Etkili zayıflama

Etkili bir zayıflama anlamına gelir iki seçenek sıfırlama kilo:

1. Kurtulmak aşırı kilo ve genel durumun iyileştirilmesi, vücudun uzun bir süre. Etkili zayıflama yöntemleri bu durumda:

doğru zayıflama
 • Sağlıklı bir yaşam için;
 • Dengeli beslenme;
 • Ölçülü, düzenli fiziksel.

2. Sıfırlama önemli miktarda ekstra kilo için kısa bir süre. Bu etkili kilo kaybı genellikle:

 • Oruç;
 • Mono-diyet;
 • Sıkı bir düşük kalorili diyet.

Şişmanlık vücutta biriken bir süre için, ve bir çift ekstra kilo çok rahatsızlık dağıtmaz, daha fazla katkınız için kilo yükü artar, tüm organ ve sistemi bozulan hastanın genel durumu, sorunları görünür psikolojik. Belirlemek gerekir, hangi etkili zayıflama yöntemleri seçmeniz gerekir sorunu çözmek için.

İlk bakışta, tercihen ekstra ağırlık kurtulmak için hızlı bir şekilde. Seçmek için uygun bir diyet ve kısa zamanda zor kısıtlayarak diyet, kazanmak için eski olur. Bu durumda, ne keskin bir sıfırlama kilo eksikliği nedeniyle güç, vücut neden olur moduna tasarrufu azaltarak tempo metabolizma. Bu nedenle, sonunda diyet, kısa sürede geri tanıdık bir gıda rejimi, rahatladım ağırlık hızla geri döner. Çünkü, metabolizma yavaşlamış, işe düzenli ekstra kilo. Tam da bu nedenle, kabul edilir, genel formülü tüm diyetler için hızlı ve etkili bir şekilde zayıflama – «eksi on artı on beş», sözde «yo-yo etkisi».

Hemen hemen tüm yöntemleri etkili zayıflama kısa sürede bir sürü var, kontrendikasyonları ve olumsuz etkileyecek sağlık ve genel refahı. Birçok olmasına rağmen, bunları kullanmak zorunda sıfırlamak için birkaç ekstra kilo ayarlanabilir şekli önce, önemli yaşam olayları (yıldönümü, düğün, gezi, tatil, vb.).

Makul bir yaklaşım sorunu, aşırı kilo için etkili bir kilo kaybı gezinmek için değil de, tanrı'nın sonuçları kısa ciddi kısıtlamalar ve radikal bir değişiklik değil, sadece tarzı ve beslenme alışkanlıkları, aynı zamanda bir yaşam tarzı, bir bütün olarak.

Etkili zayıflama evde

Neler etkili kilo kaybı evde - kolay uygulanabilir bir görev. Kurallarının uygulanması için güç modu, fiziksel efor, zamanla sadece yol düzeni, şekli, aile kuracak, yaratılış, aynı zamanda önemli ölçüde artıracak sağlık durumu.

En önemli bileşeni etkili zayıflama evde – tam, dengeli beslenme sağlayan:

 • Doğru protein – az yağlı et, kümes hayvanları, baklagiller, az yağlı süt ve süt ürünleri;
 • Yararlı yağlar – yağlı balık, omega içeren-asit, bitkisel yağ, tercihen zeytinyağı ve keten tohumu, tereyağı, düşük yağ içeriği;
 • Kompleks karbonhidratlar – kepekli ekmek, tahıl, kahverengi pirinç, çeşitli meyve ve çilek, kuru meyveler, doğal bal;
 • Optimum protein, yağ, karbonhidrat dengesi, protein, yağ ve karbonhidrat. Ayarla, günlük rasyon gerekir bunu sonraki miktar kalori 45-65 oranında karbonhidrat, 20-35 oranında yağ, 10-35 oranında protein. Kilo vermek isteyen için takip edilmelidir oranlarda protein, yağ ve karbonhidrat 30-20-50;
 • Vitaminler yeterli miktarda – bir sürü meyve, sebze, ağırlıklı olarak çiğ, dana karaciğer, fındık;
 • Gıdalar, katkı ve yardımcı olur vücut ve uyarıcı zayıflama – zencefil, sarımsak, beyaz şarap, balsamik sirke;
 • Temiz içme suyu, en az 1.5-2.0 l / gün, tercihen bir bardak su ile 15-20 dakika kadar yemek.
beslenme sırasında kilo kaybı

Tüm gıda bir masaya vurur, etkili kilo kaybı için sağlıklı olması gerekir. Reddetmek, yarı mamul ve ürünler endüstriyel imalat, çünkü bunların içeriği yüksek, koruyucu, emülgatör, trans yağ, tatlandırıcı katkı maddeleri, lezzet arttırıcılar ve diğer zararlı kimyasal bileşikler. Herhangi bir egzersizi, cips, yemek, hızlı yemek (fast food), şekerli ve gazlı içecek, meyve suyu paketleri.

Yemekler pişmiş, doğal ve taze ürünleri, en iyi satın almak için piyasada veya özel bölümler süpermarketler.Mümkün olduğunca az tuz yemek, bir tutam kullanmak, deniz veya iyotlu tuz. Hem vücut miktarda tuz bulunur ürünleri ve aşırı geciktirir, vücutta su engelleyen, onun temizliği artırır, şişme ve engelleyen bir süreç zayıflama.

Önemli an etkili kilo kaybı – doğru beslenme. Arzu var, aynı anda en az 4-5 kez bir gün, küçük porsiyonlar. Akşam en geç yedi saat ya da en az dört saat yatmadan önce.

Yararlı diyet takviyesi sağlayan kaydet işlerliğini ve etkinliğini artırmak için önlemler kilo kaybı olacak ilaçlar, yardımcı hücre metabolizmasını dengelemek.

Gerekli bir sahne herhangi bir programda zayıflama beslenme inanıyorum arıtma, modern ilaçlar. Onlar aktif olarak absorbe sadece zararlı toksinler, bol gelen kan bir bölünme vücut yağ. Bu toksinler kışkırtmak özgü diyet, mide bulantısı, ağızda kötü bir tat bozuklukları, sandalye, donuk cilt görünümünü üzerinde sivilce ve lekeler. Bu jelleştirici iyi mide doldurur, böylece oluşturarak tokluk hissi berbat aşırı mide asitleri ve enzimleri nötralize ederek onların tahriş edici mide duvarı. Diyelim ki, onun tekniği uzun süreli kurslar aksine diğer sorbentler.

Egzersiz etkili kilo kaybı için

Düzenli egzersiz ve ölçülü egzersiz sürecinde gerekli etkili kilo kaybı artırmak için güç tüketimi güçlendirmek, kas tonusu, kan dolaşımını artırmak ve vücudun iyileşme.

Günlük olarak çalışacak aşağıdaki basit karmaşık bir egzersiz olarak sabah veya akşam şarj hızlandırır reset kilo ve genel fiziksel durumu iyileştirmek:

 • Ellerini yükseltmek yoluyla taraf yukarı, streç ve geriye doğru eğmek göğüs kaldırma çorap. Lavabo tam ayak, el ile yandan aşağı;
 • Bir el kemer, ikinci el kaldırdı, başının üzerinde, gerçekleştirmek daireler. Değiştir elini;
 • El kemer, tırmanmaya çorap, gerçekleştirmek için daireler tekme, sağ ve sol tarafa dönüşümlü olarak;
 • Ayaklar omuz genişliği, eller kemer, dairesel hareket, belden sağa ve sola;
 • Ayaklar omuz genişliği, eller kemer, iptal, sol ayak sola doğru eğilmek, ona sağ elini başının üzerinde uzanan bir sola yere paralel. Tekrarlayın diğer tarafta.

Aynı zamanda etkili kilo kaybı için yararlı olacaktır:

 • Birlikte ayaklarınızı, ellerinizi ihmal yükselişi eller yukarı ile alternatif baskın ayak önce;
 • Ayaklar omuz genişliği, eller, kemer gövde büküm sola baskın sağ el, sol yan ve tam tersi;
 • Ellerini önünde yüksekliği, göğüs, ayaklar omuz genişliği, max ayak ters kol, çorap dokunma parmak;
 • Birlikte ayaklarınızı, ellerinizi boyunca vücut, ağız kavgası uzanmış kollarıyla ileri ile dönüşümlü ağız kavgası zaman ellerini yere dokunmadan;
 • Bacaklar birlikte, dört atlama, iki ayak, iki sıçrama, sağ ve sol ayak.
etkili zayıflama

İlk anda, her egzersiz yapmak 2-4 kez, yavaş yavaş artan yük. En iyi şekilde her egzersiz yapmak için 8-10 kez, heyecan, hoş bir yorgunluk.

Etkili zayıflama mümkün sadece durumda, ne zaman arzu iyi bakmak ve iyi hissetmek için daha fazla arzu, lezzetli ve bol yemek ve mümkün olduğunca az hareket.