Yardımcı olup zayıflama kemeri karın sil

Aşırı kilo karın ve yanal bir sorun ile karşı karşıya olduğu genç kızlar ve yetişkin kadınlar. Satın almak için küçük bir bel ve kabartma karın birçok ayarlamaları tanıdık bir yaşam tarzı: organize, doğru beslenme, gerçekleştirmek fiziksel egzersizleri evde ya da spor salonlarında.

zayıflama kemeri

Elde yağ yakma kullanarak özel kemer. Bugün daha çok kadın ve erkek peşinde atletik vücut hızlandırmak için çalışıyoruz bu bir süreç. Alternatif olarak, hekimler, diyetisyenler ve fitness eğitmeni giymek için tavsiye edilir dilimi ile birlikte doğru beslenme ve egzersiz.

Öneriler giyen kemer

İnsanlar, kilo ve çeşitli derecelerde obezite zor gerçekleştirmek için uzun süreli fiziksel egzersiz, bu nedenle, onlar için beslenme geliştirmek için özel bir diyet ve giymek için tavsiye edilir dilimi. Birçok kadın ve erkek hastalığı, kalp-damar ve sindirim sistemi fiziksel aktivite kontrendikedir. Korumak için kasları tonda ve kurtulmak için ortaya çıkan yağ, denemeye değer taşıyan, bir veya birkaç çeşit dilimleri.

Ancak bir grup insan var, isteyen spor kalkık, karın, ama yeterli zaman yok bir ziyaret için spor salonları ve yürütme yorucu egzersizleri — işkolik ve genç anneler. Eğer sen-si olmak yeterli zaman ve çaba için günlük egzersiz, tavsiye yararları tartmak giyen dilimleri ve karar yöntemleri hızlı zayıflama.

Verim kemer

Reklamlara dilimi zayıflama ve verilen müşteri yorumları gibi görünüyor, kilo vermek ve bir kanepe, bir çok şüphe, ama satın dilimi. Düzenli giyen dilimi zayıflama üreticilerin söz:

 • Yoğunlaştırılması dolaşım/kan dolaşımını artırmak için;
 • Kas olacak daha güçlü;
 • Devam kaslarda gerginlik — etkili bir şekilde yardımcı olur egzersiz sonrası;
 • Zayıflama yağ oluşumları;
 • Pull-up deri;
 • Verimlilik artışı sırasında fiziksel efor.

Çalışma prensibi

Her türlü düzeltici dilimleri genel olarak vurgulamak ve nasıl bir eylem — şekillendirme, kalın kabuk ve ısıtma sorunlu bölgeleri. Temel amacı dilimi vermek değildir soğuması kadar doğal vücut sıcaklığı sadece bazı bölgelerde. Egzersiz sırasında vücudun kendi kendini ayırır sıvı soğutma için izin, sopa optimum sıcaklık. Her türlü dilimleri yönelik artan ter salgıları daha sonra sıvı kaybı. Düşünün daha detaylı çalışma prensibi temel bir türlü dilimi.

Bağlı olarak çalışma mekanizması, orada 3 temel çalışma prensibi dilimleri:

 1. Termik eylem sorunlu bölgeleri güçlendirir, metabolizmayı hızlandırır, ortadan kaldırılması toksinler ve toksinler.
 2. Darbe, titreşim dilimleri vardır masaj etkisi.
 3. Darbeli eylem azaltılmasına katkıda karın kasları.
 4. Anlamak için hangi zayıflama kemeri karın yağ ortadan kaldırmak için gereklidir sunuyoruz daha aşina her türlü.

Termo kemer

Internet üzerinde yerleştirilen bir reklam ve yorumlar söz düzeltici kemer sauna etkisi (termo dilimi) sağlayacak ve kısa sürede sahibi olmak, düz ve mükemmel hatlarda karın. Nasıl çalışır? Giyildiğinde kemer, alanında yanal etkisi yaratır «sıcak sauna» üzerinde yoğunlaşarak, tek vücut alanı. Sonuç olarak terleme ile deri altı yağ yavaş yavaş başlar yandı.

Termo kemer — cihazı, bir yardımcı gibi bazı kategoriler kilolu insanlar 10-15 kilogram. Bu gibi durumlarda, elastik kemer sauna etkisi ile yardımcı olur ana nedeni, deri altı yağ — sıvı retansiyonu, doku ve görünümünü açar. Unutmayın satın alarak zayıflama kemeri karın mümkün olacak, etkili bir şekilde aşırı kilo ile mücadele, diğer vücut bölgeleri: boyun, uyluk ya da kalça.

Bütçe seçeneği

En basit termal zayıflama kemeri karın oluşur neopren ve lycra. Maliyeti benzer düzeltici kemer minimal sahipleri için gereksiz bir kilo, ama etkisi de düşüktür. Dış kemer yapılmış lycra, iç — madde, içindeki ürünü dolu neopren. Yağ yakma pek başarılı giyildiğinde, bu tür kemer (göz önüne alındığında, hakkında yorumlar giyen birkaç ay içinde) elde etmek istiyorsanız bantları karın, giyim, kemer ve egzersiz egzersiz. Kapsamlı bir yaklaşım yatıyor ısınma kemer yardımcı olur, eğitim ile birlikte güçlendirecek terleme ve hızlı olacaktır ekstra kilo kaldırmak.

Masaj kemeri

zayıflama kemer

Çeşitli araçları zayıflama için masaj kemeri. Onların çalışmaları üzerinde duruldu yapmak için, bir elektrik dürtü belirli bölgelere. Yer kemer gibi masaj topları sürecini hızlandırmak yakma deri altı yağ. Buna ek olarak, malzemenin kendisi kemer — elastik ve sahip termal etkisi nedeniyle geçerken elektrik darbeleri.

Sırasında titreşim kasları gevşetmek, yorgunluğu ortadan bir sonucu olarak, kemer doku görüntülenir laktik asit, metabolik süreçleri hızlanır. Titreşimli zayıflama kemeri karın — alternatif normal bir masaj korumak için kasları tonda. Müşteri yorumları göstermektedir ki, sık sık ürün satın rahatlama ve gerilimi gidermek, kas değil yağ yakmak için.

Analiz hakkında yorumlar uygulayarak masaj dilimleri, sonucuna varabiliriz, onun alış sadece uygundur karmaşık bir yaklaşım üründür.

Elektrikli kemer

Daha etkili, ile karşılaştırıldığında en kolay termo kemer, elektrikli dilimi. Uyarıcı veya elektrik — kemer elastik bir ürün vardır, fizyoterapi etkisi evde. Onun dış yüzü üretilen lycra, iç — termo maddeler ve orta yüklü, özel bir cihaz, kumandalı, elektrik Tasarım neden olan kas kasılması etkisi altında, elektrik akımı. Hedef uyarıcı — gerginliği ortadan kaldırmak için kas bir çalışmadan sonra, onlara yol sesi ve cildi daha esnek. En sık üreticileri belirtmek sınırı talimatları uygulama en fazla 10 dakika bir bölge.

Müşteri yorumlar elektrik dilimi vermek için bir neden düşündürücü, çünkü sonra onun giydiği geliştirir harici bir durum çalışma bölgeleri cilt. Ancak aşırı kilo ile sorunlu bölgeleri bir yere bırakarak, uzaklaşın kıvrımlar yağ boyutunu.

Nasıl seçmek için zayıflama kemeri

Eğer satın almaya karar verirseniz, zayıflama kemeri, tavsiye ve takip etmek temel kriter seçimi: amaç ve fiyatı. İşi daha ayrıntılı olarak bu konuda.

Satın alma amacı

İçin mücadele olanlar ile aşırı kilo karın — satın almak için en iyi elektrikli kemer veya termal özelliği. Giyin veri türleri dilimi sırasında egzersiz hızlı kilo kaybı için. Müşteri yorumları oybirliğiyle iddia giyen ısı ve elektrik dilimi olmadan doğru beslenme ve egzersiz yapmak anlamsız.

Varsa kıvrımlar yağ en fazla 3 cm yorumları ve reklam olduğunu iddia eden, size değer satın almak için masaj kemeri. Elbise onun değer ve egzersiz sonrasında daha hızlı iyileşme için kas ve yorgunluk giderici. Kenara dinlenme eylem, masaj verimliliği artırmak için yardım yapılan egzersiz, %10.

Fiyat

Bugüne kadar zayıflama kemeri mevcuttur farklı fiyat kategorilerinde. En ucuz elastik kemer 10 dolar değerinde kaliteli bir masaj ya da elektrik ödemek zorunda kalacak onlarca kat daha fazla.

Ne olursa olsun harcanan miktar, seçin, her zaman bir tanınmış üretici, denetleyin belge üzerinde mal ve güncelleme hakkında bir garanti yükümlülükleri kemer.

Kullanım kuralları

İçin giyen zayıflama kemeri getirdi bir sonuç değil, bir birine zarar verir, vücut — aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Elektrik ve termo dilimleri

Giydirin her zaman ürünü pamuklu giysiler olmadan aşırı sıkın. Unutmayın, ne giymek için elastik bel değer egzersiz sırasında, toplam maruz kalma süresi, cihaz ve bantları geçmemelidir 6 saat üst üste. Daha sonra duş alın ve uygulayın belirli bölgelere nemlendirici vücut kremi. Kayışını düzenli olarak kemer elleri ılık suda en fazla 40 derece.

Masaj dilimleri

Güvenli taşıma masaj dilimi bilmeli giyen bir cihaz değil en fazla 30 dakika. Değil giydirin cihazı ıslak vücut, iyi altında yokuş aşağı giymek için pamuklu bir t-shirt. Zaman zaman hoş olmayan duyumlar kesin bir masaj yaptırabilirler.

Olumsuz tarafı dilimleri

Hakkında yorumlar giyen her türlü dilimleri hakkında konuşmak dilleri eksiklikleri dilimleri:

 • Giyildiğinde dilimleri, vücut sıcaklığı önemli ölçüde artar, neden azalır, toplam egzersiz miktarını, egzersiz daha az etkili.
 • Sıkı kemer azaltacak, kan dolaşımını belirli bir bölgede ve işlem, bölme tabaka yağ gerçekleşecek çok daha yavaş.

Kontrendikasyonları

zayıflama

Üreticiler dilimi itiraf giyen aletleri zayıflama neden olabilir geri dönüşü olmayan sonuçlar için sağlık. Bu yüzden kısıtlamalar gösterir uygulanması kolay bir yöntem, zayıflama. Kesinlikle yasaktır elbise kemer:

 1. Kadınların hamilelik ve emzirme sırasında;
 2. Sırasında hastalıklar: epilepsi, kalp, organ, tromboflebit, böbrek;
 3. Sonra rehabilitasyon dönemi;
 4. İnsanlar kemik metal implantlar;
 5. Giyen dilimleri farklı — tamamen bireysel bir anlaşma gerektirir bir doktor tavsiyesi.