Menü için bir diyet için haftada karın ve yan

Belki de, hayır daha topikal ve güncel temalar için kadın meselesi daha ince bir rakam. Gerçi çağımızda obezite ile ilgilidir ve insanlığın erkek yarısı, özellikle sahip olanlar «bira karnı». Orada birçok söylence nasıl kaldırmak aşırı yağ dahil olmak üzere bu tür egzotik, nasıl bir diyet rengine göre ürünler, açlık ve vücut temizliği için özel ilaçlar. Acele başka bir aşırı gelen, çoğu kız ya da değil olabilir kilo, sevinç önemsiz sonuçlar için, herhangi bir ayarlanabilir, az önce bilinçsiz durum, yıkmak ve kilo büyük bir kapsamda, daha önce. Kısır döngü devam edebilir, uzun yıllar, ve bir rüya içine almak istediği bir elbise ya da kot pantolon yani böyle kalır.

Nasıl çözmek için hangi yöntemler etkilidir

diyet zayıflama

Başvurmak için yeterli bilim «beslenme» ve ayarlamak için güç modu önerilerine göre. Daha iyi, tabii ki, gelmek için bir kişiye verilen yapı, şekil ve diğer özellikleri, tarih zayıflama seçecek bireysel program ve bildirecektir dönemi boyunca kilo kaybı.

Unutmayın bir kural yoktur, sadece doğruysa hangi kilo: kalori yakmak için daha fazla tüketmek. Diğer yöntemler, temel vücut temizliği özel ürünler, ilaçlar ve lavman verebilir belli bir etkisi, ama sonuç pek mutlu. Sonuç olacak, rahatsız metabolizma ve sorunları, mide-bağırsak yolu.

Temel diyet zayıflama

Ne olursa olsun, eğer sıfırlamak genel olarak ağırlık veya yağ çıkarmak belirli yerlerden bir yaklaşım beslenme olacak aynıdır: tam istisna yağ, karbonhidrat kısıtlaması ve tercih proteinler. İki popüler noktada yöntemleri:

 • etkili kilo kaybı için diyet sorunlu bölgeleri: karın ve yanal yönelik kalorili yiyecekler. İçin aşağıdaki gerekli hesaplama sizin kalori. Basit bir formül vardır, hesap için boy, kilo, yaş: 655 + (9,6 x vücut ağırlığı) + (1,8 x yükseklik cm) — (4,7 x yaş yıl içinde). Ortaya çıkan rakam bir referans noktası olacak, çünkü gösterecektir, daha kaç vücut gerek istirahat. Çalıştırmak için bir mekanizma zayıflama, gerekli downgrade şimdi, kalori, yani açığı oluşturmak.

Kullanımı, düşük kalorili gıdalar – ana prensibi bu tekniğin. Olamaz büyük ölçüde kalori azaltmak, farklı stres vücudu başlayacak stok yağlar. 1-2 hafta içinde gerekli bir sonuca gelmek için, 7 gün gidiyor 1000-1200 yılında İse daha az çalışmak alımı üzerinde aşağı kalori, eğer daha da kötü bozabilir, metabolizma bozulur saç, tırnak, cilt kuru olacak. Bu durumda da gerekli ayarı. Zorunlu içme modu ve, tabii ki, egzersiz (en az yarım saat), tam istisna yağ içeren ürünler. İzin verilir, yağlı balık ve süt ürünleri %1-nuh yağ;

 • çok basit bir protein diyeti, bilinen adıyla onun yaratıcısı – Dukan. Bir fark ile bir önceki gibi, gerekli değildir, sürekli bir hesaplama kalori ürünlerin yanı sıra yeteneği var ne kadar istiyor listesi, izin verilen bir ürün. Yorumları diyet olumlu, ne diyor onun hakkında yüksek verimlilik.

Oluşur yöntem dört aşamalı bir süreçtir:

 1. Saldırı, ne zaman orada sadece proteinli gıdalar. Süresi 3-5 gün. Bu dönemde yanmış olan en yüksek yağ (5 kg kadar).
 2. Arda: bir gün sadece protein, bir gün protein ile karbonhidrat. Bu sayede sürdürülebilir ve istikrarlı bir kilo kaybı.
 3. Takma. Hızlı bir şekilde tüm toplamak değil, gerekli süre: şemaya göre bir kayıp kilogram – 10 gün.
 4. İstikrar. Onun sopa ile bir ömür. Bu bir çırpıda. Yeterli haftada bir kez yapmak protein günü.

Gördüğünüz gibi oldukça basit. Ama dikkate değer bir başka nüans: içmek için emin olun en az 2-3 litre su ve yulaf kepeği bilinen lif yüksek. Son değil, sadece süreçlerine katılır, SİNDİRİM sistemi, ama ve neden hızlı bir doygunluk.

Kilo kaybı ilkeleri

menü zayıflama

Hangi diyet ne uyulması, değer temelleri hakkında bilmeniz yardımcı olmak için etkili bir şekilde kilo kaybetmek için.

 1. Özel bir rejim güç değer bir hareket yavaş yavaş, kışkırtmak için değil dönmek gibi sadece vermek, bolluk. Bu yüzden açlık kesinlikle kontrendikedir, bu ihlal sadece vücuttaki süreçleri, aynı zamanda yüksek bir olasılık neden olunmuş, daha sonra depresyon, yeni bir diyet ve benzeri, yani bir daire.
 2. Diyet önemli bir girişim ustaca sayısını artırarak ve kalorili yemekler, stabilize etmek için yeni bir şekil. İdeal olarak, hatta sonuçlara ulaşmak için tavsiye edilir kendinizi sınırlamak yağ yanı sıra hızlı karbonhidratlar: ekmek, ekmek, çikolata, makarna.
 3. Sırasında kilo kaybı son derece önemlidir kesirli, ama sık beslenme (günde 5 kez). Bu sadece yardımcı olur, açlık kurtulmak değil, aynı zamanda bir fırsat verecektir vücut kullanmak aşırı enerji birikimi için yağ.
 4. Artan su miktarı önemli ilkelerinden biridir herhangi bir dien. En azından su metabolizmasında yer, ama o başlattı bu süreci ve düzenler. Buna hoş bir kilo kaybı, ideal bir temizlik, bir sizi memnun edecek iyi bir ruh hali, çok daha kolay, gücü, güçlü ve sert saç, tırnak bakımı, sağlıklı bir cilt durumu.
 5. Güç modu. Olarak kabul edilir, ne kadar 12.00 izin ve karbonhidratlar, proteinler ve hatta bazen vermek zayıflık: izin favori ürünler sınırlı miktarda. Önce 18.00 – hareket düzeni, diyet, ama yatmadan önce 3 saat – sadece karbonhidrat olmadan ve, tabii ki, yağ olmadan diyet. Çözülmüş kalorili gıdalar ile düşük oranda ağır asimilasyon karbonhidrat: fileto tavuk, hindi, dana eti, sebzeler, süt ve süt ürünleri yağsız. Yatmadan önce bir saat daha iyi değil.

Örnek menü ve bir düşük kalorili diyet kilo kaybı için

Ama iyi bir diyet, sadece yarım bir başarı. İçin enerji hatları çekin, cilt, gerekli egzersiz: descargar basın, karın, bacaklar için egzersiz, kalça. Süre – 30 dakika bir gün. Örnek menü:

 • kahvaltı. Herhangi bir tahıl, süt, yumurta haşlanmış veya omlet olarak. Sebze, meyve, taze veya haşlanmış, ama aç karnına. İsterseniz et, uygun fileto ya da tavuk göğsü, dana eti;
 • ikinci kahvaltı. Meyve yiyin, örneğin, elma, muz, armut. Alternatif olarak – süt ürünleri, yağ oranı düşük;
 • öğle yemeği. Düşük yağlı et ürünleri, balık. Buharda pişmiş sebze ya da kaynaklı. Mümkün makarna. Salatalar taze sebze. Doldurulmuş limon suyu veya zeytinyağı (ama daha fazla değil 1 tsp.);
 • ikindi çayı için. Ve ikinci bir kahvaltı;
 • akşam yemeği: et, balık – herhangi bir şekilde, buna kızarmış, tercihen az yağlı. Biraz sebze salata;
 • ikinci akşam yemeği – bir bardak az yağlı yoğurt ya da bir paket peynir.

Bu örnek planı oluşturmak için kendi menü şeklinde tablo içeriği, protein, yağ, karbonhidrat ürünleri, yanı sıra su içmeyi ihmal etmeyin ve egzersiz. İyi şanslar!