Zayıflama yöntemleri

Kadın çekiyor, hayatı, duyguları, dolgunluk iç parıltısı değil, incelik, kendi hacmi...

Olmak ince – sık sık fanatik-aziz dilek, birçok kadın. Çoğunuz denediniz, kilo, ile, farklı diyetler ve zayıflama sistemleri. Hemen hemen her kadın bugün kendisi hakkında bir kitap yazmak için nasıl olmak ince. Katılıyorum. Biz kadınlar, çok şey biliyoruz bu konuda, ama yine de hemen hemen her birimiz bu konu hala sorunlu.

özü zayıflama

Ben yanlısı aşırı kilo biliyorum, birinci elden. Çocukluğumdan beri oldukça tam bir kız, bu yüzden okulda hiçbir maliyeti olmadan alay. Tüm bu büyüdü kompleksleri... 15 yaşında karar verdim kilo. Diyet, tüm hafta tam bir açlık, bir çiğ gıda diyet... neden sadece ben sizinle o zaman yapmadım. Ve tüm bu zaman ben sürekli depresyonda, depresif bir halde. Kadar düşüyor ağırlığı, kendinizi inkar tüm bu stres. Ne zaman kilo gider, diğeri başlar panik gibi onu tutmak için orada bir sonucu olarak?

Zayıflama yöntemleri. Bugün ben hakkında yazmak için bir fiziksel yöntemleri zayıflama: diyet, spor, su... bunu herkes biliyor ve ben olmadan. Bahsedeceğim diğer yöntemleri zayıflama: psikolojik ve enerji. Çünkü bu ve başlamak gerekir. Değil, doğru beslenme ile...

O zaman başlamıştır, ne zaman aşık oldum. Evet, aynı, aşık, böylece duygular dörtnala gelen endorfin, adrenalin, ve sonra birlikte aşağı vahşi bir sefaletin pençesine düşmek depresyon.

Bir yıl boyunca bu aşk kilo verdim 30 kilo!!! Ben haline gelmiştir değil sadece yalın haline geldim fena halde zayıf.

Sevinç iletişim nesnesi ile aşk titriyordu ve hiçbir gıda ağzıma bu işe karışmazdım. Daha sonra adrenalin ben binerken, at gibi, unutmadan, en son ne zaman yemek yiyorum. Ve tabii ki, düşen, korkunç bir depresyon kavgalar, ben hiç bir şey yapamadım, buna nasıl ağlamak.

Neden bunu yazıyorum? Ben Size benzer bir zayıflama yöntemi. Mesele tamamen farklı. Bütün mesele duygu! Bu konuda ben de konuşmak istiyorum bugün.

Biz neden yemek yiyoruz?

Herkes biliyor, biz tüketmek çok daha büyük bir miktar yiyecek gereklidir vücudumuzun. Biz sakin bir şekilde yaşamak mümkün olacak yiyerek, bir veya günde iki kez, küçük porsiyonlar. Gerçek fiziksel açlık pek tanıdık modern bir adam. O açlık, bir hissettiğimiz bu açlık ince vücut, bizim enerji kabuk. Biz oturup bütün gün bir yerde yakalamak nasıl bir şey, hiç bir fiziksel enerji harcayarak, ama öğle yemeği istersek var. Neden?

Her şey enerji. Her ürün ve her lezzet kendi enerji. Yani, örneğin, tatlı bir tadı yatıştırır, tuzlu – konsantreleri, akut – aktive eder, acı verir, sesi ve sabır... aynı şekilde, kendi kişisel enerjiye sahip her bir ürün. Bazı ürünler için dişi ve yumuşak bir enerji, diğer unisex, bazı heft prana, diğerleri tam tersi... istediğimiz zaman vardır – bu rakam, bize yeterli bir durum. Bize yeterli değil, belirli bir enerji.

Zayıflama yöntemleri.Neden kadınlar fiyat, stres, tatlı, ve çoğu erkek – tuzlu? Çünkü kadın bilmeden çalışır, rahatla ve sakin ( bu özellik tatlı bir tat), adam çalışıyor, toplamak ve yoğunlaştırmak gücünü (baharatlı ve tuzlu).

Sindirerek, gıda ile buluşuyoruz onu enerji ile doldurur bizi, onların titreşimleri ve bizim ruhsal durumu değişiyor. Yani, örneğin, bazı durumlarda belirli bir ömrü vardı bağımlılığı ettiğini ürüne ( o, Size verdiği enerjiyi), sonra bir anda anladım ki artık onu istemiyorum.

Ben hatırlıyorum vardı böyle bir dönemde, ben yedim limon kabuğu. Bu çakıştı karmaşık astrolojik bir dönemdir. Ve anladım ki bu acı bir tat ince bir düzeyde bana verdiği dayanıklılık ve sabır. Aldım bir kilo limon, temizlerken kabuğu ve yedim onları sıkılmış çay şekersiz ve bal. Herkes bunu gördü, twisted ve bana çok lezzetli oldu. Ama kelimenin tam anlamıyla bir ay sona erdiğinde, bu dönemde hayatımda, bende tamamen kayboldu yemek için bir arzu kabuğu. Daha uzun bir süre, arkadaşlar getirdi çay ve 2 kilogram limon, ben bilmiyordum, ne onlarla yapmak. En azından reçel vari!

Yediğimiz, çünkü biz eksik duygular ve ne durum. Hatırlayın lütfen, herhangi bir neşeli ve mutlu bir gün hayatınızda.

 • Çok yedik bu gün?
 • Sen, hiç, açlıktan ölüyorum.

Biz dolu pozitif duygular bize, gerek yok ekstra enerji kaynakları, yani gerek yok telafi etmek için onun eksikliği ile ürünleri.Neden diyet yardımcı değil mi?

doğru zayıflama

Genellikle yorucu bir diyet yardımcı olur, kilo vermek gibi. İnce vücut biriken enerji, açlık ve bir gün biz kesmeler.

Bak ne diyor bir arkadaşım oturuyordu sıkı bir diyet altı ay: «bir Gün bir gece uyandım ve anladım ki artık ben... rağmen, ben mükemmel sonuçlar elde etti, benim vücut yeterince ince. Ama bile bu gerçeği edemedi beni tutmak. Ben gecenin bu vaktinde olmuştur var üst üste. Ben ile başladı salata, yuttu her şeyi buzdolabında yedim hatta tüm şeker yılbaşı hediyesi çocuk. Ben yedim ve duramadım...».

Değil fiziksel açlık, bu haggard olmadan belirli enerjileri, ince vücut.

Bedenine tahammül açlık çok uzun ve herhangi bir arıza, sessizce geri beslenme. Ama ince bir vücut. Ona ihtiyaç her gün belirli bir durum varsa, ona bunları vermek değil, o zaman başlıyoruz duygusal yıpranacaktır olur twitch, gergin, sinirli. Unutmayın bir devlet, uzun zaman oturup bir diyet var mı? Orada kesinlikle hiçbir haz ve huzur.

Anahtarı iyi bir rakam ilk etapta bizim ince vücut. Biz çok duygu, hayat — bizim vücut enerji doymuş ve iştahı az olur. Ayrıca, duygu mutlaka olumlu, konaklama duygu ilke olarak formüle edilmiştir ince vücut. Eğer yaşarız üzüntü değil, bastırmak, onu, o da yeteneğine sahip yiyecek vermek, ince vücut. Bilindiği gibi, değil olmak mümkün ikamet duygular, insanlar sadece onların fiyat.

Olumlu duygulara sahip özel bir zayıflama etkisi.

Karar verdim, bir deney ve bir ay boyunca her gün planladığım bir şey neşeli: zam SPA bakımları, yakındaki bir güzellik, giriş sesi-bir kulüp, lezzetli çay en sevdiği yemek, araba kullanmak ve gece şehir en sevdiğiniz müzik, bir hamam, bir küvet her türlü kadın kız, alışveriş... neyse liste uzun. Ve fark ettim ki bu ay tamamen görünmez gitti kaç kg olmasına rağmen, diyetler ben oturuyorum zaten 4 yıl. Ben yemek yiyorum o zaman, zaman istedim, ve geri kalan zamanda çalıştım, mümkün olduğunca daha fazla zaman geçirmek duygusal sevinçli. Sonra aynı etkiyi fark ettim, onun in-law, ne zaman hediye ettik ona bir araba. O kelimenin tam anlamıyla eriyip 3 boyutu 1,5 ay gibi, o alır büyük bir vızıltı sürüş. İtiraf etti, ne var ona hiç istemiyorum, o bile unutuyor bu konuda, özellikle ona yaklaşıyor, herhangi bir seyahat. Sonra ben görmeye başladığı bu model var, çok sayıda kadın.

Hayatında bir çok bölge vardır «buzz» hangi ihtiyacın yok devamını makyaj, yemek, ücret pozitif ve neşe. Bulun onları hayatlarında.

Biz uyum içinde yaşamak onun için, doğa için, vücuduyla değil, odak gıda, değişiyor bizim damak alışkanlıkları değişiyor ilgi ürün. Değişiyor, bizim bilinç ve biz durdurmak istiyorum zararlı ürünler.

Yani, örneğin, eğer biz bir şey bastırmak, kendini yapmak zorunda bir şey sevmiyorum, o zaman biz enerji düzeyinde çaba göstereceğiz, daha ağır, ezici bir gıda, daha düşük titreşim. Bu çikolata, ağır tahıl, her türlü hazır yemek, makarna, şehriye, mantar, vb Bu ürünler, ecek vermek bize ince gücü, hayatta kalma, ama bu fiziksel olarak yok edecek bizi.

Ve, tersine, bir enerji yükselişi kimse bize kıpırdamak ağır yemek, çünkü o maç bizim edeceksinizdir. Biz iyi, biz memnun, biz oldukça hafif yiyecekler ile yüksek titreşim, korumak için benzer bir durum.

Dikkat etmek önemlidir durumunu coşku, ondan sonra, genellikle, demontajı yemek için bir dürtü. Neden? Çünkü, bu çok güçlü bir stres için ince vücut, ve bu yasaya göre denge başlar cezalı gıda yoluyla. Bu nedenle, sevinç ve kolaylığı — iyi ve öfori — bu bir işaret isteksizlik olaylar, vücudumuzun çalışacağız dengelemek bizim devlet üzerinden veya ağır yemek veya aracılığıyla bir geri çekilme, depresyon. Dikkatli olun!

Kutsal insanlar beslenen bir avuç dolusu pirinç, bir gün boyunca yaşam değil, çünkü onlar çok uysal ruhu, çünkü, olmak, Tanrı ile temas, onlar böyle derin duygular, bu süreç onlar için güç kaynağı — sadece desteklemek için bir yol bedenine canlı. Biz sizinle bir aziz değil, ama bizim vücut enerji de gerektirir, duygular, derin devletler, sevinç, duygusallık! Eğer biz-ecek almak onları sadece gıda yoluyla, bizim rızık mutsuzum...

Zayıflama yöntemleri. Ne öneriyorum?

beslenme zayıflama

Ben Size bir deney, ve 21 gün boyunca temas halinde olmak, onların duygu ve her gün biraz yapmak gibi bir şey! E-posta kendinizi listesi benzer aktiviteler. Let her biri arabayla en az yarım saat, ne zaman beslemek için kendinizi mutlu!

Yapmak önemli bir şey değil, iyi bir kadın için, ne «harika» kişisel olarak Sizin için! Ve liste farklı olacaktır. Oluşturmaya başlamak, onun neşeli hayat, bugünden başlayın beslemek için en ince vücut, iyi bir duygu değil, ekmek ve çikolata.

 • Her gün bir şey yapın kendiniz için iyi. Çok önemli bir kısmı bu sevinçleri ile ilişkili olduğu vücut, vücut için gerekli olumlu duygular adresi. Örneğin, SPA, masaj, hamam, sarar, cinsel yakınlık, spor, dans...çok önemli vücut hissettim kendi içinde bir sevinç değil, sürekli bir suçluluk duygusu nedeniyle kusurlu. Öğrenin sevinmek ile vücut, ve o artık bir çapa olumsuz duygular. Aksine, başlar, onu sevmek ve hissetmek.
 • Giymek için uygun kıyafetler bu süre içinde. Bu elbiseler ve pamuklu külot biz hissetmiyorum bedenimi! Gerekir giymek için şık bir elbise boyutu, güzel iç çamaşırı, çorap... ne vücut veren bir duygu itiraz. Örneğin, ben hiç giymem tayt, asla. Bu çok rahatsız hissediyorum, tek başına, onun doğa. Birkaç yıldır giyiyorum çorap ve kış ve sonbahar. Duygu, zaman, bana çorap, çok farklı, daha özgür. Tam olarak aynı ve güzel bir iç çamaşırı, bir anlamda kendi duygusallık ve cinsellik. Sen-si olmak fişleri ile ilgili olarak, onun vücut, ancak onları bulmak gerekiyor.

Uzaklaşın yok yönleriyle hayatı, üzerinde çalışın bilinç.

Vücudumuzun bağırıyor bize hakkında bir şey, hadi onu dinleyelim! Ben kendimi biliyorum, eğer kuruyorum ve birkaç ekstra kilo — bu açık bir göstergesi olarak, ben son zamanlarda artık kendinize dikkat ve kendinizi hoş, artık yaşamak ve hayattan zevk. Bu anlarda ben teşekkür ederim kendi vücut için bir hatırlatma ve başlıyorum neden kendinizi yeterli enerji durumu.

Zayıflama yöntemleri.Burada şeylerin bir listesini artırır, kiloyu, ve bu hiç de ürünler:

 • Reddi doğa uğruna koca, bir çocuk, bir aile, arkadaşlar, iş arkadaşları;
 • Biz ne zaman bize çok rahat;
 • Biz uygulamak amacını;
 • Biz batağa saplanmış yaralanma geçmişi;
 • Kızgınlık erkekler (genellikle oluştururlar koruyucu yağ tabakası kalça);
 • Yaşam korkusu, korku başa (koruyucu bir tabaka oluşturur karın, kalkan gibi sosyal atım);
 • Biz burada kendi arzuları;
 • Ne zaman biz açıkça onun yaşam yolunu kalarak rahat bir bölge

Bu nedenle, eğer hissediyorsan, bir nedeni Sizin aşırı kilo sadece daha derin duygusal tatminsizlik yaşam ile tanıyın, korku ve cesaret bulmak, yaşamak istediğin gibi değil, olması gerektiği gibi değil, olduğu gibi alışkanlıkla! Git korkularını, çünkü her korku bir gizli büyük bir enerji ve güç.

Konsantre kendi arzuları değil, beslenme. İyi bir rakam benim için bir amaç değil, bir araç elde etmek için bir şey.

Neden? İstediğinizi elde etmek iyi bir rakam mı?Hayatımızda her şey için biz yapmak için belirli koşullar vardır. Biz, yaşamaya, hissetmeye, ikamet...

Ve hatta iyi bir rakam lazım değil için bir onay işareti ve bir çeşit çok önemli bir duygu bu dünyada.Deneyin konsantre devletler, her gün değil, şekil değil, gram, kalori. Hayat yaşamak tam bir sevinç, duygu, macera, deneyimler. Nerede ve yas tutmak için , nerede ve çıldırmak!

Orada harika bir psikolojik tekniği, gestalt terapi, denir «sanki...». Bu ifade için tasarlanmıştır iade psikolojik bir kaynak için çıkış zor bir durum, açısından bizim o şekil de çalışıyor ve geliyor: «Yaşamak kadar, sanki zaten Sizin için ideal bir rakam.»

Bu düşünün:Eğer şimdi onun mükemmel bir vücut, Size rahat ve kolay hissediyorum çekici ve cazip.

 • Başka nasıl değişti hayatınız değiştirdikten sonra şekil?
 • Belki Siz daha kendinizi tedavi etmek için?
 • Çelik daha fazla zaman ayırmak için vücudunuzun?
 • Çelik daha memnun?
 • Belki Senin yakınlık, kocası ile daha duygusal?
 • Ya da daha rahat ve huzurlu?
doğru beslenme

İzlemek, bu değişim ve başlayın şimdiden getirmek, onların hayatlarını, beklemeden, herhangi bir rakam üzerinde ölçekler. Sevinç — bu anlamda, mevcut herhangi bir vücut ve ağırlık.