Zayıflama egzersiz karın ve yan

İsteyen ayarlamak için şekil, kız, ilk etapta dikkat yemek. Değişim her zamanki diyet doğru çözüm bu durumda, ancak, ulaşmak için mükemmel bir görünüm ile düzeltme menü çalışmaz.

Sorunu çözmek için yardımcı olabilir etkili bir egzersiz için karın ve yan evde kadınlar için. Bugün dizi var etkilerden tasarlanmış görünümünü geliştirmek için şekiller alan bel.

Düşüncesiz bir etkisi problemli bölgeye yol açabilir aynı zamanda karın sadece azaltmak değil, aynı zamanda hatta artırabilir. Uzmanlar kesinlikle tavsiye etmiyorum başlamak sersemce descargar basın bu zamana kadar fazladan ağırlık ile bel olmayacak kaldırıldı. Bu yol kas büyüme, ancak miktarı azaltılmış bel. Orada ve diğer bir dizi uyulması gereken kuralları elde etmek için ideal rakam, bu konuda konuşalım ileri.

Nasıl tanımlamak için aşırı kilo

Genellikle bayanlar durumuyla ilgilidir rakamlar çok iddialı. Aslında çıkıyor onlara değil, azaltmak istediğiniz ağırlık ve yürütme bir egzersiz olarak kabul edilebilir, sadece nasıl bir yol şeklini korumak. Bugün yollar vardır, istiyorsanız, emin olun ne bir kilo yönetimi gerçekten gereklidir.

Anlamak, değer mi azaltmak için ağırlık ayarlamak ve sorun alanı boyunca:

 • bel-kalça oranı,
 • vücut kitle indeksi,
 • bel çevresi.

Başlangıç ölçümü ile gerekli doğrulama oranı boyutlarda bel ve kalça. Ölçmek için gerekli en dar bel kısmı ve en geniş kısmı, uyluk. Ortaya çıkan değerleri bölmek gerekir. Eğer ortaya çıkan sonuç ise 8.0 veya daha yüksek bir riski ve kalp-damar hastalığı. Bu durumda kızın acilen ayarlamak için menü ve spora başlamak.

Başka bir yöntem, vücut kitle indeksi tanımı. Rakam sayısıdır kg, 2 kez bölünmüş bir miktar büyüme.

Eğer toplam değeri idi:

 • az 16 – eksikliği, vücut kitle indeksi,
 • 16-18,5 – kilolu,
 • 18,5-25 – normal kilolu,
 • 25-30 – fazla kilolu olmak,
 • 30-35 – obezite, 1. derece
 • 35-40 – obezite, 2. derece
 • daha fazla 40 – obezite 3 derece.

Son test belirlemek için izin veren, değer mi başlamadan kilo kaybı, – bel çevresi ölçümü. Eylemi gerçekleştirmek için almak gerekir rulet ve ölçmek için karın ve şişkin boca göbek. Bu nefes, her zamanki gibi. Eğer elde edilen değer oranı fazla 86 cm, acilen oluşturmak için bir egzersiz programı ayarlamak için menü ve yürütmeye.

Etkili bir spor kompleksi

İçin egzersiz gitti lehine, egzersiz yapılması gerekir. Etkisi kasları verdi sonuç, derslere düzenli olmalıdır. Yetiştirmek gerekir 30-60 dakika boyunca haftada birkaç kez. Yardım ağırlığı azaltmak ve verimli şarj için zayıflama. Kız almak için bir kural meşgul sistematik, eğer o da çare olacak kompleksin bir sürü aracılığıyla zaman etkisi olmaz.

Spor sadece spor salonunda. Hızlandırmak için metabolik süreçleri uzmanlar binayı terk yapmaya ve açık havada. Ağırlığı azaltmak için kullanılabilir değil sadece alışılmış aerobik egzersizleri.

Uzmanlar, daha hızlı yağ yakmak için izin, yoğun büküm düzeltme için karın. Bu nedenle daha iyi bir tercih vermek, onlara. Yapan bu bakan, fitness, kız, egzersiz ile kalp hızı 60-85% maksimum düzeyde kalp atışı. Ancak, yeni başlayanlar için böyle bir tesis için uygun değil. Taşımak için yoğun bir yük altında olmalıdır net bir antrenör gözetimi.

Elde etmek için mükemmel bir basın boyunca aşağıdaki türde yükler:

 • yürüyüş
 • egzersiz bisikleti
 • koşu
 • yüzme

Meşgul yürütme için bir egzersiz karın doğada, kız değil sadece durumunu artıracaktır şekil, ama aynı zamanda alacaksınız neşe ve iyi bir ruh hali.

Eğer herhangi bir acı sorunları, sırt ya da eklem, ona öncelik vermek daha iyi takipçiliği sabit bir bisiklet üzerinde veya elipsoid. Sen-ebilmek yapmak sadece sonra bir uzmana danışarak. O inceleyecek hakim konumu ve istemi gibi hareket etmesi için bel boyutunu azaltmak için, ama sağlığına zarar değil.

Meşgul, iyi bir müzik, o-ecek yaratmak doğru ruh hali ve başa yardımcı olacaktır, daha uzun süre ve daha verimli. Unutmamak gerekir ısınma. O hazırlamak yardımcı olacaktır kas daha fazla stres ve yaralanma olasılığını en aza indirir ve bir görünüm daha sonraki ağrı. Benzer etkiye sahiptir ve pürüz.

Bugün orada bir listesi egzersiz için izin ayarlamak sorun alanı. Onlar boyunca bir kıza vermek için sorunlu bir bölgede mükemmel bir görünüm. Ancak, unutmayalım ki, yapmak gerekir düzenli olarak. Ayrıca, elde, mükemmel, basın, başarılı, yalnızca, eğer bir modacı birleştirir yük bir diyet ile, aksi takdirde, ağırlığı azaltmak için çalışmaz.

Büküm

Kabul etmek gerekir, aşağıdaki pozisyon: geri yatın, bacaklarınızı bükün ve ayak bu koymak tüm yüzeyinin düz bir zemin üzerinde. Eller gerekir, sahibi, baş veya göğüste. Ne zaman doğru bir duruş kabul, gerekir, derin bir nefes ve nefes üzerinde gövde kaldırın. Sonra yeniden derin bir nefes alın ve aşağı başlangıç pozisyonuna. Eylem sırasında bir kişi vardır, kaslar üzerindeki yükü basın.

Bisiklet

Egzersiz Bisikleti için basın

Götür zemin, eller yapmak için baş ve birleştir kilit. Sonra bacak yükseltmek gerekir 30 derecelik bir açıyla başlar büküm hayali bir pedal. Süresi bir yaklaşım ise 1 dakika. Tamamlandıktan sonra etkileri basın ve mide gerekir başlangıç pozisyonuna dönün, sonra birkaç kez tekrarlayın. Etkili ağırlığı azaltmak için gün tatili olmalıdır en fazla 2 dakika.

Büküm ile havada tekme

Bu kompleks olur sil karın, bu işlemi aşağıdaki pozisyonda: kız düşüyor, sırt, bacak yükseltir ve dikey olarak yukarı ve Haçlar. Daha sonra aynı hareketi gerçekleştirmek için, ne zaman klasik katlanmış. Nefes yapmak için gerekli olduğunda basık gövde ve melezleme ayak, bir çıkış yolu – zamanında kaldırma. Sonra, işlemi tamamlamak için gereken başlangıç pozisyonuna dönün. Gerçekleştirmek 10-15 kez içinde 3 yaklaşımlar yapılmalıdır üst üste.

Tuk-tuk

Kabul etmek gerekir, aşağıdaki pozisyon: yatmak, sert yüzey. El koymak boyunca vücut, ayak gerektirir yükseltmek yerden başlamak biraz vurmak ve onları birbirlerine 3-5 kez. İleri ayak dikkatli bir ihmal, Egzersiz Plank ile katlanmışgeri orijinal konumuna gerçekleştirmek için, 9 kez.

Çıta ile katlanmış

Kabul standart konumunu düzeltir. İzlemek gerekir ileri. Tutmak için vücut bu pozisyonda 30 sn içinde. Sonra, bir nefes soluğa kaldım, git bir pozisyon kenar çıtaları. Ayakta kabul edilen pozisyonda 30 sn, gerçekleştirmek için başka bir yol.

Dairesel dönme

Almak için doğru pozisyon gerekir sırt üstü yatmak, ellerini yapmak için baş, ayak, viraj diz koymak, ayak. Hafifçe gerilerek basın ve çekin kaburga ara-kalça oranı. Sonra yavaş yavaş bir daire yapmak vücudun üst kısmı ve başlangıç pozisyonuna dönün. Karın kasları her zaman olmalıdır gergin. Tekrar 5 kez tek, 5 kez diğer tarafa.

Saptırma, diz bükük ile

Egzersiz etkisi, karın kasları ve sırt. Bunu gerçekleştirmek için almak gerekir, aşağıdaki pozisyon: yalın dirsekler yere ve dizlerinin üzerine çök. Ama ayaklar üzerinde durmak gerekir çorap. Poz verirken, gerekli zorlanma ve gözyaşı diz yerden idare 3 sa hızında doğu esen, başlangıç pozisyonuna dönün. Sırtını tutmaya gerek doğrudan. 10 kez tekrarlayın. Run 2 bir yaklaşım.

Daha hızlı kilo vermek, kız kabul etmek doğru konuma getirin ve uygun eylemleri gerçekleştirmek. Dıkkat: yukarıda kompleksleri yapılabilir bir parçası günlük şarj.

Uyum basit öneriler bu makalede sunulan sağlayacak bir kız kaydetmek için basın ve bel formda ve spor kompleksi gereklidir gerçekleştirmek için sadece korumak için kasları tonda.

Uzman görüşü

Şunu söylemek istiyorum, bu konu yerel yağ yakma oldukça «kaygan» ve bir sürü neden arasında bir tartışma diyetisyenler ve spor eğitmenleri. Çok sayıda araştırma göstermiştir ki egzersiz eğitilmiş kaslar bölgede, ama çok az etkiler, orada yer alan yağ. Evet, sonuç olarak, egzersiz olur yerel hızlanan kan akımı ve lipoliz, ama bu kadar az, hemen hemen etkilemez kalınlığı, yağ tabakası.

İlginç sonuçlar verdi yapılan bir çalışmada, 2007 yılında. Bu gösterdi ki, yerel fiziksel yük, neden olabilir, daha fazla kilo kaybı olan alanlarda, bir kişi değil, eğitiyor.

Bu yüzden eğer kilo vermek niyetinde «yerel» yapmayın, ana odak egzersiz ve dikkat, doğru beslenme. Ve dikkat ediniz, yerel kozmetik prosedürler. Kompleksi ile diyet ve egzersiz yardımcı olacaktır çok daha hızlı yağ yakmak için doğru yerdesiniz. İyi bir etki verir masaj, sıcak ve soğuk sarar, zıt ruh.

Ancak unutmayın, yerel bir zayıflama değil, her zaman tatmin edici sonuçlar verir. Evet, sen kaybetmek için fazladan birkaç santim, ama değil nerede planlandı.

İpuçları antrenörler

Antrenörler insanların tavsiye kilolu ve yağ kıvrımları karın zamanında izlemek, kendi sağlık durumu, hem de başvurmak kuralları etkili kilo kaybı ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek.

Olayları arasında özellikler aşağıdaki faktörler:

 • Sırasında kullanımının gerekli gıda tamamen ona odaklanma. Önemli düşünmek olumlu düşünmek olumsuz noktaları vardır.
 • Olamaz çok yemek, açığız, eğer masadan bir adam ayağa kalkar hafif bir açlık.
 • Gerekli uygulama için ayrı bir yemek – yemek 5-6 kez bir gün.
 • Mutlaka içme bir gece bir bardak az yağlı yoğurt.
 • Oluştuğunda açlık önceden alınmalıdır, bir bardak su içmek. İlk olarak, mide dolu ve bir bip sesi çıkarmaktadır hakkında acil ikinci el gıda. İkincisi, sık sık susuzluk hissi kişinin algıladığı yanlış olarak açlık.
 • Tavsiye bulmak için, ilginç hareketli aktiviteleri – hobiler değiştirebilirsiniz sıkıcı egzersiz spor salonunda. Bu yapılmalıdır hafif fiziksel egzersiz, merdiven çıkma, yürüyüş, daha fazla dışarı asılı, giymek için satın alma mağaza, elinde, değil, hareket ile bir arabada.
 • Dini insanlar okumak için önce her gıda tüketen bir dua. Eğer bu hayır, sadece teşekkür için hayat miras tabak yemek.

Tüm öneriler unutmak mümkün ise, olumlu düşünmek. Kilo vermek mümkündür, etkin bir yaşam tarzı – toplantılar, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte, heyecan verici aktiviteler, yanı sıra sürekli zenginleştirilmiş ve gülümseyerek onun bir radyant gülümseme.

Yorumlar

"Lose fat ile vücut çok zor ve bence bir çoğu benimle aynı fikirde. Bu etkili ve çok basit bir egzersiz yaptım kurtulmak için aşırı yağ. Ben harcamak şarj etmek için biraz zaman, ama günde 2 kez ve gözlemleyin doğru beslenme."

"Ben artık genç bir bayan ve benim yaş sorun alanları açıkça görünür ve onları gizlemek neredeyse imkansız. Koca bir tavsiye her gün dahil. Kendi bireysel beden harcıyorum sadece 20 dakika her sabah ve sen ne düşünüyorsun? Sonuç zorlamadı beni bekleyin. Karın kasları sertleşti ve aşırı yağ ortadan kayboldu 3 ay sonra."

"En azından ben ve bir genç kız, ama sorun belli bende de var. Onlarla ne yapacağımı bilmiyordum. Salona gitti, sadece bir ayak işi biraz bozuyor, ama kurtulmak istedim, olmadı. Her sabah annemle karar yapmak için büküm ve çıtayı. Düşündüm dürüst olmak gerekirse, bu bana uygun değil ama bu sonuç çıktı çok iyi."