Kullanım talimatları Black Latte

Doğru olarak kabul Black Latte

Nasıl doğru kabul Black Latte

Dikkate değer, verimliliğini sağlamak için eylem içecek Black Latte gerekli kesinlikle uyun, belirtilen talimatları ilaç kullanımı. Yani, döviz alımı, bir ürün elde etmek için izin verir parlak, belirgin ve kalıcı sonuç – azaltılmış ağırlık ve artan etkinliği, bir bütün olarak.

Talimatı açıklar ve böyle bir uygulama sırası Black Latte:

  • dökün, 1 porsiyon kuru toz (2 tatlı kaşığı – 14 gram) bir bardak ya da kupa;
  • içeriğini dökün sıcak kaynamış su;
  • iyice karıştırın ve içecek, küçük bir yudum içki;
  • karşılama içeceği yapılmalıdır 1-2 günde bir kez, herhangi bir zamanda, gece ve gündüz (zaman bağımlı ana öğün).

İçin bir içki vardı ve daha hoş bir tat ekleyebilirsiniz biraz süt (tercihen ceviz – hindistan cevizi, badem, vb.). Ayrıca tadı artırmak için Black Latte kullanabilirsiniz vanilya, tarçın, bal (tat). Uygulama içki tedavi bir ders, sınırsız – her şey bağlıdır miktarı aşırı yağ ve hedeflerinizi belirleyin.

Talimatlar reçete net depolama koşulları tozu BlacK Latte. Yani, aracı tutmak için gereken kuru bir odada, ortadan kaldırarak, doğrudan erişim ve güneş ışınları. Optimum sıcaklık için depolama – 15 ila 25 °c bağıl nem oranı %75. Süresi olası toz depolama – 24 ay üretim tarihinden itibaren.

Endikasyonları ve kontrendikasyonları

Anlık içecek Black Latte uygulayabilirsiniz insanlara herhangi bir cinsiyet ve yaş (12 yaş) ile ilgili bir sorun var kilolu, yavaş metabolizma ve bozuklukları çalışma SİNDİRİM sistemi. Çünkü ürün bir parçası olarak, yalnızca doğal maddeler neden olmaz, alerjik reaksiyonlar ya da yan etkileri. Tek kısıtlama, uygulama içecek, bir süre taşıyan çocuk, emzirmek, tahammülsüzlük herhangi bir bileşeni. Maksimum güvenlik ve güvenilirlik sağlamak almadan önce değer uzmana danışmak gerçeğini durumuna alerjik reaksiyonlar.