneden istenecektir onlarca inceltici, ama sadece birkaç gerçekten başa çıkmak için yardımcı olur bir sorun, evet ve sadece koşuluyla, kişi kendini sınırlar, gıda, aktif olarak hareket eder. Eğer bütün gün oturup bilgisayar başında, gece dayanın buzdolabı, hatta en iyi ilaç olacak güçsüz!

İlaçlar iştah azaltan ve

Bu araçlar, düşük iştah, olarak, sprey, hap ve aromatik şarkıları, gereken nefes. Satın almadan önce incelemek kompozisyon. Açıklamalar belirtildi kafein? Arayın daha güvenli bir araç. Küçük bir kutu sprey içerebilir doz olarak 300 bardak kahve! Uygulamadan sonra kalp vurma gibi çılgın, basınç artmış, ellerim titriyor, ve, ayrıca, işkence, uykusuzluk...

Bir kutu zayıflama ürünleri hiçbir söz kafein? Listelenen vitaminler ( askorbik asit ), kimyasal bileşikler ( sodyum benzoat ), otlar ( böbrek ve huş ağacı yaprağı, dulavratotu kökü ) veya esansiyel bitki, temizlik yemek için bir dürtü? Böyle bir ilaç zarar getirmez ( mi ortaya alerjisi bazı bileşenleri, ama ölümcül değil ). Yardımcı olur mu o da başka bir soru. Bağlıdır ne kadar güçlü iştah, çok yemek ister, yeterli mi hareket ediyoruz.

Karar, grev duygusu açlık aromaterapi, dikkatle uçucu yağ. Gibi bitkiler, olan, almak istediğiniz koku, - anason, portakal çiçeği, fesleğen, portakal çiçeği, kediotu, mine çiçeği, karanfil, sardunya, greyfurt, kekik, çam ağacı, yasemin, ylang-ylang, zencefil, çörek otu, sedir, selvi, tarçın, lavanta, tütsü, leuzea, limon, mercanköşk, mandalina, portakal, melissa, barış, mersin, ardıç, hindistan cevizi, nane, portakal çiçeği esansı, paçuli, papatya, biberiye, gül, ve pembe ve çay ağacı, sandal ağacı, çam, kekik, adaçayı, rezene ve okaliptüs.

Not: gerçek uçucu yağlar pahalı ( 30 ila 50 var.e. başına şişe ). Bu anlaşılabilir bir durumdur: sıkmak için değerli bir damla, gerek geri dönüşüm dağ hammadde. Ucuz yağ – en iyi sonucu üreme kurumsal koku normal bir bitkisel yağ. Kötü – sentetik bir analog, doğal uçucu bir koku, sahip şifalı özellikleri.

Belirlemek için sahte bir çırpıda: damla uçucu yağ, kağıt ve bekleyin buharlaşır. Kaliteli bir ürün ve nemi tutar noktalar.

Artıları. Nedeni ise sizin dolgunluk aşırı yeme, ilaçlar, boyunca azaltmak için kendinizi yemek için özel bir çaba sizin açınızdan. Başladığınızda takip güç, arıza çok üzücü, ve onların değildi, sokmak, iştah gibi yardımcı araçlarla zayıflama.

Eksileri. Gibi araçlar için değil alıştırmak doğru yemek, sonra iptal iştah geri döner.

Fiyat 15.e. başına şişe uçucu yağ, sprey 2-3 kat daha pahalı.

Mikrokristalin selüloz ( MKC )

Reklam düşünüyorsanız, muaf, aşırı kilo ve toksinlerden – uç ürünlerin paylaşımı. Olsun onu özel olarak işlenmiş pamuk. Bileşimi ve özellikleri, mikro mikrokristalin yakın doku sebze ve meyve. Çalışma prensibi şöyledir: ile şişmiş mide, o bir yanılsama yaratır tokluk, sindirmek ve hareket olarak temizlenmesini bağırsak: geçen madde yolu, mekanik olarak temizler.

Son yıllarda yeni – tablet MKC zenginleştirilmiş mineraller ve vitaminler. Verdikleri biyo-ilavesi ek özellikleri – sağlık ve tonlama.

Artıları. Normalleştirir, sindirimi sağlar vazgeçmek, daha az yemek.

Eksileri. Kilo vermek için tek bir MKC oldukça zor. Yemek için isteksiz, gerekli yutmak değil 3-4 tablet ve flakon, bu da zaten aşırı doz!

Fiyat - en ucuz için tüm araçların zayıflama bu sınıf, şey, aslında, talep alıcılar.

Zayıflama çayı

kilo nasıl yardım ilaçlar

Bir şey hariç, laksatif ve diüretik otlar ( örneğin, saman, böğürtlenli sac ), bu çay yok. Bazı çeşitleri sadece tasarlanmıştır ağırlığı azaltmak için ve temizlik için – içeren kuru toz, pancar konsantresi, aktif karbon. Böyle bir çay partisi olabilir ciddi bir sorun olabilir, çünkü biter ishal.

Karar getirmek için bir aylık bir kurs sonuna kadar, belki yeniden yüklediğinizde birkaç kilo, tükenmiş ve tenli olacak, sonra dizanteri.

Artıları. Ürünlerin saygın üreticileri ile iyi seçilmiş bir karışımı otlar hareket yavaşça, gerçekten iştahı azaltır ve normale bağırsakları.

Eksileri. Altı sahte ( ve çok ) neden ishal ve dehydrating. Eğer acil bir sırada bağırsaklara büyük bir kısmı, içeriğini ve çekilme doku sıvı, bir gün sıfırlamak için 3-5 kg. Ama yapılacak diğer gün, her iyileşir, hatta bol: sindirim sistemi tekrar dolduğunda, yemek, vücudu besler, nem. Bu durumda, böbrek, bağırsak, alışık uyarım dışarıdan başlar, tembel ve olacak şişmeye ve kirli, overseeding üzerinde laksatifler ve diüretikler.

Fiyat çok uygun – 5-10 var.e. paket başına.

Tay hap

Yasak uygar ülkelerde ve kayıtlı rus pazarında, ama bazen hala rastlamak büyükşehir satan mağazaların oryantal ürünler şeklini korumak için.

Ne zaman 1990 yılında tay tablet geldi sınav test Merkezi gıda ürünleri beslenme Enstitüsü RAMS, meğer onlar öğeleri içerir bitkisel ve kimyasal bileşenleri.

Bitkisel öğeler neden sancı bu ot, geleneksel olarak önerilen kilo kaybı için. Ve kimyasal bileşenleri uzman bir uyarı vardır. Phentermine aynı düşünün psikotrop aracı, benzer ilaçlar. Kullanmak, gıda katkı maddelerinin yasaktır!

Artıları. Onlar sadece yok. Kilo bu durumda kabul edilemez bir nimet. Uyuşturucu bağımlıları acı değil, onun aşırı, ama aynı olacak değil, bir ilaç almak, kilo vermek!

Eksileri. Amerikalı doktorlar kurduk: her üçüncü, alıcı tay hap, etkiler, kalp kapakçıkları. Göre, rus doktorlar, ilaçlar yüzünden bozulan uyku, saçları dökülüyor, pul pul tırnaklar, pullu deri gibi ağır vitamin eksikliği.

Fiyat- onun hakkında genel bir konuşma: bu iyilik size bir hediye yok!

Meyve özleri

Talimatları araçlara zayıflama bu gruplar genellikle yazılı anladıysam ne olayım «gibi bir kapsül tüketmek kadar kalori, ne kadar 15 ( ! ) kg taze meyve». Doğru bir açıklama, bu nasıl oluyor, çok sisli: «Meyve asitleri ... bind gelen gıda kalori». Sanki kalori vardır en saf haliyle ve bunları engellemek, gıda, yağ ve vücuttan!

Bölüm alımı çok farklılıklar var. Ambalaj üzerinde yazılı alınması yemeklerden önce, ek açıklamalar ( bölüm «Uygulama» ): yemek sırasında ve biraz daha yüksek bir bölümünde, «Eylem», bir alıcı bildirdi: «Zaman, öğle yemeğinden önce ve akşam yemeğinden alıyor biri bu kapsül...»

Artıları. Sağlar, vücudu amino asitler ( lizin, fenilalanin gibi ), vitaminler ( B6, PP, c ), makro ve mikro elementler ( demir, magnezyum, silikon ) ve meyve asitleri, metabolizmayı canlandırmak.

Eksileri. Ağırlığını etkilemez, ama uygulanabilir gibi sıkılaştırıcı biyolojik aktif katkı maddesi gıda kilo için.

Fiyat - 20 var.e. ambalaj ( eksik 10 gün için ).

Yağ brülörleri

Onlar bir şey, tabii ki, yakmak, ancak bir dereceye kadar metabolizmayı canlandırmak için yardımcı olur daha iyi aktarmak için fiziksel yük. Bu araçlar ağırlıklı olarak tasarlanmış olanlar için aktif bir yaşam tarzı. Almak, en azından bir bitkisel enzim bromelain, ananas ve papaya. Sırasında aerobik egzersiz ne zaman yükselir, nabız ve solunum, bromelain gibi davranır katalizör yağ metabolizması.

Ama eğer en iyi arkadaşın fitness, kilo özü ananas anlamı yok – bağımsız bir aracı, kilo kaybı için uygun değildir. Ama bilgili bayanlar takdir bu biyo-katkı başka. Bromelain kan kolesterol seviyesini azaltır ve çalışmasını kolaylaştırır, kalp sağlığını geliştirir önceki gün kritik bir gün.

doğru zayıflama

Artıları. Aktif takipçiliği fitness yağ brülörleri kilo yardımcı olur.

Eksileri. Sayılmaz, kilo vermek, onlara bir sedanter: sadece para atın!

Fiyat 20.e. paket başına.

Süper sistem altı

İçerir birçok yararlı bileşikler: 72 mineral ve 12 vitamin normale metabolizma.

Chromium picolinate oluşturur, kas kütlesini azaltır ve şeker istek. Zencefil, biber, özler, kola cevizi ve yeşil çay tüketimi artırmak enerji yardımcı kalori yakmak.

Artıları. İlaç test ünlüler. Ama unutmayın: eğer süper bir sistem oldu Vadisi haline cane, bu demek değil ki, ve sizinle olacak aynı metamorfoz. Hiçbir mucizeinceltici vücut değil muaf kendiniz üzerinde çalışmak için ihtiyaç vardır.

Eksileri. Spor olmadan diyet ve yaşıyor gibi kuvvetlendirici etkisi vardır.

Fiyat yer 30-40 var.e. paket başına.