Tarih zayıflama okurlarımızın

Kilo birlikte kullanarak başkasının olumlu ya da olumsuz bir deneyim, çok daha kolay ve verimli, daha yalnız, sadece temel teorik bilgi. Sitemizin bu bölümünde sunulan gerçek hikayeler zayıflama kullanıcıların başardı normale kullanarak kilo diyetler, haplar, özel jimnastik veya diğer yöntemleri.

Gerçek hikayeler – en iyi motivasyon

zayıflama

Gerçek tarih insanların kilo için mükemmel bir ek olarak, kuru bir listesine tarifleri, kuralları, kurulları. Sonuçta, hatta en ayrıntılı ifadesini farklı şekillerde yorumlanabilir, bir şey kaçırmak, bir şey yok değer vermek. Ve, sadece okuyarak ayrıntılı işlem açıklaması, öğrenmek için hata ve bunların sonuçları bulabilirsiniz en doğru yol, bir yol, iyi bir sonuç.

Ayrıca, bu tür başarı hikayeleri ilham güven ne kurtulmak aşırı kilo olsa da zor, ama oldukça gerçekçi, hatta zaman zaman bir miktar fazla kilolu ifade solid rakamlar. Özellikle etkileyici hikayeleri ile fotoğraf önce ve sonra kilo kaybı, zaman sadece okumak, ama hatta birinci elden etkinliği belirli bir tekniği, çarpı kendi azim.

Kişisel deneyim yardım için tüm

Hemen hemen herkes kilo vermek ile karşı karşıya aynı sorunları – çok zor kendinizi sınırlamak gıda, gidip eğitim almak için kendi görünümünü olurdu, ne o var, sinirlenip konusunda aşırı dolgunluk ve ara doğru yolu kurtulmak. Resimlerle hikayeler sıradan insanların önce ve sonra kilo kaybı yardımcı olur bulmak özgüven olanlar bile umutsuz dönmek için normal boy. Bu en iyi desteği, mükemmel motivasyon, reddedilemez kanıtı kilo verme ve eğer önünde koymak gerçek amacı ve daha sonra inatla gitmek, onu elde etmek için.

Herkesin dilinde bugün sayısız örnekleri «inanılmaz zayıflama» farklı ünlüler. İnanmak, onları sıradan insanlar için, acı, aşırı kilolu, oldukça zor, çünkü onun yetenekleri çok uzak olanlar mevcut «yıldız». Bu nedenle, çoğu insan bile atmaya çalışıyor en azından bazı çabalar üzerinde olduğunu ve kendilerini değiştirmek için. Ama eğer sonuç onun zayıflama paylaşıyor aynı sıradan sokaktaki adam, gerçeklik, başarı çok daha yakın. Bu nedenle sitemizde gerçek hikayeler, sıradan insanların, mümkün olan bağımsız bir şekil oluşturmak hayallerini. Onlar sadece nasıl açıklamak başardık bunu, ama genellikle tarif hayatınızı önce ve sonra zayıflama – hangi olumlu değişiklikler meydana gelmiş gibi yolunda kendi kişisel ilişkiler.

Gerek birbirlerini, anlatan, kendi kişisel deneyimleri ve elde edilen sonuçları aslında zayıflama. Çünkü birinin başarı öyküsü değiştirmek mümkün, daha iyi bir hayat pek çok insan, fotoğraf önce ve sonra olmak için güçlü bir uyarıcı diyet başlangıç, cemaat spora ya da yönetimi için sağlıklı bir yaşam tarzı.