Zencefil kökü zayıflama

Yakıcı bir baharat almak için tavsiye Edilir talep hemen hemen tüm yaşam alanlarında insan. Zencefil kullanılır yemek. Bu durumda, şefler seviyorum eklemek için, şık-yanma baharat değil, sadece başlangıçlar, ama tatlı hamur işleri ve içecekler mevcuttur. Sağlıkçılar ve bitki düşünün kökü ilaç tüm hastalıklardan ve tavsiye olarak etkili bir soğuk algınlığı. Ve beslenme olduğunu iddia akut la spezia sağlama yeteneğine sahip kalıcı bir zayıflama. Doğu baharat mücadele için yardımcı olabilir kilo? Ve hangi tarifleri zencefil zayıflama sağlar ince olmak?

zencefil zayıflama

Kilo kaybetme süreci ile ilişkilidir sıkı bir diyet, güçlü egzersiz spor salonunda, sürekli musallat duygusu açlık. Bu düşünce yeteneğine sahip, korkutmak, herhangi bir kişi, ve hatta ekstra kilo görünecek kadar ürkütücü, nasıl böyle bir «zayıflama». Ama eğer kaybetmek ağırlık kullanarak doğu baharat, işlem kazanıyor ince şekilleri yapmak çok daha kolay ve keyifli.

Zencefil kökü: asistan veya zararlı

Deneyimli, kendine çok farklı yollarla zayıflama ve elde iyi sonuçlar, bazı insanlar hayal kırıklığına uğrarlar ve kaderci «batırılmış eller». İşitme yararları zencefil, onlar bile denemek istiyorum, sayma yararlı bir araç, bir başka efsane. Belirlemek için yararlı olup olmadığını zencefil kökü zayıflama, anlamak önemlidir ne gibi bir etkisi yaşıyor vücut.

Yarar baharat

Zencefil kökü unvanını kazandı doğal depo vitamin ve mineraller. İçerdiği çok değerli bileşenler: amino asitler, makro elementler, uçucu yağ. Gibi maddeler sağlamak için kapsamlı bir vücudu üzerindeki etkisi ile sonuçlanan, sadece devam kilolu, ama genel olarak vücudu daha sıkı hale gelir, hardier. Beslenme açısından, zencefilli zayıflama dikte aşağıdaki özelliklere sahip bir baharat.

 • Metabolizma hızlandırma. Keskin zencefil artırır vücutta gelgit ısı. Bu hızlandırır sızıntı tüm değişim süreçleri. Sonuç olarak alınan kalori dönüşür enerji yerine koyulur yağ olarak.
 • Etkinleştirme kan dolaşımı. Doğu baharat kan akışını uyarır. Vücut temizlenir toksinler, toksinler azalır, kötü kolesterol. Hızlı kan dolaşımı sağlar, daha kaliteli doyurmak vücudun tüm hücreleri besin ve daha verimli tüketmek birikmiş yağlar.
 • Sindirim geliştirilmesi. Zencefil normalleştirmek asit mide uyarır, aktif gıda sindirimi. Bu sayede, süreci çürüme bağırsak ateşkes. Zararlı maddeleri absorbe değil kan ve ertelenmiş olarak cüruf. Yani birikmesi yağ mevduat olmuyor.

Ne zaman bir ürün kontrendikedir

Bu işlem bir zayıflama yaklaşım gerekir ettin, ve unutma ki, herhangi bir tedavi aracı vardır kontrendikasyonları. Doktorlar vazgeçmek zencefil araçları insanlara, ortaya aşağıdaki patoloji ve durumu:

 • hipertansiyon;
 • gebelik;
 • hastalıkları, sindirim sistemi gibi ülser, akut gastrit;
 • yüksek sıcaklık;
 • kalp hastalığı;
 • böbrek taşları, safra kesesi;
 • alerjisi zencefil;
 • kanama eğilimi.

Zencefil zayıflama: 5 ipuçları

Çünkü ginger çıktı kolesterol, toksinler, yağ yakmak ve metabolik süreçleri aktive olması şartıyla düzenli kullanımı baharat, ekstra kilo mutlaka olacak «eritmek». Ve göstermek gibi yorumlar insanlar kilo vermişsin rahatladım ağırlık iade edilmez. Kilo kaybetme süreci akabilir yoğun veya zorlukla fark. Yol ince rakam oldu hızlı ve doğru kullanmanız gerekir, aşağıdaki yönergeleri dikkate alın.

nasıl kilo zencefil ile
 1. Nasıl tüketilmesi. En yaygın zayıflama kullanarak farklı zencefil içecekler. Baharatlı kokulu çay dökmek bir termos ve zevk için gün boyunca. Ancak, sadece bir içki zencefil için tavsiye edilir, zayıflama. Kötü davranmak, salatalar, çorbalar, et yemekleri, eklendi yakıcı bir baharat. Ama bir istisna vardır. Beslenme, zencefil turşusu sahip küçük bir şifa gücü ile karşılaştırıldığında, taze kök.
 2. Alım zamanı. Akut la spezia konaklamanızda, tonik özelliği ve çok canlandırır. Bu nedenle uygulamak için onu tavsiye, sadece öğleden sonra 16:00'dan önce, aksi takdirde kendinize uykusuz bir gece. Öğünler arasında zencefil araçları mutlaka dayanım aralığı dört saat, kışkırtmak için değil ani basınç kaldırma.
 3. Günlük doz. İçin yağ yakma ve kilo kaybetme süreci ilerledi normal olarak tüketilmesi gerekir en az bir litre zencefilli bir içecek. Ancak, kötüye değil. Günlük doz geçmemelidir iki litre. Aksi durumda ortaya aşırı doz, ve tezahür edecek, tüm görkemiyle belirtiler SİNDİRİM bozuklukları.
 4. Alımı devresi. Olarak kabul zencefil içecek? Diyetisyenler tavsiye aşağıdaki şemayı. Sabah aç karnına (yaklaşık 6:30) içki ilk bölüm için. Sonraki içecek alımı yapılacak 11:30 12:00 başlar akşam. Son doz tüketilen 15:30.
 5. Diyet. İçin ekstra kilo eridi yoğun ve sonuçları sevinç, gerekli vücut desteklemek için doğru beslenme ve biraz azaltmak için porsiyon. Tabii ki söz konusu değildir oruç. Sağlamak için rahat bir geçiş küçük bir porsiyon beslenme tavsiye edilir yarım saat önce yemek içmek için zencefil kokulu çay.

7 içecek ve 2 yöntemin pişirme

En kolay zayıflama yöntemi — bu addicting bazlı içecekler zencefil. İnsanlar kilo vermek olduğunu iddia eden ilk sonuçlar fark edilir zaten ikinci hafta sonunda. İçin içki yararlıdır ve elektriğe etkili yağ yakma etkisi gerekir doğru bir şekilde hazırlamak. Nasıl demlemek zencefil zayıflama? İki klasik pişirme yöntemi bu tür içecek.

 1. Bir fincan. Taze zencefil kökü iyi yıkanır ve kurutulur. Kabuğu kesilir mümkün olduğunca ince. Yaklaşık bir santimetre kökü kesilmiş keskin bir bıçakla ince kupalar, parlayan içini. Hammadde yığını bardak kaynar su dökülür. Kapasite kapağını veya bir tabak ve bir fırsat içecek demlenmeye 15 dakika.
 2. Bir termos. Küçük bir kök, bir kilo 100 gram, temizlenmiş soyulmuş. Onun kesilmiş ince şeffaf parçalar. Hammadde yatıyordu önceden haşlanmış termos. Talaşlar zencefil kaynamış su dökülür. İçin tavsiye edilir, sıvı sıcaklığı %75-85°C. Termos yapışmasına neden olabilir ve ısrar içki yaklaşık bir saat. Daha sonra zencefil almak. Bırakırsanız kök termos uzun süre içki işe aşırı konsantre ve biber.

Gideceğiniz tarafa göre tek cennet tohumu taneleri geleneği

Özellikleri. Bu basit ve en hızlı yöntemi bir içecek hazırlamak. Zencefil ile çay sağlayacak bağışıklığı güçlendirmek ve korumak için soğuk algınlığı. Ama güçlü etkisi yağ yakma değil o iş. Demlemek için kullanabilirsiniz herhangi bir çay, ama katkı maddesi olmadan. Rağmen bir arada yeşil çay ve zencefil ile zayıflama daha etkili bir kombinasyon baharatlar ile siyah bir adam.

Malzemeler:

 • su — bir bardak;
 • zencefil (toz şeklinde) — bir çay kaşığı;
 • çay — bir tutam.

Pişirmek için nasıl

 1. Bir bardak ölçülür içine dökün, bir tutam çay ve kaynar su dökülür.
 2. Yumru zencefil ezilmiş rendelenmiş.
 3. Kokulu hammadde eklenir demlenmiş içecek ve karıştırılır.
 4. Bir fincan kapatılır ve ısrar beş-on dakika.
 5. Daha sonra sıvı filtre.

Limon-bal kokteyli

Özellikleri.En geçerli bir zayıflama yöntemi — bu addicting zencefilli içecek limon ve bal. İçindeki iyileştirici gücü baharatlar takviye limon, bir içeriği nedeniyle uçucu yağ ve organik asitler sağlar etkili bir yağ yakıcı ve iştah azalması. Düşeni süreci zayıflama yapar ve bal. O hızlandırır, sindirim sistemi, safra üretimini harekete geçirir, böylece yağ daha verimli bir biçimde bertaraf edilmektedir.

Malzemeler:

 • limon — iki narenciye.
 • bal ile üç çorba kaşığı.
 • zencefil — 200'de

Pişirmek için nasıl

yemek tarifleri zencefil ile
 1. Limon özenle yıkanır. Arındırıcı soyma, kimyasal, halka açık işler turunçgiller, ulaşım için temizlenmelidir onu normal soda. İçecek hazırlamak için kullanılır limon kabuğu ile, çünkü lezzet içerir, daha az besin, daha hamuru. Turunçgiller kesilmiş dilimleri.
 2. Zencefil temizler. Sonra onu bağlayan limon ve eziyet bir blender.
 3. Karışımı dökün, bal ve iyice yoğrulur. Israr aracı yedi gün.
 4. İçin bir araç sağlamıştır sonuçları tüketilmesi gerekir alınan hammadde, her gün, günde bir veya iki kez bir günde, yaklaşık yarım saat kadar yeme.
 5. Kabul kütük içecek şeklinde, elde edilen ıslah edilmiş bir çorba kaşığı zencefil, bir bardak su.

Çok bileşenli bir içki

Özellikleri. Güçlü bir etkisi yağ yakma sahip başka bir içecek. Yemek için bu zencefil suyu kullanmak, karabiber ve nane. Vücut üzerindeki etkileri karabiber benzer zencefil. Ürün «başlattı» tüm metabolik reaksiyonlar. Nane geliştirir çıktı toksinler, normalleştirir, bağırsak hareketleri ve safra üretimini harekete geçirir. Bu özellikleri vücudu niteliksel temizlenir, toksinler, zehirler ve tatili birikmiş yağlar. Tamamlayıcı aracı, bal ve limon. Kombinasyonu gibi aktif bileşenleri, sağlar atfedilen içecek kategorisinde en geçerli yolu zayıflama.

Malzemeler:

 • su — 1,5 lt;
 • zencefil (öğütülmüş) — üç çorba kaşığı;
 • nane taze (toz şeklinde) bir — iki yemek kaşığı;
 • karabiber — üçte bir çay kaşığı;
 • bal, iki çorba kaşığı;
 • limon suyu (alabilir portakal) — dört yemek kaşığı.

Pişirmek için nasıl

 1. Su kaynatın gerekir. Kaynar sıvı ilave edilir ezilmiş zencefil. Peşinden enjekte lapa nane ile.
 2. Aracı haşlanmış küçük ateşte 15 dakika. En iyisi bu işlemi gerçekleştirmek bir su banyosunda.
 3. İçki sonra ocaktan alın ve cool 30-40°C.
 4. Sıcak suyu enjekte bal. Eklemek arı ürünü kaynar su kesinlikle yasaktır, çünkü yüksek sıcaklık altında, o kaybeder, hemen hemen tüm faydalı maddeler.
 5. İçki ilave edilir karabiber ve enjekte limon suyu. Bazen son bileşeni yerine portakal. Ancak, kabul edilir, bu arada zencefil limon ile daha etkili bir şekilde zayıflama daha portakal.

Sevenler için kahve

Özellikleri. Kim olarak doğa sevmez, çay içecekler, kahve tercih? Bu durumda uygulayabileceğiniz zayıflama kahve ve zencefil. Ve sonuçları kötü değildir. Tabii ki, sadece kullanmak doğal öğütülmüş kahve. Çözünür ürün tamamen kullanıma uygun değildir ve bu amaçlar için.

Malzemeler:

 • çekilmiş kahve için iki çay kaşığı;
 • zencefil (rendelenmiş) — iki çay kaşığı;
 • su — 400 ml.
 • karanfil — iki tane.
 • süt (isteğe bağlı) — 100 ml.

Pişirmek için nasıl

 1. Turku ölçülür içine dökün, kahve ve kıyafet öğütülmüş zencefil.
 2. Hammadde dökülür soğuk su koyarak ateşe.
 3. Bir dakika kadar kaynama enjekte karanfil.
 4. Hazır içecek süt ekleyin.

Lavanta ve içecek

Özellikleri. Zayıflamak için tüketilen kahve, zencefil ve tarçın. Böyle bir kombinasyon sağlar etkinleştirmek, metabolizma artırır, SİNDİRİM sistemi ve artırır bağışıklık koruması.

Malzemeler:

 • çekilmiş kahve — iki yemek kaşığı;
 • zencefil (ezilmiş) — bir çay kaşığı;
 • tarçın — bir çay kaşığı;
 • anason bir çay kaşığı;
 • kakao bir çay kaşığı;
 • portakal kabuğu rendesi ile tatlandırın.
 • su — 400 ml.

Pişirmek için nasıl

 1. Turku ölçülür içine dökün ve kahve enjekte ezilmiş zencefil.
 2. Kıyafet, kakao, anason, ölçülür içine dökün, tarçın.
 3. Karışımı dökün ve su koyarak ateşe.
 4. Önce kaynama kıyafet portakal kabuğu rendesi.

«Oxyhydrogen» kokteyl yoğurt

zencefil

Özellikleri. Yağsız yoğurt, şehrin önde gelen yerlerden biri diyetler. Dayalı yeni bir ürün oluşturulur etkili diyet ve düzenlenen oruç gün. Etkili zayıflama eklemenizi öneririz kefir, tarçın ve kurutulmuş zencefil. Kendi artan maruz içki gerçekten yararlı olacak.

Malzemeler:

 • kefir (sadece yağsız) — bir bardak;
 • kurutulmuş zencefil (öğütülmüş) — üçte bir çay kaşığı;
 • tarçın — üçte bir çay kaşığı;
 • biber — bir tutam.

Pişirmek için nasıl

 1. Kuru ürünü öğütmek gerekir havanda.
 2. İçine yoğurt eklenir, zencefil, ölçülür içine dökün, tarçın.
 3. Daha sonra kıyafet, küçük bir tutam şili.
 4. Kokteyl özenle karıştırılır.