Böyle farklı bir zayıflama çayı

Soru zayıflama umurumda tüm kadınlar istisnasız. Ekstra kilo ve gram, kendinizi bulmak mümkün gibi irade / güç ve çok ince güzellikleri. Ve bu ve diğer işkence soru: ne böyle bir yemek ya da içmek için kilo gitti kendileri. Böyle bir sihirli mermi araçları bulmak için değil, ama kolay bir yolu vücut yardımcı olmak kurmak metabolizma vardır. Bunu yapmak için, almak için doğru bir zayıflama çayı. Sır değil ki, çaylar, zayıflama, satılan eczaneler ve mağazalarda, çoğu zaman çok etkili. Onların yardımı ile elde edilebilir mi ki, kısa süreli kilo kaybı nedeniyle diüretik ve etkisi.

Zayıflama çaylar otlar

zayıflama çayı

Uzun süreli kullanımı, diüretik ve laksatif ilaçların, izin ve bitkisel getirmek vücuda yarar değil, zarar. Onlar kurutmak ihlal elektrolit dengesi sonucu bozulduğu, böbrek, görünür kas güçsüzlüğü. İşte zayıflama çayı bir ek olacak bir diyet ve fiziksel egzersiz olur mükemmel bir araç normale kilo. Böyle bir çay vaat yağ yakmak için kaç gün ve kurtulmak hastalıklar.

Doğru zayıflama çayı ozdoravlivayuschim hareket gastrointestinal normalleştirir metabolizma, toksinler ve atıkların vücuttan kanı temizler ve karaciğer. Sonuç olarak, vücudu gençleştirir ve kendisi kurtulur ekstra kilo.

Almayın çayeğer sen are değil emin olarak onu oluşturan, ya da bir parçası olarak belirtilen tatlandırıcılar, renklendiriciler ve diğer kimyasallar. İyi fabricate zayıflama çayı kendi kendine.

Yemek tarifleri zayıflama çayı

Mix 1 çorba kaşığı karahindiba kökü, meyve, maydanoz ve rezene yaprakları, nane, 3 yemek kaşığı akdiken kabuğu. Bir çorba kaşığı bu karışımı kaynar su dökün ve 15 dakika bekletin. Gerginlik ve içecek iki ay boyunca 2 yemek kaşığı sabah aç karnına.

Mix kuru üvez meyveleri ve yaprakları ısırgan oranı 7:3. Karışımı bir yemek kaşığı kaynar su iki bardak dökün ve bekletin 10 dakika. Gerginlik ve içecek yarım bardak günde 3 defa öğünler arasında.

Mix 80'de böğürtlen yaprağı, 10 gr huş ağacı yaprağı ve anne ve üvey. İki yemek kaşığı karışım dökün 0,5 litre kaynar su ve 15 dakika ısrar ediyorlar. Gerginlik ve içecek için bir bardak günde iki kez — sabah ve akşam.

Mix 3 yemek kaşığı akdiken kabuğu ve ısırgan yaprağı, 2 çorba kaşığı nane yaprağı, 1 yemek kaşığı hint kamışı kökü. Dökün 1 yemek kaşığı (üstü için) karışıma iki bardak kaynamış su, ısrar 4 saat Gerginlik ve içecek yarım bardak yemeklerden önce yarım saat için günde üç kez.

Rağmen, bu tür çaylar sağlık için yararlı, onları alarak tavsiye akut GASTROİNTESTİNAL hastalıklar, böbrek taşı hastalığı, hamilelik ve emzirme sırasında.

Yeşil ve siyah çay zayıflama

Yerine sabah bir fincan kahve, çay. Birincisi, şeker ve krema eklenen kahve olsun daha az kalori (kalori çay önemsiz küçük), ikincisi, çay sıfırlamak yardımcı olacaktır zaten biriken ağırlık. Çay davranır, sağlık ve tüm vücut üzerinde. O yardımcı olur, düzenli kardiyovasküler, solunum, sinir, ürik, bağışıklık sistemi.

Yeşil çay mükemmel bir seviye kontrolü, kan şekeri. O yavaşlar onu emme sonra yemek. Aynı insanlar, başladı, yeşil çay içmek, daha az yemek %40-60 kendi normal porsiyon. Çay için çok şey yaptı, onu seçmek ve yapmak.

Her şeyden önce, vazgeçmek çay poşetleri. Orada hiçbir şey yok çay için, basit bir kokulu çay toz. Dikkat renk çay yaprağı. Yeşil olmalı, renk tonları farklı olabilir – karanlık ışık, zeytin, ama hiçbir şekilde karanlık kokulu sen. Unutmayın en önemli kural: daha hafif bir yaprak yeşil çay, ancak, o daha iyi. Dikkat edin paket içeriği: hangi dış yaprakları, ve ne daha var, onlar hariç. Pakette kaliteli çay izin verilir, sadece %5 kırılan yapraklar ve dallar, daha fazla değil. Çay yaprakları olmamalıdır dönüşme toz ufak onlara dokunma.

yeşil çay zayıflama

Demlemek lezzetli kilo kaybı için yeşil çay, 1 çay kaşığı alın, 100 ml su. Dökün çay sıcak ama değil kaynar su. Eğer su haşlanmış, birkaç dakika bekleyin, o sıcak, yaklaşık 80 derece. Bir dakika sonra, ilk su boşaltın. Dökün çay ikinci defa ısrar paket talimatlara göre. Eğer bunun için uzun bir süre, daha sonra çay başlar, acı tat. Çay almalısınız şeffaf, yumuşak tadı ve hoş bir kokusu vardır. Kaliteli çay dökün, bir kez daha, o olacak sadece lezzetli. Deneyin de dahil bir diyet ile çay — zencefil çok iyi bir araç sağlayan kurtulmak için belli bir miktar nefret subkutan, vücut.

Başka bir harika bir çay, hangi ile kilo vermek mümkün. Bu Pu-Er — yumuşak çay, etki, mide, uyarıcı bir iş, safra kesesi ve karaciğer, hızlanan metabolizma. Yeterli içme 2 bardak sıcak çay, bir gün ve bir sonuç değil, yavaş. Özellikle o gösterilir, sonra bayramlar, ne zaman mide dolu yağlı, ağır bir gıda.

Siyah çay kilo kaybı için olabilir daha az etkili. O da yavaşlar, yağ emilimini aksiyonu çok sayıda yüksek bileşikler geliştirmek, metabolizma. Neyse, ama yiyerek tereyağı bir topuz ya da bir parça kek, çok su için, onları bir bardak çay. Yani şansını azaltmak kilolu.

Süt çay – zayıflama çayı

Japonlar için çay içme büyük miktarlarda kilo kaybetme hedefi ile ilgili çok şüpheci eklemek için, ona süt. Mol, süt bağlar tüm aktif bağlantıları çay vermeden ayarlamak, vücudun metabolik süreçleri. Ama deneyim birçok kadın olduğunu kanıtlıyor var aracı bir arada zayıflama – süt çay. Onunla istemiyor ne yemek, ne içmek, ne tatlı, ne ekşi, ne sabah ne de gece. Eğer aniden iştah uyandım, kolayca loş bir yudum çay, süt ile. Herhangi bir diyet, onunla yerlerde kolayca ve acı olmadan. Yani böyle bir zayıflama çayı değil, yağ yakar, ve sadece iştah bastırır. Orada bir dezavantajı: ilk gün gibi davranır güçlü bir idrar söktürücü, ve sonra her şey düzeliyor.

Ürünlerinde kendinizi sınırlamak için değil, göze her şey, sadece iştah hemen hemen kaybolur. Doygunluk oluyor olması nedeniyle sıcak bir çay çeker, süt, yağ asitleri. Tavsiye, yemek, çay, süt ile az yağlı süt, ama eğer aynı anlamda tam bir doygunluk gelir, alın süt, sıradan bir 2,5% yağ içeriği. Bu yüzden sessizce git diyet sebze ve balık yemekleri. Ve sonra zayıflama garantili.

Var birkaç alışkanlıklar yemek için bu harika bir içecek:

1) Kaynatın 2 l su, uykuya dik kaynar su 3 yemek kaşığı yeşil çay. Serin örtü altında 20 dakika ve sulandırmak için 1 l süt (0,5%). Israr karışımı 10 dakika ve gerginlik için. Gün boyunca içecek sıcak veya soğuk.

2) Kaynatın 1,5 lt süt (0,5%), ekle 1,5 yemek kaşığı yeşil çay demleyin, 30-40 dakika, gerginlik ve içecek bir gün. Bu aynı tarifi yapabilirsiniz ve siyah çay. Sonuç çok çarpıcı.

3) Seçeneği tembel: demleme poşet yeşil çay bir kupa sıcak su, seyreltilmiş çay süt yarım ve bir içki.

Süt çay kilo kaybı için tek bir sıvı, istediğiniz bir içki, bir gün mutlaka ekleyin daha 1-1,5 l temiz su.

Kesinlikle zayıflama çaylar – değil her derde deva. Kendilerini onlar ile baş yardımcı aşırı kilo, ama eğer almak sorunu kapsamlı bir şekilde, elde etmek önemli bir başarı. Her şeyden önce denge yemek. Diyetisyenler tavsiye geçmemesi eşiği 1500 kcal / gün, ama altına 1200 kcal. Bu da zararlı olduğu gibi aşırı yemek yeme. Mutlaka diyet proteinler, onlar olmalıdır en az %15-20 günlük diyet. Kadın vücudu için çok önemli bir yağ, hiçbir şekilde mümkün değildir taşımak için az yağlı ürünler. En azından bir çay kaşığı bitkisel yağ ile sabah yemek ihtiyacı. Aynı yardımcı olacaktır normale iş mide. Pes etmeyin, tatlı, uzun oruç çok kolay gerçekleşmeyebilir. Bu nedenle 100 kcal göze şeker yemek ya da kurabiye. Mutlaka multivitamin ve eser elementler, onların yetersiz ürünler.

zayıflama çay

Yapmayın ara öğünler arasında daha uzun süre 5 saat, aksi takdirde yavaş metabolik süreçleri. Çünkü tavsiye imtina yemekten sonra 18-19 saat sonra sadece vazgeçmek ve yağ içeren ürünler.