Etkili zayıflama

Modern dünyada etkili zayıflama – bir numaralı sorunu. Hangi yolu seçmek için anlaşılmaz olduğundan, etrafında ağırlık diyetler, araçları, tabletler ve hatta bir damla. Bilmek önemlidir, birçoğu sağlık için tehlikeli.

Motivasyon eksikliği – bu, psikolojik bir düşman vermez gibi şişmanlık ile mücadele. Öncelikle, isteyen her kişi, kilo verimlilik ile mi için bir hedef koymak, örneğin, kaç kilo olmalı, bedeni terk.

Yemek tarifleri, zayıflama, evde

zayıflama ev

Eğer kendinizi iyi hissettiğiniz ve hiçbir patolojik bozukluklar vücutta, işte size bazı tarifler zayıflama evde:

 1. Su ile kabartma tozu. Soda yardımcı olur emmek yağlar derinin altında. Su tedavisi boyunca kilo 2 kg tek bir oturum. Kapasite su ile doldurulur ve eklenen soda ½ kg. Alarak en fazla 20 dakika.
 2. Küvet, tuz ile yardımcı olur ve yağ çıkarmak, kurtulmak, selülit ve streç işaretleri. Ekleyin ve deniz tuzu ½ kg. Alarak en fazla 30 dakika.
 3. Özel su olarak kabul edilir kilo kaybı ve kan basıncı normale. Sayaç üzerinden satın emülsiyon ekleyin, sıcak su. Almak su terapisi 20 dakika uzaklıktadır.
 4. Masaj sürtünme kahve fırçalayın getirmek yardımcı olur cilt altında aşırı yağ çıkarmak ve selülit ve streç işaretleri. Normal kahve telvesi (mix deniz tuzu ile) uygulayın buğulama gövde ve dairesel hareketlerle ovmak cildi sorunlu alanlar.
 5. Şal. Gerekir satın almak için plastik wrap, vücut koymak herhangi bir araç Aşağıda listelenen, satır sonu kadar dönebilirsiniz vücut sarın ve 30 dakika tutunuz. Oluşturulan sera etkisi. Uygun şal için: deniz tuzu, aroma yağ, çikolata, kahve, kil, bal, karabiber.
 6. Kokteyller ve meyve suları. Bu uyum için limon suyu, bal ve su. İçmek, aç karnına ve yatmadan önce. İyi bir araç yoğurt, karışık buğday ile veya su ile elma sirkesi.

Hızlı ve etkili zayıflama – bu işin. En önemlisi, tutmak kilo. Bu yardımcı olacaktır, doğru bir yaşam tarzı ve fiziksel aktivite.

Zayıflama kadınlar evde

Zayıflama kadınlar evde duruyor bir diyet seçin. Şimdi böyle bir sayı seçebilirsiniz, bir şehrin, zor.

Başlamak için tek yapmanız gereken, onları yakından incelemek. Şu anda en popüler:

 1. Sistem eksi 60. Burada dengeli bir diyet kalori ürün.
 2. Diyet Dukan dayalı protein ürünleri ve sebzelerde bulunur.
 3. Diyet Malysheva dayanmaktadır yokluğu tuz ve doğru bir şekilde kilo alımının yiyecek.
 4. Kremlin diyet oluşur, sebze, meyve, et, bol sıvı. Tam bir özel durum diyet.
 5. Kadınlar için seçebilirsiniz farklı diyet Takviyeleri. Biz size sunuyoruz sadece yararlı ve kaliteli, sertifikalı ve toleranslar satışı.

Zayıflama erkekler için evde

nasıl kilo erkekler

Kilo erkekler için evde kullanılabilir yardım dieters, mono diyetler, ilaçları, damla ve diğer yöntem ve teknikler.

Neyse ki veya ne yazık ki, erkekler çok daha az ayarlanır benzer bir amaç için. Bunun ilk nedeni, vücut için kullanılan enerji birikir ve çevirmek kas kütlesi. Ancak, durumlarda obezite dahil değildir. Damla karın boyunca hem erkek hem de kadınlar için.

Aşırı kilo kaldırabilirsiniz sayesinde uzun yürüyüşler, şarj sabahları hariç bira ve genel olarak alkol. Değil inan ne duman atma, yağ alma. Bu tam bir saçmalık. Yardımcı su terapileri, masaj gibi olanaklarla geliyor.