Zayıflama egzersiz yanal

Birçok kız aramak için herhangi bir özellikle etkili bir egzersiz için yanal düşünme hakkında bu kilo vermek mümkün, sadece doğru yerde. Ancak, uzun zaman önce kanıtlanmış, yağ yakmak için yerel olarak – mümkün değildir. Egzersiz yapmak için boca, sadece tren olacak onları ve onlara yardım ederseniz, oldukça çekici görünüyor.

Kapsamlı bir zayıflama yanal

zayıflama egzersiz

Egzersiz ve genellikle herhangi bir fiziksel aktivite, iyi keşfetmelerine yardımcı olacak azlık. Ama daha hızlı sonuçlar istiyorsanız, yaklaşım kapsamlı bir şekilde gerek.

Sorun tam olarak büyük miktarda yağ önerilir sopa ve diyet zayıflama yanal. Eğer en iyisi olarak bu diyet seçerseniz, normal beslenme – yemek seçmek kolay sebze garnitür, yağsız et, tatlı yemek sadece akşam yemeğinden önce ve sınırlı, ve tabii ki tüketmek, daha fazla sebze ve meyve.

Etkili zayıflama egzersiz yanal

Eğer ciddi bir seyir için hangi egzersizler kaldırabilirsiniz, boca, mutlaka size biraz şaşırttı. Yukarıda da belirtildiği gibi, yağ yakmak imkansız, yerel olarak bir kilo bir kilo tamamı ile başlayan ne gerektirir senin anayasası (en sık kilo yukarıdan aşağıya başlayarak, göğüs). Bu yüzden etkili bir egzersiz karşı yanal – bu, her şeyden önce, aerobik.

Etkili kilo kaybı için koşmak, koşmak, yerde ya da bir atlama ipi. Bu durumda, unutmayın yağ yakmak için koşmak gerekir, en az 30 dakika, atlama ipi – en az 20. Eğer günlük uygulama olacak böyle etkili yöntemlerin kilo yeterince hızlı.

Hangi egzersizler kaldırmak boca?

Egzersizleri zayıflama yanal hiçbir durumda kullanmayın çekin. En iyi uygulama egzersiz hangi, kendi ilkesine eylemleri arasında bir yerde germe ve ağırlık çalışmaları. Yakalamak için egzersizler yan kasları ağırlık banyosu yer almaktadır, eğer risk artırmak için kas hacmini daha da genişletmek bel. Bu egzersizleri uygun sadece erkekler için!

Kadın egzersizleri için kaldırıldıktan yanal açabilirsiniz beş basit egzersizler:

  1. Egzersiz 1. Ayaklar omuz geniş, kollar yukarı, skapula özetlenmiştir. Bükün bir el dirsek ve geriye doğru ... ... yana ve biraz geri. Tekrar 2-3 kez. Tekrar diğer kol için. Bundan sonra aynı işlemleri uygulayın, ancak her iki el aynı anda.
  2. Egzersiz 2. Ayaklar daha geniş omuz, bir el, bir karın, bir başka bakıyor. Sorunsuz dönün doğru bir el karın üzerinde yatıyor, ve geriye doğru ... ... bu tarafa bükerek, ayak ile aynı taraf diz. Tekrarlayın 3 kez. Şu tarafa.
  3. 3 egzersiz. Bacaklar omuz genişliğinden daha geniş, vücut dağıtmış bir ayak. Bir el yukarıda diğeri aşağıda. Buna ek olarak, bazı hamle, sarkık üst kol önünde, sonra elini daldırma, ve diğer – tersi, kaldırın. Egzersiz yapın, yavaş bir hızda, germe ileri 5 zaman her tarafında.
  4. Egzersiz 4. Ayaklar daha geniş omuz, sağ kol uzatılmış dikey olarak yukarı, sol – keyfi. Buna ek olarak, bazı hamle kenara çömelmiş, sol ayak üzerinde geriye doğru ... ... doğru eli başının üzerinde. İzleyin 3 kez tekrarlayın diğer tarafta.
  5. Egzersiz 5. Ayaklar omuz geniş, kollar dik, başının üzerinde. Buna ek olarak, bazı hamle doğru eğin ve gövde düz silah ile bu bükülmüş bacak. Takip edin, bir spin için düz oldu. Olması gerektiği gibi streç, dinlenmeye çalışın bu pozisyonda. İzleyin üç kez, her iki tarafı için.
zayıflama için yanal

Nasıl kurtulmak yanal, egzersiz ile kompleks koşu ve diyet vermek güzel sonuçlar. Ama isterseniz fark gerçek bir fark zaten ilk hafta da ekle, ve toplam 30 dakika torsiyon çember bir gün.