En etkili öneriler ve egzersiz için karın

Eğer büyük yuvarlak kalça ve kalça, şimdi bile moda, karın ve boca kalır en sorunlu bölgeler istiyorum kız sofistike bir siluet. Öncesinde tatil hakkında bir soru gibi hızlı bir şekilde kilo vermek, karın ve yanları değer daha korkunç, çünkü herhangi bir, hatta en güzel elbise bakacağız, çok etkileyici değil, büyük bir göbek. Peki karşılamak için çalışacağız, tüm nüansları bu soru ve etkili vermek için ipuçları hızlı kilo vermek değil, sadece karın ve yanları, ama oluşturmak için hassas bir bel. İpuçlarını takip ederek ve yaparak aşağıdaki en etkili egzersiz için karın ve yan evde, sen kurtulmak için sözde kurtarma daire, peki ne kadar hızlı kilo vermek ve bu alanda bağlıdır çaba ve, tabii ki, ilk hacmi.

zayıflama egzersiz

Önce tavsiye vermek ve örnekler vererek yardımcı olacak bir egzersiz yağ kurtulmak için karın ve kalça, uyarmak gerekir, kilo vermek, sadece belirli bir alanda vücut imkansız. Sadece yapmak daha fazla önem sorunlu bölge bizim durumumuzda, karın ve boca, birikmiş aşırı miktarda yağ.

Ve böylece yağ, bir makale biz zaten isyan bir konu, yağ, ama, belki, tekrar, bazı yanlış sıkıca sıkışmış kafalarında pek çok kilo vermek isteyen. Neden birçok kişi egzersiz ve tasarım, karın kasları için yardımcı olacaktır karın yağ yakmak, daha fazla inanıyorum eğer herhangi bir ağırlığı, etkisi daha güçlü olacaktır. Bu mutlak bir efsane, sen gerçekten iyi bir pompa karın kasları, ama azalan karın bölgesinde yağ bu etkisi küçük bir dereceye kadar, bole ek olarak egzersiz yaparak basın ile ek ağırlık, kaslarınızı büyüyecek böylece mide daha dışbükey. Söyleyeceğim başka bir şey için egzersizler karın elde edilebilir sadece %20 toplam etkisi olarak vücut yağ azaltılması karın, bu ne olurdu düz bir karın, uygulamak için bir dizi önlemler hakkında aşağıda tartışacağız.

Şimdi bir başka yanlış kanı hakkında, eğim dambıl ile yapacak beline daha şık ve yağ yakar bu alanda, saçmalık! Bu nedenle, eğer yükselmek kasları da bel sadece görsel olarak daha geniş, bir o kadar da yapmak eğilme, o zaman sadece herhangi bir ek ağırlık.

Beslenme, zayıflama, karın ve yan

İlk gereken dikkat ve değiştirmek için, bu, tabii ki, günlük diyet, düzeltme olmadan, hangi hatta en etkili zayıflama egzersiz karın olacak etkisiz. Doğru beslenme hakkında, sayma kalori ve benzer şeyler söylenmiştir küçük değil, ancak, vurgulamak ve temel kurallar, güç, size kilo ve azaltılmış miktarda karın ve yanal.

 • azaltmaya çalışın kullanımı ve daha iyi bir diyet tamamen ortadan kaldırılmıştır, en azından bir süre için zayıflama, hızlı karbonhidrat (şeker ve şeker içeren gıdalar, onun bileşiminde, ekmek, vb.);
 • çalışın, yemek hazırlamak için daha az tuz içeriği, tuz, su tutma vücutta, böylece kendini şişlik;
 • yemek küçük porsiyonlar (200 gr) 4-5 günde bir;
 • göz ardı etmeyin, su dengesi, günde en az 1,5-2 litre saf su için, günde, bu sayede metabolizmayı hızlandırmak, sonuçta olumlu etkileyecek sürecinde zayıflama karın bölgesi de dahil olmak üzere;
 • yerine yağlı et ve balık, az yağlı. Az yağlı etler: tavuk, hindi, sığır eti, dana eti, tavşan eti. Az yağlı balık: hake, walleye pollock, sazan, levrek, walleye pollock, sazan, kefal, turna, morina, çipura, pisi balığı;
 • olarak hazırlama yöntemi tercih edin kızarmış, varka, söndürme, pişirme, buğulama.

Kuralları gerçekleştirmek için bir ev egzersiz için karın ve yan

nasıl düzgün kilo
 1. İçin en etkili zaman egzersiz için karın ve yan evde, sabah, zaman, zaman henüz kahvaltı ya da 2-3 saat sonra sabah yemek. Bu süre içinde vücudun çok daha hızlı yağ yakar, yok olan sözde «güç».
 2. İstiyorsanız, tam olarak kilo vermek, karın ve yanları, o zaman unutun farklı ağırlıkları, tüm ev egzersizleri karın ve yan gerçekleştirmek için kullanın sadece kendi vücut ağırlığını. Aksi takdirde yükselmek kas verecek görsel bir artış.
 3. Elde etmek için sonuçları gözlemlemek için düzenli egzersiz kaçınarak, daha uzun bir kesinti. Ayrıca koşturarak ev egzersiz için karın ve yanal gerekir kendilerini yoğunluğunu ayarlamak için egzersiz ve vermek değil, kendine iyilik hissi, kolay yorulma.
 4. Alternatif zayıflama egzersiz ile karın kardiyo yükleri, böyle bir kombinasyon mümkün kurtulmak için aşırı yağ karın çok daha hızlı. Gerekli alternatif egzersizler ile farklı genlik gerçekleştirmek.
 5. Ne için kilo vermek, karın ve yanlarda yeterli 2-3 haftada bir egzersiz programı için bir ders seçin 3-4 egzersizleri uygulayın ve onları birbiri ardına üç yaklaşım, her bir egzersiz olan oluşmalıdır 25-30 tekrarlar.

Hula hoop zayıflama karın ve yan evde

En uygun ve etkili yolu karından yağ çıkarmak ve oluşturmak güzel ve ince bir bel için evde bir çember. Peki hala çember sürecini etkiler zayıflama ve alabilirim ile çember kaldırmak için karın ve boca? Döndükçe çember bir geçiş yapar ve destek, kas, karın, sırt, kalça, kalça ve baldır. Ancak, değil sadece yapmak, kasları, antrenman sırasında, çember, kalori yakmak, hem de teşvik kan dolaşımı, karın bölgesi ve hızlandırmak metabolik süreçleri genel olarak neden aktif yakma, vücut yağ. Dahası kullanarak çember zayıflama karın, aynı zamanda, kurtulmak selülit bu alanda. İlk bakışta, oldukça basit, yine kendine bir çember ve uzaklaştırma hacimli bir bel, kurtulmak için karın ve yan, ancak, ne zaman görüyorsun kilo kaybı kullanarak çember, ortaya bir dizi soru çalışacağız cevaplar bulmak.

Hangi şal daha iyi ve daha etkili bir zayıflama?

Eğer bir acemi ve henüz öğrenmek hula hoop döndürmek başlamadan önce aktif olarak kullanmak, kilo kaybı için satın almak için değer bir çember daha kolay, örneğin alüminyum (içi boş içinde) veya plastik. Daha çabuk öğrenebilirsiniz tekniği gerçekleştirmek ve kalori yakmak. Sonra bilemek tekniği gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz daha ağırlıklı çemberler ya da örneğin zaten satın alınan alüminyum (içi boş) uykuya kum veya bezelye, kısacası her şey size gelirse, ana hedef değer olacaktır. Ağırlıklı hoop (1,5 ila 3 kg) kilo yardımcı olacak karın ve biraz uyarlamaya hatlarını bel.

İçin, kilo, karın, kurtulmak için geri yanal ve selülit bu alanda tercih edin ben. Böyle bir çember var onun yüzey masaj topları başa çıkmak mümkün olacak, sadece yağ ile karın, ama rahatsız edici selülit.

Satın alırken çember mutlaka takip edin, ne çember çizim sizin büyüme, bunun için dik durun, hoop koyun yere, önünde ve takın, vücudunuzun üst kenarı çember mi yüksek düzeyine alt kaburga. Aynı çember satın alma, emin olun tüm yüzeyi pürüzsüz ve hiçbir yonga ve diğer kusurlar. Satın alırken masaj çember, emin olun yüzeyinde gömülü çember topları vardı, yumuşak ve kendi ekseni etrafında dönüyordu.

Doğru ve ne kadar büküm hoop, ne göbek kurtulmak ve yanal?

İlk aşamalarında başlar büküm çember 5-7 dakika bir ders, her yeni işgal yavaş yavaş artırın bir süre önce 45 dakika. Bir başka önemli bir yönü mutlaka dikkate almak gerekir, o zaman sen-ebilmek başlamak büküm çember, yani iki saat önce veya iki saat sonra yemek. Aksi halde, neden büyük bir zarar kendi sağlık.

hula hoop zayıflama

Ne kaldırmak için karın ile, çember, doğru, büküm, bu büküm, değil, onu yakalamak düşen bunun için yapmanız gereken rotasyonel hareketleri alt muhafaza parçası ile küçük genlik. Ayak tutun omuz genişliği veya biraz daha geniş, biraz viraj onların kucağında. Karın kasları ve bel her zaman tutun muallakta. Döndürmek gerekir çember saat yönünde yapmadan bu ani hareket, ne olursa olsun zarar bel. Üzülme eğer hemen çıkmazsa büküm çember uzun bir süre, inan, tekniği doğru çalıştırma zamanla gelecek. Ders sırasında çember ile takip edin, nefes, olmamalı aralıklı. Doğru nefes hızlandırmak için yardımcı olur, metabolik süreçleri, sırayla yakımını hızlandırır, vücut yağ.

Egzersiz çember ile zayıflama karın

Araştırmalar üç en etkili egzersizler göbek kurtulmak, yapabilirsiniz tek bir egzersiz için bir meslek veya bunları gerçekleştirmek için karmaşık, egzersiz yaparken daha farklı. Ancak unutmayın ilk aşamalarında size yine iyi performans için normal ivme çember ve sadece ulaştıktan sonra, iyi bir teknik geçin etkili ve daha karmaşık egzersizleri ile çember.

 1. Egzersiz ile çember «Yoga rotasyon»birlikte ayak düz Durun, kollarınızı bükün dirsekler parmak toplayın kale arkasında. Dirsek çözülür yandan. Büküm çember yaparak, düzgün dairesel hareket (küçük genlikli) taraf. Şu 88 döndürme tek yön ve 88 döndürme diğer tarafa. Kendini şehre bırakmak isteyenler için yönlerini bu egzersiz nefes çalışın, nefes, birkaç saniye nefesini tut ve bu imkanlar karın içeri. İlk aşamada uzun, 2 tekrar her iki yandan, her meslek artırın tekrar sayısı 7.
 2. Egzersiz ile çember Rotasyon «gezegenler»Bu egzersiz biraz daha karmaşık, ayaklarınızı koyun biraz zaten omuz genişliği, eller almak için kafa. Başlayın büküm çember saat yönünde, bazı devir bir çember, sonra siz başlayın, yavaş yavaş açılmak, kendi ekseni etrafında takip çember (sağ). İzleyin 10 döner ve sağa 10 sola.
 3. Egzersiz için karın «Göksel ok»Oldukça karmaşık bir egzersiz yardımcı olacaktır temizlemek karın kullanarak çember gerektirir iyi bir fiziksel hazırlık ve gelişmiş duygular denge. Vücudunuzun hatırlatan ok, saat, ayak, birlikte, rise demi-pointe sonuç (çorap), kollarınızı kaldırın ve başınızın üzerinden bağlayın avuç. Tam da böyle bir poz büküm çember, bu hız egzersiz yapmak önemli değil. Egzersiz yapın, 10 dakika boyunca.
 4. Egzersiz oldukça karmaşık, ama çok etkili bir mücadele ile büyük bir göbek. Kilit pozisyonu ayakları ile birlikte (sıkıca), ellerini başının arkasında. Spin hoop 5 dakika boyunca tek yön, 5 dakika diğer, ayak kalmak gerekir, tamamen hareketsiz. Çalışır eksen pelvis.

Unutmayın, ne kurtulmak için karın ile çember uymak gerekir, düzenli egzersiz ve tabii ki takip etmek güç. Kullanmak için tavsiye edilmez çember, adet dönemi, gebelik, herhangi bir zamanlama, doğum sonrası dönem, hastalığı, karaciğer, böbrek ve yumurtalık iltihabı.

Eğer egzersiz ile çember düz bir karın için yeterli değil, ya da sadece yapmak istiyorsanız, egzersiz programı için çeşitli alternatif yük farklı bölgeleri karın, sunuyoruz en etkili zayıflama egzersiz karın ve yanal, kolayca yapabilirsiniz evde. Bu standart büküm egzersizleri, çünkü onlar hiçbir şekilde etkileyecek yağ toplama karın, sadece pompa, karın kasları bu egzersiz gerçekten yağ yakmak mümkün olacak. Sen-ebilmek seçmek için egzersiz, egzersiz yapmak veya onların önerdiği dizileri.

Egzersiz için karın

egzersiz kilo kaybı için

Kayış düz bir karın için. Başlangıç pozisyonu: dizlerinizin üstüne çökün, ellerinizi dinlenme paul, baş aşağı yüz, zemin. Daha sonra tüp karın, ıkınma, karın kasları, pelvis çevirin sonra yürümek bükülmüş dirsekler eller. Dirsek olmalıdır hemen altında omuz eklem. Tutun bu pozisyonda 30-60 saniye, sürekli çekerek karın kasları. Sonra, bacaklarınızı düzeltin, geçen klasik bir bar dirsekler tutun bu pozisyonda 6-8 hesapları. Sonra dizlerinin üstüne çök ve çekin ileri kasları germe. Egzersiz tekrarlayın 3-5 kez.