Diyet ve zayıflama egzersiz karın ve yan

Karın ikinci yaygınlığı sorunlu alanı yaşayan kadınlarda kilo. Yağ üzerinde hızlı bir şekilde birikir. Ve büyük bir bel ile, yine ince son derece zordur. Hatta bu başarısız olursa, sarkma gergin bir cilt yapıyor zaten şekli çirkin.

Sorunu çözmek için sadece kapsamlı bir yaklaşım kilo kaybı olduğunda, ilk günden beri alınacaktır etkili yollar gibi yukarı çekin karın: egzersiz ve güzellik uygulamaları sunulmaktadır. Güzel olur bunu görsel olarak doğru seçilmiş shapewear. Hızlı kilo kaybı, karın belki de sadece bu durumda, eğer çalışmak için bu sorunlu alanın kasıtlı.

Doğru beslenme

diyet, zayıflama, karın ve yan

Zayıflama karın ve yanal doğru beslenme önemli bir rol oynar. Ve bu sadece belirli bir ürün seti. Bu yetkin oluşan menü hafta boyunca, makul bir tahsisi öğün, zaman, uyum içme rejimi ret ve zararlı bir yemek. Bakalım daha fazla vurgular.

Temel ilkeleri

Beslenme sırasında kilo kaybı, karın olmak zorunda kesirli. Genellikle büyük hacimli bir bel elde değil, sırf yağ. Var olanlar sürekli çok yedim, mide duvarı gerilir, ve onlar hızlı bir şekilde yaşandığı, açlık hissi tekrar.

Hacmini azaltmak için mide, acımasız porsiyon boyutları. Geçiş birkaç öğün, bu sorunu çözecek, oruç.

 • Su içmek! Kendinizi eğitin başlamak için sabah, bir bardak saf su, limon suyu ile mayhoş. Su, sindirim sistemini harekete geçirir, teşvik peristaltizm bağırsak ve uyandığında tüm vücudu. Bir bardak su içmek ve yarım saat önce, her bir ana yemek.
 • Kahvaltı! Kahvaltı bir fincan kahve ve bir sandviç. En sağlıklı kahvaltı – yavaş karbonhidratlar: tahıl ya da makarna makarnalık buğday. Onlar verecek bir enerji ile bütün bir günün ilk yarısını, ama bu ekstra kalori oraya gitmek, akşama kadar, hatta eğer biraz overeaten.
 • Yiyin çorba! Ama zengin çorba veya üçlü kulağınıza. Pişmiş sebze ya da değil, iyi bir et suyu çorbası yararlı ve besleyici. Bu kalori nispeten düşüktür. Yemek, çorba yapma sıcak. Gıda sıcaklıklarda 60hakkındaİle yakar mukoza, özofagus ve ihlal, normal sindirim.
 • Bu arada ürünler. Çok güçlü bir şekilde etkiler, ne kadar iyi vücut tarafından emilir. İçin için doygunluk gerekiyordu, daha az yemek, daha iyi yararlanmak ilkeleri ayrı bir güç kaynağı: et yemek, sebze, tahıl – yağ ve meyve, su kabakları – ayrı yemek.
 • Aperatifler. Onlar sadece yaşama hakkı var, ama mutlaka bir tatili, öğün aralarında üç saatten fazla. Etkili zayıflama belki de sadece bu durumda, eğer vücut deneyimleri açlık hissi sürekli. Aksi takdirde, o-ecek başlamak-enerji tasarrufu ve metabolizmayı yavaşlatır.
 • Akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Ve üstüne gelmesine, açlık, geceleri de gerekmez. Kullanım bu yok. Eğer yatmadan 23, sessizce, göze hafif bir akşam yemeği, 19. ve hatta 20 saat. Yaklaşık yarım saat yatmadan önce bir bardak az yağlı yoğurt, bir tekrar isteyeceksiniz.

Deneyin bu ipuçları ve zaten üzerinden bir hafta fark azalma karın. Süreç daha hızlı gidecek, eğer doğru ürünleri almak.

Yararlı ürünler

yararlı zayıflama ürünleri

Zengin ve düzgün hazırlanan diyet zayıflama, karın ve yanal çok önemlidir. En hızlı bir şekilde bu sorunlu bölgeye koyulur karbonhidrat. İşte onların sayısını mutlaka kesmek gerekir.

Eğer aktif bir egzersiz için yukarı çekin karın oluşturmak için, kas lifleri mutlaka gerekli hayvansal protein. Yani et ve balık masada mutlaka olmalıdır.

Sık sık karın daha büyük görünüyor aslında var, aslında sürekli şişkinlik, bir belirti bozuklukları normal çalışma bağırsak veya sonucu dysbacteriosis. Bu sorunları çözmek için yardımcı, kaliteli süt ürünleri, ama onları seçmek için en az yüzde yağ.

Var ve özellikle sağlıklı beslenme kilo kaybı, karın ürünler:

 • taze salatalık, – en az kalori, en fazla iz elementler, mükemmel temizler, bağırsak;
 • zencefil, kan dolaşımını artırır, bağışıklığı artırır, yağ yakımını hızlandırır;
 • tarçın – hızlı kaldırır, açlık hissi, aktive metabolik süreci hızlandırır zayıflama;
 • lahana – tüm çeşitleri, potasyum açısından zengindir için gerekli olan, normal bir kalp, bir sürü vitamin, lif ve az kalori;
 • buğday, harika bağırsakları temizler, zengin ve değerli eser elementler, uzun süre açlık tatmin;
 • greyfurt – yardımcı olur, selülit ile mücadele etmek, c vitamini açısından zengin, elverişli, hızlı arıza yağ;
 • yeşil – yardımcı olur, hızlı bir şekilde temizlemek için bağırsak cüruf birikimi, bir sürü içerir, mineraller.

Yemek pişirmek için gerekli herhangi bir şekilde kullanılan yağ: pişirme, kaynatma, ızgara. Sebze ve meyve tüketilmesi tavsiye edilir, taze ve mümkün temizlenmesi kabuğu.

Sebze içeren nişasta: patates, pancar, havuç dikkatli olmalıyız. Onların tüketilebilir en fazla bir porsiyon her gün.

Zararlı güzellikler

Ne gıdalar zararlı olabilir, zaten bir sır değil. Ama lezzetli belirlenmelidir var olan zayıflama, karın ve yanal tamamen geçersizdir. İşte ne kadar vermek gerekir öncelikle:

 • şeker ve tatlılar – onlar ilk olarak yerleşmek şeklinde bir «can simidi», kurtulmak için hangi son derece zor;
 • yarı – onlar genellikle çok fazla tuz, mevcut koruyucular, zararlı kimyasallar;
 • fast-food – neredeyse temiz, hızlı karbonhidratlar, temel fikir gibi restoranlar beslemek gerekiyor, ama kısa bir süre için;
 • tatlı içecekler – karbonik asit değil, sadece can sıkıcı, mide, ama aynı zamanda emilimini hızlandırır, kan şekeri, olan bu tür içecekler çok;
 • sosis – kaliteli sosis, şimdi satın almak için son derece zor ve kötü – et artıkları ve %75 kimyasal jel kıvam verici;
 • kızarmış yağda – bir kaç yıl içinde düşük kaliteli yağ kanserojen, ama kaliteli bir eden bir yemek, şiddetle artan kalori;
 • dondurma içerir çok fazla yağ ve şeker, ve genellikle hala birçok zararlı kimyasallar ve boyalar.

Var ve bu tür gıdalar, sağlığa yararlı, ama yemek için onları bir sürü hala imkansız. Bu fındık, tohumlar, yağlı balık, muz, patates, tatlı meyve, kuru meyve, doğal hünnap, kaliteli bir hatmi.

Fiziksel yük

En etkili kilo yardımcı olur aerobik. Bu koşu, yüzme, açık hava oyunları, her türlü aerobik, hızlı dans, koşu, paten ve bisiklet. Gördüğünüz gibi, yollar zevk almak için, hareket bir sürü var. Bu nedenle, onay, fiziksel yük, bu sıkıcı, sadece bir bahane için tembel.

Büyük hata birçok kilo – yağ mücadele karın sallayarak basın. Bu tür egzersizleri yağ yakmak değil! Onlar iyi, karın kasları, sizi, onları güçlendiren, ama bir mücadele değil yağ ile karın, bel, hatta artabilir.

zayıflama egzersiz karın ve yan

Bu nedenle evde zayıflama ve barfiks karın daha iyi yapmak için, aşağıdakileri:

 1. Isınma. Herhangi bir hareket bir hızla artacak nabız 60-70% izin verilen azami yük (220-yaş): ip atlama, koşu yerinde hızlı dans, vb
 2. Eğim ileri. Bir seçenek olarak – egzersiz «Oduncu», zaman sıkışık, başının üzerinde bir el hızla aşağı düşüyor ve yükseliyor tekrar başının üzerinde.
 3. Şınav. İlk başta şınav yapılabilir duvara, tezgah üzerine diz. Onlar daha hızlı kilo kaybı için, karın ve iyi iş el ve omuz kemer.
 4. Makas. Bilinen ve çok etkili bir egzersiz mükemmel dikkate alt pantolon, sallar popüler ve yararlı zayıflama ayak.
 5. Bacak kaldırma. Dönüşümlü olarak sol ve sağ, bükmeden, büyütmek lazım, mümkün olduğunca yüksek konumundan yalan. Ama ayak lavabo, zemin ve her zaman olan ağırlık.
 6. Büküm. Sırt üstü yatarken diz bükülmüş bacaklar dayanacak paul ve eller üzerinde yatıyordu, başını. Dönüşümlü ulaşmak için , sağ dirsek sol diz ve tersi.
 7. Ters plank. Vücut ağırlığı tutulur kollar uzanmış pozisyon sırt üstü yatarken. Ayaklarını sıkıca abut onun topuklu paul. Komplike olabilir alternatif ayak elevasyonu.

Hatta böyle basit bir tesis için yeterli karın ve yanal olması şartıyla ders evler günlük, egzersiz yapılır, hızlı bir tempoda holding nabız ile istenilen aralıkta.

Ne zaman bu egzersizleri çok basit görünüyor ve sıkıcı, çeşitlendirmek kompleksi. Çok yararlı video eğitimlerini için karın ve yanal kolayca İnternette bulunabilir. Eşliğinde anlatım, deneyimli antrenörler, konuşmak, dikkat egzersizleri yaparken.

Güzellik bakımları

Kenara gergin cildi ile karın kilo kaybı sonra çok zor olabilir. Bazen bile müracaat plastik cerrah. İçin bu sorun ile çarpışmak için değil, daha en başından beri sadece sınırlı egzersiz, en az haftada 1-2 kez gerçekleştirmek için güzellik bakımları, iyileştirici cilt durumu ve pull-up.

En kolay yolu gidip güzellik uzmanı – onun cephanelik çok çok etkili bir yolu, bu sorunu çözmek: donanım, masaj, ultrason ve lazer kaldırma, kimyasal liposuction ve mezoterapi.

Ama maliyeti bu işlemlerden oldukça yüksek ve daha somut sonuçlar gereklidir, ders, 5-10 seans. İyi bir alternatif olabilir ve ev bakımları ise düzenli olarak yapmak ve doğru.

Etkili zayıflama karın daha hızlı kullanarak elde edilir:

 • Kil maskeleri. Beyaz, mavi ya da yeşil kil. Onlar mükemmel kaldırma etkisi ve aynı zamanda cildi arındırmak toksinler ve aşırı sebum. Kil yetiştirilmiş saf veya maden suyu durumuna kadar kalın bir krem, kalın bir tabaka uygulanır, karın. Şimdi bunu sessizce yatmak, o kadar tamamen sertleşir. Ve daha sonra yavaşça ılık su ile durulayın ve cildinizi nemlendirici ve anti-selülit kremi.
 • Kahve tamamladı. Kafein mükemmel cilt tonunu geliştirir, kan dolaşımını teşvik, hızlı yakma deri altı yağ. Şal için kullanmak zorundasın kahve çok ince öğütülmüş bir önceden 3-5 dakika yer alan kaynar suda. Sıkılmış kalın içine eşit olarak dağıtmak ve sorunlu bölgeye sarın gıda, film, örtbas etmek için bir havlu ile ve yatmak için 20-30 dakika.
 • Anti-selülit karışımları. Genellikle bu doğal yağ ilavesi ile uçucu veya diğer kimyasal bileşenleri, hızlanan değişim süreci, cilt. Pişirmek ev yapımı mix ekleyerek 50 ml şeftali, kayısı veya zeytinyağı 15-20 damla esansiyel (ardıç, ylang-ylang, greyfurt, biberiye, acı portakal, tarçın vb.)
 • Masaj. İyi bir karın masajı yapacak bir profesyonel. Bu çok etkili bir yöntemdir, ama o bir sürü vardır inceliklerini ve kontrendikasyonlar. Sorun çok yoğun basıldığında zarar görebilir, iç organları ya da elverişli kronik bir hastalık. Yararlı çukurluğu ve bal masajı, karın, kolay öğrenmek ve sonra kendi başlarına yapmak.
bakımları, zayıflama

Deneyim kilo kaybı birçok kadın onaylar, sadece karmaşık bir yaklaşım, bu sorunu çok hızlı bir şekilde yapmak için bir rakam daha dolgun ve güzel.

Eğer denemek kilo vermek için sıkı bir diyet veya egzersiz yapmak ve bakımları, zayıflama, karın ve yanal, bir yoksun, yağ tabaka deri hızlı SAG yapacak beden zevksiz.