Tarih zayıflama: fotoğraf önce ve sonra

Kilo vermek her zaman çok zordur. Yeterli irade, herhangi bir diyet gibi görünüyor, ya çok aç, ya da yeterince zengin vitaminler, normal, onu taşımak. Ve sonra yardım gelir tarih zayıflama ile fotoğraf önce ve sonra. Daha onlar-ebilmek yardım etmek isteyen kilo?

Diğerleri, ve ben

kilo nasıl

Tam bir dünyada insanların daha fazla olur. Nedeni hızlı kilo bazen değil yatıyor, kronik hastalıklar ya da hormonal dengesizlik bulunmaktadır ve banal aşırı yeme toprak üzerinde stres. Biz yakala tatlı ve lezzetli sorunları kaçarak onları çözmek. Sonuç alıyorsanız ekstra kıvrımları karın yağ ve kilo ölçekler. Herkes sadece sevdiği lezzetli bir aperatif ya da bir yemek için tatlı bir şey, o stres, olabilir, kolayca kilo vermek için giderek uygun bir diyet. Ama bize irade eksikliği: kimse bize emretti, bana — ve sonra bir şey shift «ölü noktaları».

Var ve başka bir kategori insanlar ilham veren gerçek hikayeler zayıflama ile fotoğraf. Bu hikayeler, sıradan insanlar için çalıştı yaşam tarzlarını değiştirmek için — ve bunu başarabildiler. Genellikle, onlar başladı bir diyet takip etmek veya yürüyordu rasyonel beslenme, takviye sonucu fiziksel aktivite. Nadir durumlarda, metabolizmayı hızlandırmak için uygulanan diyet Takviyeleri ya da ilaçlar. Görünüşte özel bir şey bu hikayeleri yok. Yararları hakkında doğru beslenme söylüyor diyetisyenler, doktorlar, gerek fiziksel efor biz de farkındayız. Ama kuru değil, desteklenen duygular gerçekleri anlatması uzmanlar, az hareket, tam insan. Ve sadece başarı hikayeleri yardım umut aşılamak.

Başarı hikayesi ile fotoğraf ve video okunabilir ve sitesine bakabilirsiniz. Onlar gerçekten etkileyici. İnsanları yönetmek için sıfırlamak için 20 kg kilo kaybı, sadece izleyerek ilköğretim diyet yaparak, fiziksel olarak ve haftada 2-3 saat. Harika değil mi? Büyük bir rol oynar ve duygusal tutum ve render edin. Birçok olanlar kilo yönetilen, kendilerini geliştiriyor, hayal etmediğiniz, giyilen elbise üzerinde çeşitli boyutlarda daha az. Vücudumuzun özelliğine sahiptir almak için bu formu, hangi biz kendimizi istiyoruz onu görmek.

Peki zayıflama hapları ve ilaçları? Zevk mi onları bu kimin zayıflama neden olur, hakiki hayranlık? Bazen ilaca gerçekten ihtiyacım var, özellikle eğer bu neden ekstra ağırlık bir dizi olur, bir hastalık ya da anormal bir hormonal arka plan. Bazen vücut çıkıyor o kadar kirli ki, ona gerekli ciddi bir ayakkabı. O olmadan diyet takviyeleri ve ilaçlar da yapamaz. Ama yorumları olanlar ile başa çıkmak için başardı, dolgunluk, iddia: herhangi bir ilaç, diyet Takviyeleri, masaj, güzellik uygulamaları için — sadece daha fazla korumak için bir araç ve etkisi hızlandırmak, kilo kaybı. Kendilerini onlar için bir iş merkezi bulunmaktadır üzerinde önemli bir etkisi vücut. Sadece doğru yaklaşım örgütün kişinin beslenme ve yaşam boyunca kazanmak olur.

Zor herkese, özellikle kadınlara

Olanların çoğu paylaşıyor hikayeleri, zayıflama, — genç anne doğumdan sonra. Bilindiği gibi, bu en zor anda, bir kadın için. Emzirme sırasında kullanılamaz diyet, ilaç almak için uzun bir süre bırakmak fitness merkezi. Bir kadın kalır yalnız kendi sorunları. Tek şey, o-ebilmek, — organize beslenme ve rutin, çünkü uyku eksikliği de olumsuz etkileyen hormonal arka plan ve metabolizması.

Ne tarifi zayıflama doğumdan sonra sunuyoruz kim başardı bu zor zamanlarda normale döndürür? Çok basit. Gerek aşmayacak şekilde azami düzeyde kalori günlük. Çünkü çocuk gider sırasında bir besleme yaklaşık 800-900 kcal, günlük diyet içermelidir en az 2300 kcal. Bu yararlı gıda, zengin vitamin ve protein. Karbonhidrat (şeker, ekmek, makarna) daha az: onlar ekstra kalori, ancak vitamin ve mineraller.

fotoğraf önce ve sonra kilo kaybı

Organize bir ev egzersiz de zor değil. Eğer ev işi redone, herhangi bir bebek arabası ve bir yürüyüş için. Ya da açın bir video ile egzersiz kadar minik uyuyor. Ve mutlaka uyku yeter: senin ev yapacak işinizin bir parçası. Uyku için iyi bir rakam — her şeyden önce.

Gibi bazı basit ipuçları vermek, emziren anneler ve olanlar nihayet kurtuldum aşırı kilo. Değmez bakmak, bir başkasının zayıflama gibi gizemli bir mucize. Biraz motivasyon — tüm parmaklarınızın ucunda.