Zayıflama kadınlar için

Kadın vücudu çok farklı bir erkek olarak dahil olmak üzere, kilo alma ve zayıflama. Biz sık sık ileride eşleri ve hız hangi ile biz yazarken, bu ekstra kilo ve burada ayrılıyoruz biz onlarla çok daha yavaş, daha güçlü bir zemin. Her kadının hayatında ilerleyen dönemlerde zaman ona şekil durumu «yüksek risk». Bu gebelik ve emzirme bebek ne zaman üreme yaşı geride kalır, gelir, menopoz.

diyet, kadınlar için

Değişiklikler hormonal arka plan sık sık kışkırtmak bir dizi aşırı kilo, ve o bir sorun değil sadece kaydetmek dış çekicilik için önemli olan kadınlar her zaman. Dava hala ve genel sağlık durumu. Zamanında zayıflama olgun yaştaki kadınlar için anahtardır uzun ve doyurucu bir yaşam, şeker hastalığı olmayan, miyokard iskemi, hipertansiyon ve diğer korkunç «uydu» obezite.

Kilo vermek nasıl bir kadın

Herhangi bir girişim dahil olmak üzere, kilo kaybı, kadınlar için iyi bir seçenek olacağını sadece zaman bu açık bir şekilde planlanmış. Eğer bir karar ile yollarını birikmiş yağ mevduat neden olduğu, kazanmak için uyum ve güzellik, bu başlı başına bir harika, ancak dikkatle hazırlanan plan girişim riski kalmak gibi bir rüya. Yani kilo vermek nasıl bir kadın? İşte bazı öneriler:

  • Bünyesindeki etkinlikleri izleyebilirsiniz tarafsız gerçek durumu kendi şekiller tanımlayın, ne kadar kilo gerekir kilo için. Eğer amacınız genel sağlık ve vücut için yeterli ağırlık eşit büyüme santimetre eksi 110, eğer az otuz yıl; eksi 100, eğer otuz ila elli yıl; eksi 90, eğer büyük elli yıl;
  • Kendiniz karar verin, hangi süre planlıyorsanız, ayrılmak kilolu. Bu göz önünde bulundurun ilk iki hafta içinde kilo kaybı için kadınlar genellikle başarısız sıfırlamak için 5-7 kilogram, ancak daha sonra hızı yavaş yavaş azalır kadar 2-4 kilo bir ay için, ve bu iyi;
  • Diyet analiz konu için toplam günlük ortalama kalori. Kalori miktarı kadınlar için 70 kilogram ağırlığında yaklaşık 1200 gün. Eğer kilo içinde 70 ila 90 kilo, her gün ihtiyacınız almak için 1500-1700 kalori, peki kalori miktarı kadınlar için ciddi aşırı kilo – 1800 gün. Sonra büyüdükçe zayıflama kalori alımını azaltmak gerekir;
  • Belirleyin oransal bileşimi onun menü. Ne kadar hesaplayın yüzde içerdiği protein, yağ ve karbonhidrat. Programı, zayıflama kadınlar için öneriyor böyle bir diyet olduğu 15-20% için muhasebe, proteinler, 10-15% – yağ, ve geri kalan her şey karbonhidrat. Proteinler ve en iyi, sadece almak için, yağsız et, kümes hayvanları, balık ve peynir. Yağlar ağırlıklı olarak yüksek kaliteli bitkisel yağ (tercihen zeytinyağı). Karbonhidratlar en az %90 olmalıdır «karmaşık» (tahıl, sebze, meyve, çilek);
  • Hesaplayın «düşman iyi bir rakam» diyetlerine ve vazgeç onlardan. Zayıflama kadınlar için genellikle bir sorun haline bağımlılığı nedeniyle tereyağı pişirme beyaz un, kek, kek, tatlı, gazlı içecek ve diğer Güzellikler. Onlara güle güle demek zorunda. Her türlü suretler bir çeşit yemek, hızlı yemek, paketlenmiş meyve suları, egzersizi ve cips, size de hiçbir şey için;
  • Plan yapmak, spor egzersiz, ya da en azından hedefleyin izle için orta derecede fiziksel aktivite, yürüyüş, bisiklet. Varsa bile belirgin bir aşırı kilo ve zayıf sağlık, zorunda, yavaş yavaş alışmak gösterdiği ülkeler hareketi, çünkü o olmadan hızlı bir şekilde kilo vermek olmaz.

Fitness programı kadın

kilo vermek nasıl bir kadın

Tam donanımlı bir fitness programı, kadınlar için inşa edilmelidir aşağıdaki prensibe göre:

  • Aerobik – 60%;
  • Vücut geliştirme egzersizleri – 20%;
  • Esneklik egzersizleri – 20%.

Kardiyo egzersiz kilo kaybı için kadınlar için çok farklı olabilir – aerobik, dans, koşu, ip atlama, şekillendirme. Sen-ebilmek seçmek ne sen fazla sevme. En iyi seçenek – randevu bölümüne veya bir abonelik satın, fitness merkezi, derslere haftada 2-3 kez. İkna kendi kız için sıkıcı değildi. Düzenli spor, egzersiz, zayıflama için bir kadın olmak için bir favori eğlence ise, sizi çevreleyen güzel bir şirket, ve birlikte sevinç içinde dönüşümü için vücut şekli.

Yoksa yetenekleri yetiştirmek için bir spor kurumu veya sağlık izin vermez bu yüzden aktif olarak meşgul, yapın kendi bireysel fitness programı kadın. Ekleyebilirsiniz yürüyüş açık havada yürüyüş, bisiklet, doğa gezileri, kros, aktif çocuk oyunları, basit spor oyunları (badminton, masa tenisi). Ev gerçekleştirebilirsiniz egzersizleri press, büküm, hula hoop, ip atlamak.

Etkili bir zayıflama anlamına gelir kadınlar için, günlük fiziksel aktivite, çünkü onsuz da bir rakam değil kazanacaklardır çekici şekiller. Kilolu olabilir, tasfiye diyet ile, ama yerine gitti kilo gelmelidir elastik kas ve sarkık deri.

Nasıl kilo sonra 50 kadın

Biz daha büyük, daha zor bir mücadele ile birikmiş yağ mevduat neden olduğu, risk onları almak için tekrar tekrar artar. Zayıflama olgun yaştaki kadınlar için zor bir iştir, çünkü çoğu zaman tam bir kadın için motivasyon eksikliği. Ulaşan, belirli bir yaş ve kendinizi hergün rutin, olgun kadın yanıt üretmek için yüksek gereksinimleri kendi görünümünü. Kişisel hayatı kurulan, sevmek değil, kime ve kadın olduğunu unutmadan ve bu ihtiyacı ilk etapta sevdim kendisi.

Nasıl kilo sonra 50 kadına? Gerekir, bu çok cazip. Planları paylaşmak için akraba ve arkadaş. Ne zaman beyan sevdiklerinize kararını kilo vermek, süreci motivasyon otomatik olarak açılır.

Başarılı bir zayıflama için kadınlar 50 yaşından sonra başlar ziyaret yüksek nitelikli jinekolog-endokrinolog. Geçmesi gerekir, tam bir muayene ve bir kan testi hormon. Emin bileceksiniz, var mı şeker hastalığı, bozukluğu, adrenal veya tiroid. Eğer bir sorun varsa, doktor reçete, gerekli ilaçlar.

Kilo vermek nasıl bir kadın, olgun bir yıl evde? Düzgün bir menü oluşturabilir. Diyet olmamalı, çok fazla protein, diyet bir genç kız. Günlük yemek için yeterli 80-120 gram kolay sindirilebilir proteini iyi almaya, balık, tavuk göğsü veya dana eti.

Çok önemli değil kötüye hayvansal yağ. Almayın mağaza margarin ve aşırı duygusallık sadece çünkü ucuz. Tasarruf önemli ama sağlık daha önemli. Deneyin hiç yiyecek kızartma, fırında daha iyi onu bir üflemeli çalgı ya da dolaba pişirin benmari. Zayıflama olgun yaştaki kadınlar için ima, 20-50 gram yağ günlük diyet.

zayıflama yöntemleri

«Kompleks» karbonhidratlar temel olmalıdır. Yiyin her gün tahıl, pişirin haşlanmış sebze garnitür. Taze meyve ve çilek vücuda sağladığı vitaminler. Kendinizi şımartın, en sevdiğiniz meyveler her gün daha kullanışlı ve daha ucuz kek ve pastalar.